IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    Ти - ако мислиш да даваш на младите тон в живота - отсега я пиши бЕгАла... Дядоооо - те могат да ти дават акъл, ама ти - не моЕш! Не го забравяй - приятелски съвет... Наздраве!
    То и аз тъй, ама на - нема-нема и току цъфне некой от лебедите, върти суче, накраа - а бе вехт, кво ша каиш... Аре у лево, това горе да не ти е за равнувесие. Ама дзвездичка, песничка и китчица - друга бира,на дедо фустичките, винаги ше им дам от резервните оловца за трепанье на панталонен дивеч. Уф, за малко да си разлеем хенеситу, наздраве!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



      "Отвъд" реката... Че ти нали разхождаш Рошльото нагоре, към болницата. Това - според теб - да не е отсам реката?

      Разбрах, това - "отвъд" реката е много сложно понятие - няма да сте ходили... СигуР, Щот не знаете да плувате... Аз съм си споко - и вие не се вълнувайте - все някоя мома от родата ти ще се престраши да прецапа вАдата с вдигнати поли - и те ти я - нагъз.ла..., пардон - нагазила в "широк" център ... )) .
      В грешка си. Язе съм родом от тузарската, дясна страна на реката /погледнато по посоката на течението й/.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • В маминото сърце зейна една пролука, де снахата ще намери място....Брааоо....
        Честито !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Благодарим! Обаче никви балети и тем подобни простотии - или певачка, или козметичка, нещо пара да пада, не като дедо и.....
          А бе, като цяло - няма лошо. Стига да не й стане професия, а да се спре само на фаза хоби.
          Като погледнах балета и девойчетата, се сетих за новата любоф на по-клощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Хубаво девойче, натурална блондинка, фина, деликатна ..., възпитаничка на Националната Априловска гимназия. Там са високоинтелигентни, от време на време ходят разни преподаватели от търновския университет да им вливат мозък.
          Та, това девойче се е заело с непосилната /според мен / задача да издигне ентелектуалните способности на кльощавия нейде около подстъпите на нейните. Поради тези амбиции го е повела по театри, изложби, клубни партита, пиано бар и прочие.
          Една вечер миналата седмица, докато си похапвахме , безценния на мама изръси, че отива на балет. Учтиво го запитах дали няма да ходи да гледа Лебедово езеро и ако е така, да звънне на кръстника си, че да му изпрати една въдица. Мдъъ.
          Напоследък имам чувството, че онова парче лед, де го халоса по главата, освен че го смъкна на земята, му смъкна и прага на чувствителност. Може би, ако девойчето го заведе на некое литературно четене, кльощавия най-накрая ще фърли кърпата и окончателно ще сдаде багажа!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            Благодарим! Обаче никви балети и тем подобни простотии - или певачка, или козметичка, нещо пара да пада, не като дедо и.....
            Ти - ако мислиш да даваш на младите тон в живота - отсега я пиши бЕгАла... Дядоооо - те могат да ти дават акъл, ама ти - не моЕш! Не го забравяй - приятелски съвет... Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Прочети вица в "Бисери и вицове" и стига се заиграва с чаршафа.

              П.П. Хмм, хммм ... широк център, начи!? Споко, де! Мойта рода не се е каращисвала с жителите отвъд реката


              "Отвъд" реката... Че ти нали разхождаш Рошльото нагоре, към болницата. Това - според теб - да не е отсам реката?

              Разбрах, това - "отвъд" реката е много сложно понятие - няма да сте ходили... СигуР, Щот не знаете да плувате... Аз съм си споко - и вие не се вълнувайте - все някоя мома от родата ти ще се престраши да прецапа вАдата с вдигнати поли - и те ти я - нагъз.ла..., пардон - нагазила в "широк" център ... )) .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                Специални поздрави на Вълчо: да застава винаги на първия ред, за да може неговата балеринка да знае къде е дядо и да маха в правиланата посока...


                https://www.youtube.com/watch?v=b9yVSxHd9vk
                Благодарим! Обаче никви балети и тем подобни простотии - или певачка, или козметичка, нещо пара да пада, не като дедо и.....
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Къв лъжлив миньовър, кви пет лефа!? Вчера бях разкарала всички дразнители от пещерата и се бях отдала на доволно мързелуване. С топ не можеше ме изкара да те гоня из храсталаците, през които си се промъквал кат мишок.
                  Наздраве!

                  П.П. Подигравката за маникюра солена ще ти излезе.
                  Солта е била твърде скъпа стока. Много мерси! Не щеш да се саморазобличиш като напусто хайлазувала, разбираемо, но барем на любимите ноктя устрой траурно шествие и погребално полагане до помръкналите мушката. Да си правят компания и злословят зад гърба ти изпод пръстта. Наздраве за паметта за непрежалимите ни загуби!

                  Коментар


                  • Специални поздрави на Вълчо: да застава винаги на първия ред, за да може неговата балеринка да знае къде е дядо и да маха в правиланата посока...


                    https://www.youtube.com/watch?v=b9yVSxHd9vk

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Ако и да съм половин габровец /бул. "Априлов" - мисля, че е все още в Габрово/ - може да съм пропуснал някои патриархални привички... Но, понеже съм експериментатор - пробвах да вървя с чаршаф на лицето и се спънах - ще се пребия! За това се иска много тренировки, а вероятно и заложби нямам... ))
                      Прочети вица в "Бисери и вицове" и стига се заиграва с чаршафа.

                      П.П. Хмм, хммм ... широк център, начи!? Споко, де! Мойта рода не се е каращисвала с жителите отвъд реката
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Вчера успешно проведох първоаприлски заблуждаващ маньовър и пратих нашта кака ме дебне по чукарите, докато аз се наслаждавах на по ниските райони на Габитатъ. Та си счупила нокътъ. Другите изрезла. голем кеф. Черпа по тоя случай.


                        Къв лъжлив миньовър, кви пет лефа!? Вчера бях разкарала всички дразнители от пещерата и се бях отдала на доволно мързелуване. С топ не можеше ме изкара да те гоня из храсталаците, през които си се промъквал кат мишок.
                        Наздраве!

                        П.П. Подигравката за маникюра солена ще ти излезе.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Добро утро на всички! Вчера, понеже на последната кукла на големия лебед дадоха име на китка, отбелезахме Цветница и не съм се подвизавал тук. Днес имам огромното удоволствие да почерпя с кой каквото му душа сака- кеф виски, кеф рикийка, кеф ром (не цигане, алоу), мерло, траминер, естествено и бира. Може ивсичко - аз ше чиста и мета довечера, ако некой артиса, че го завием! Ай наздраве!
                          Наздраве! Здравето е най-важното, за другото трябва да се погрижат родителите Аз едно джеймисънче с шам фъстък, ако може
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Аз понеже, щот съм културна и добре възпитана не използвах точния израз. Ако действително си наполовина от хабитата, ще се усетиш.
                            Наздраве!
                            Ако и да съм половин габровец /бул. "Априлов" - мисля, че е все още в Габрово/ - може да съм пропуснал някои патриархални привички... Но, понеже съм експериментатор - пробвах да вървя с чаршаф на лицето и се спънах - ще се пребия! За това се иска много тренировки, а вероятно и заложби нямам... ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              Добро утро на всички! Вчера, понеже на последната кукла на големия лебед дадоха име на китка, отбелезахме Цветница и не съм се подвизавал тук. Днес имам огромното удоволствие да почерпя с кой каквото му душа сака- кеф виски, кеф рикийка, кеф ром (не цигане, алоу), мерло, траминер, естествено и бира. Може ивсичко - аз ше чиста и мета довечера, ако некой артиса, че го завием! Ай наздраве!
                              Ще пия едно голямо виски за здравето на цветето ти и едно малко за твое! И веднага може да ме завиваш. Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Днес го давай по-яваш, щот в момента преживявам катарзис. Троен при това - счупих си единият нокът и се наложи да изрежа всичките; снощи съм забравила да прибера капките си за очи в хладилника и сега не знам стават ли или не; не мога да поръчам етиките за меда, щото антивирусната ми програма блокира сайта, от които ги поръчвам.
                                Явно днес преди да стана съм била с лице към чаршафа и твърде вероятно е да съм стъпила на пода с левия, а не с десният крак.
                                Наздраве!
                                Вчера успешно проведох първоаприлски заблуждаващ маньовър и пратих нашта кака ме дебне по чукарите, докато аз се наслаждавах на по ниските райони на Габитатъ. Та си счупила нокътъ. Другите изрезла. голем кеф. Черпа по тоя случай.


                                Коментар

                                Working...
                                X