IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Днес 4i40 трябва да почерпи.
    От мен пожелания за здраве и физическо и умствено дълголетие, а съболезнованията оставям да му ги поднесе Арахната!
    Наздраве!
    Оооо чичката, пардон, дядката рожденик лий? Да е жив и здрав докато черпи. Чакаме дюлевката. Подарък ще има от ирисш оператора кога ми се оправи връзката.

    Коментар


    • Може ли да откаже човек .....
      Сипвайте си....
      От бутилка дюлева, смокинена и стара стара грозданка...
      За Лелчето червено вино, за Тракатрак водка...за Грую - Джемисънче.....( Както съм тръгнал да угаждам - Тянка ще се влачи по колене до вкъщи от толкова пиене...)
      Мезетата от Колето...сметката на лични....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Чи аз фчера черпих....
        Алоо, ало....връзката пращи...не се чува нищо....

        Наздравееее !!!
        Фчера си било за фчера. Днес имаш повод - черпи пак!
        Наздраве, за твое здраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Днес 4i40 трябва да почерпи.
          От мен пожелания за здраве и физическо и умствено дълголетие, а съболезнованията оставям да му ги поднесе Арахната!
          Наздраве!
          Чи аз фчера черпих....
          Алоо, ало....връзката пращи...не се чува нищо....

          Наздравееее !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Нещо се лрецака, та от компа не мога да влизам да коментирам, така че Кака да изрече заклинанието на обратно, за да мога пак да се оплаквам от нейната стиснатост, което за габроука си е голема фалба. Наздраве!

            Айде сега, пинизи! Прецакало се било! Признай, че си влезнал преди всички и затискаш вратата, да пиеш сам!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Леле, тая стисня ми пробута гола водица. Не тъй срам! Не се обяснявай, предварително ти казвам, видно е, че не е водка, а водичка.
              Ех, защо не си ми по-наблизо, че да видиш тогава какво ще ти пробутам ... Не можеш разбра Земята ли се върти, свят ли ти се вие.
              Наздраве!

              П.П. Ко стана с ирландския оператор!? Днес е момента да зарадваш 4i40 с известие.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Днес 4i40 трябва да почерпи.
                От мен пожелания за здраве и физическо и умствено дълголетие, а съболезнованията оставям да му ги поднесе Арахната!
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Ти пък се правиш на неразбрал.

                  Обясних ти, че постът ми опитваше да влезе в тона на по-ранния пост на колегата преди мен - с поздрава му на немски език. Ето на - и сватята му те поздравява, че си ме поставил на място с поста ти "от една друга тема"... Т.е. - ако се недосетлив: продължавай да търсиш под ТЕЛЕТО - ВОЛ!

                  Кое не ти е ясно: избирателно насочената ти към мен забележка, ли?
                  Много се връзваш. Съвсем задълба. Сватята му заради музикалната тема ме поздрави. Провери. Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Пак не си разбрал. Намеквам, че чуждите езици в кръчмата не предразполагат общуването, а само извикват недоразумения. Алкохолните такива са ни достатъчно.

                    Ти пък се правиш на неразбрал.

                    Обясних ти, че постът ми опитваше да влезе в тона на по-ранния пост на колегата преди мен - с поздрава му на немски език. Ето на - и сватята му те поздравява, че си ме поставил на място с поста ти "от една друга тема"... Т.е. - ако се недосетлив: продължавай да търсиш под ТЕЛЕТО - ВОЛ!

                    Кое не ти е ясно: избирателно насочената ти към мен забележка, ли?

                    Коментар


                    • Нещо се лрецака, та от компа не мога да влизам да коментирам, така че Кака да изрече заклинанието на обратно, за да мога пак да се оплаквам от нейната стиснатост, което за габроука си е голема фалба. Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Стига си мрънкал бре...
                        Гола, но поне е студена...

                        пп Щот ако е някоя топла, света вода, ненапита...кво пъ я праиш....Пак до стария, болнав и беззъб чичка шъ опреш...

                        Наздраве за топлите... !
                        Ти голите студени ли ги консумираш? Да де, на твойта възраст„

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Леле, тая стисня ми пробута гола водица. Не тъй срам! Не се обяснявай, предварително ти казвам, видно е, че не е водка, а водичка.
                          Стига си мрънкал бре...
                          Гола, но поне е студена...

                          пп Щот ако е някоя топла, света вода, ненапита...кво пъ я праиш....Пак до стария, болнав и беззъб чичка шъ опреш...

                          Наздраве за топлите... !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Черпя Арахната, поради неговата компетенция, проявена в една друга тема.


                            Наздраве!
                            Леле, тая стисня ми пробута гола водица. Не тъй срам! Не се обяснявай, предварително ти казвам, видно е, че не е водка, а водичка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Учтивото обръщение към една дама /дори сервитьорка!/ във Франция не е признак на лигавене, нито пък ти дава основания да правиш аналогии с бордей...

                              Всяка сервитьорка за французите е госпожица /мадмоазель/, независимо от нейната възраст... Това е начин на изразяване, а също и /бих казал/ - вид признание към младостта на всяка дама.

                              Шегите са солени, особено тенденционно поднесените, а също и тия, които раздуват необосновано митовете и легендите, които са далеч от истината, действителността и морала в дадена страна.
                              Пак не си разбрал. Намеквам, че чуждите езици в кръчмата не предразполагат общуването, а само извикват недоразумения. Алкохолните такива са ни достатъчно.

                              Коментар


                              • Черпя Арахната, поради неговата компетенция, проявена в една друга тема.


                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X