IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Ай ал палто и ГИТ !!!
    В противен случай ?Ще ме каниш на гости ли?
    Явно трябва да ти го кажат в очите,че не струваш!
    Е,не струваш!
    Не желая да цитираш мои постове никога вече! ...както и аз твои!

    Дръж се поне веднъж на положение и уважи написаното в горните редове!

    Успех
    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
      Е браво бре.Аз увиках форума,а тя "вече съм звучал по-ясно"
      Трудно ме хващт такива тегави мисли за и над родата,но ми се случва и добре,че има хора с чувство за хумор та да ме развеселят
      Но иначе си беше и изпитание за хората във форума - лъсват доста истини,които иначе няма да бъдат споделени или признати от самите съфорумници .....преценявам си стоката,така да се каже
      Но идеята си ми е присърце!

      Лека вечер
      Дерзай!

      Не пренебрегвай хипотезата, че може да не надживееш родителите си- живот на скорост, а си похарчил/вложил парите от жилището им безвъзвратно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
        Е браво бре.Аз увиках форума,а тя "вече съм звучал по-ясно"
        Трудно ме хващт такива тегави мисли за и над родата,но ми се случва и добре,че има хора с чувство за хумор та да ме развеселят
        Но иначе си беше и изпитание за хората във форума - лъсват доста истини,които иначе няма да бъдат споделени или признати от самите съфорумници .....преценявам си стоката,така да се каже
        Но идеята си ми е присърце!

        Лека вечер
        Ай ал палто и ГИТ !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Сега вече, по-ясно ми звучиш.
          Е браво бре.Аз увиках форума,а тя "вече съм звучал по-ясно"
          Трудно ме хващт такива тегави мисли за и над родата,но ми се случва и добре,че има хора с чувство за хумор та да ме развеселят
          Но иначе си беше и изпитание за хората във форума - лъсват доста истини,които иначе няма да бъдат споделени или признати от самите съфорумници .....преценявам си стоката,така да се каже
          Но идеята си ми е присърце!

          Лека вечер
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
            Днес 19:11
            katilarium
            Цитат:
            Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Допреди 20г, тази реклама си беше чистата бг реалност. Впрочем, една от причините за по-лесното понасяне на кризата е, че в едно домакинство живеят 2-3 поколения и така снижават разходите си.
            Да бе.И със спестеното ще се правим на сноби Вместо да се инвестира в по- жизнената част от населението,ще гасим ламБите за икономия и ще стоим с балтоните за да не хабим дървата(това пък е баси първобитния начин на отопление).
            Да взема да питам в кой век живеем


            "Искаш родителите да прехвърлят имотите си преживе"
            Това е по избор за да получават пенсия.Ако ли не парите от пенсията да се изплаща на наследника или наследниците(разбирай децата на тези хора).Според мен ще са доста по-независими с допълнителен доход(некадърен опит за пример -колко възрастни изгоряха с телефонните измами ...дават ги на непознат,но недай си боже да ги поискат самоте деца - сакън,ни думай! ).Но после искат внимание и грижи,че и ако не ги получат се носят едни приказки .....абе вие или сте доста млади или доста дърти ....на кой свят живеете,каква е тази изолирана среда в която сте затворени

            Дано да съм бил изчерпателен
            Сега вече, по-ясно ми звучиш. Моите родители се ширят в 300 кв разгърната площ +двор, който изисква ежедневна грижа. Заявила съм им, че няма да ходя да им мета листата и, че няма вечно да са активни, и да помислят за по-семпло и компактно решение за себе си, а остатъкът от парите- ще им е някаква сигурност.

            Не мога да бъда сигурна, че ще надживея родителите си- край мен си заминаха хора на по 40-, а родителите им са живи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Искаш родителите да прехвърлят имотите си преживе. Това не е достатъчно. Въпросът е защо? Някои имат по повече деца. Какво правим?
              Днес 19:11
              katilarium
              Цитат:
              Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Допреди 20г, тази реклама си беше чистата бг реалност. Впрочем, една от причините за по-лесното понасяне на кризата е, че в едно домакинство живеят 2-3 поколения и така снижават разходите си.
              Да бе.И със спестеното ще се правим на сноби Вместо да се инвестира в по- жизнената част от населението,ще гасим ламБите за икономия и ще стоим с балтоните за да не хабим дървата(това пък е баси първобитния начин на отопление).
              Да взема да питам в кой век живеем


              "Искаш родителите да прехвърлят имотите си преживе"
              Това е по избор за да получават пенсия.Ако ли не парите от пенсията да се изплаща на наследника или наследниците(разбирай децата на тези хора).Според мен ще са доста по-независими с допълнителен доход(некадърен опит за пример -колко възрастни изгоряха с телефонните измами ...дават ги на непознат,но недай си боже да ги поискат самоте деца - сакън,ни думай! ).Но после искат внимание и грижи,че и ако не ги получат се носят едни приказки .....абе вие или сте доста млади или доста дърти ....на кой свят живеете,каква е тази изолирана среда в която сте затворени

              Дано да съм бил изчерпателен
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                Че аз не ги ли написах черно на бяло
                Момент да прегледам назад и да цитирам
                Искаш родителите да прехвърлят имотите си преживе. Това не е достатъчно. Въпросът е защо? Някои имат по повече деца. Какво правим?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Какво точно искаш? Изплюй камъчето! Каквито и да са мислите ти, няма да ни шокираш. Давай направо!
                  Че аз не ги ли написах черно на бяло
                  Момент да прегледам назад и да цитирам
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                    Да бе.И със спестеното ще се правим на сноби Вместо да се инвестира в по- жизнената част от населението,ще гасим ламБите за икономия и ще стоим с балтоните за да не хабим дървата(това пък е баси първобитния начин на отопление).
                    Да взема да питам в кой век живеем
                    Какво точно искаш? Изплюй камъчето! Каквито и да са мислите ти, няма да ни шокираш. Давай направо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Манков даде фира и еврейчетата налазиха темата. Само аз ли виждам, че идеята е ултрамаймуносвинска. Някой да се бърка на хората в семействата.

                      Ай с**************************иктир !!!
                      Според мен, някой иска мнение.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Допреди 20г, тази реклама си беше чистата бг реалност. Впрочем, една от причините за по-лесното понасяне на кризата е, че в едно домакинство живеят 2-3 поколения и така снижават разходите си.
                        Да бе.И със спестеното ще се правим на сноби Вместо да се инвестира в по- жизнената част от населението,ще гасим ламБите за икономия и ще стоим с балтоните за да не хабим дървата(това пък е баси първобитния начин на отопление).
                        Да взема да питам в кой век живеем
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                          тук темата на оигофрените ли е?
                          Не на всички а само на виртуалните
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Опитват се да използват нагласата на българите да осигурят дом на децата си за да продават апартаменти.

                            Всички банки в момента са се насочили към софиянци които живеят с родителите си защото не могат да си купят жилище. Идеята е че ако цялото семейство помага то вече изплащането на кредита става възможно.

                            Лично според мен слаба теза - защото така и така никой нормален 30-40 годишен човек не иска да си живее с родителите и единствената причина да го прави е просто защото не може да си купи жилище.
                            Сигурно си прав. И веднага го удрят на морал и ни изкарват детемразци.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Продължавам с мъдрите съвети. Ако това не е достатъчно, какво и да му дам като пари и имоти, пак няма да се справи.
                              Хъх.абе ти и Маранди сте някак по други хора.Не може да се опише с думи.

                              Единствения,от участниците във форума,за който съм убеден че няма да има нищо против за нещо такова е Наивник - иска ми се да го познавам този човек!
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                готино отклонение за да се сетя за една реклама ....."Жорко,спиш ли мама"
                                Много ми е чудно как ли я възприемат чужденците ...не че ни интересува тяхното мнение де
                                Допреди 20г, тази реклама си беше чистата бг реалност. Впрочем, една от причините за по-лесното понасяне на кризата е, че в едно домакинство живеят 2-3 поколения и така снижават разходите си.

                                Коментар

                                Working...
                                X