IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро ! Спорен ден на всички !
    Наздраве на фчеличката и търтея....!

    Наздраве, наздраве ... Ся с Арахната ще повдигнем спор кой търтея /изключая половата принадлежност/
    Наздраве 4i40!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ние сме корсари и ще разсечем такелажа. Наздраве, Дрънюнга!
      Викаш, си прероденият Малайски Тигър на Седемте Морета. Малей, малеййййй .... Гротмачтата висока и тънка, ама ти си кльощав - ще те издържи.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро ! Спорен ден на всички !
        Наздраве на фчеличката и търтея....!

        Благодара за пожеланията, макар да си ме пропуснал. Аз съм стършела. Друг път ме споменавай, щото останалите ще решат, че не ми се пада да работа, щом нема нужда да ми спори денят. Което си е горе-доле верно, тъй като на мен сички дни са ми ведри и вървежни, понеже все ще се намери некоя тема за жилене и некоя заблудена овчица за наставление. А ти не ни се изтъквай като се самоприветстваш. Другия път подпиши поздрава от името на Уважаемий Търтей Ленивец, за да те разпознаваме кой си, а не да минаваш метър покрай отрудените пчелички. Наздраве с медовина!

        Коментар


        • Добро утро ! Спорен ден на всички !
          Наздраве на фчеличката и търтея....!


          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Бонжур, бре! На Кака нервите като такелажа на британска фрегата. Нема как да ми разбуташ настройката с твойте ялови напъни.
            Наздраве, Мрънкало!
            Ние сме корсари и ще разсечем такелажа. Наздраве, Дрънюнга!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Около 60 -70 % от захарозата отива за мозъчна дейност....
              С бира не става, требва си мед или захар.
              Мед няма. Фчеличките ги натръшкаха латифундистите от китна Чужденеция.
              Наздраве, 4i40!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Затишие. И на мен не ми се пие, щото от утре пак. Значи трябва да опъваме нервите на Кака и Чиче. На изпънатите им нерви ще свирим нежно и прилежно. Арфата на бъзика ще ги разбъзика. Наздраве!
                Бонжур, бре! На Кака нервите като такелажа на британска фрегата. Нема как да ми разбуташ настройката с твойте ялови напъни.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Затишие. И на мен не ми се пие, щото от утре пак. Значи трябва да опъваме нервите на Кака и Чиче. На изпънатите им нерви ще свирим нежно и прилежно. Арфата на бъзика ще ги разбъзика. Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Щот ма мързи да се юркам по баирите, бре!!! Ти да не мислиш, че е лесно да се поддържа огъня в бивака и да се реди масата. Добре, има и разни нефелни ловци, де не ходят на пусия или из кукуруза и слънчогледа, та се намира на кого да възлагам дейностите по подготовката на купоня.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Теб трябва те пускат като дружинка гончета. Лошото е, че стрелците нема дивеча да гърмят, ами теб ще си харесат. Хем ще се види голем резултат, хем рандемана ще си заслужава хабенето на едрия калибър. Наздраве, Дръннаденичке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      захар му трябва на мозъка - фанта, бира. Нацепи и 5-10 кубика дръва и ще се оправиш, само да не забравиш стекчето с бира
                      Около 60 -70 % от захарозата отива за мозъчна дейност....
                      С бира не става, требва си мед или захар.
                      Last edited by 4i40; 31.08.2021, 20:58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                        уф...една глава ме цепи
                        нещо апчета,шкембе чорба с антиоксиданти някой да предложи
                        да окаже спешно бърза помощ
                        Дубрутру на всинца Ви!
                        захар му трябва на мозъка - фанта, бира. Нацепи и 5-10 кубика дръва и ще се оправиш, само да не забравиш стекчето с бира
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • уф...една глава ме цепи
                          нещо апчета,шкембе чорба с антиоксиданти някой да предложи
                          да окаже спешно бърза помощ
                          Дубрутру на всинца Ви!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Kaka вари смокини....
                            https://www.youtube.com/watch?v=XyVggohaGRk

                            Аз се облизвам.....
                            Наздраве !
                            Мани, мани ... Вчера още две кила са изчаквателна позиция, ама нещо музата отказва да ме посети.
                            Наздраве, 4i40!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Тя стопанката е баничарка, та затова. На лов все гледа трапезата. уж нейна грижа да е. Наздраве, Дрънбюрече!
                              Щот ма мързи да се юркам по баирите, бре!!! Ти да не мислиш, че е лесно да се поддържа огъня в бивака и да се реди масата. Добре, има и разни нефелни ловци, де не ходят на пусия или из кукуруза и слънчогледа, та се намира на кого да възлагам дейностите по подготовката на купоня.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Kaka вари смокини....
                                https://www.youtube.com/watch?v=XyVggohaGRk

                                Аз се облизвам.....
                                Наздраве !
                                При тва варене, също може да падне яко ,,облизване,,

                                https://www.youtube.com/watch?v=7MVOwCe7ip8
                                Last edited by Майстора233; 29.08.2021, 16:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X