IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро банда... Аз днес имам лекции в студентски град та съм се костюмирал... Ше се върна (ако се върна в офиса) чак в късният следобед... Отваря ми се пак една възможност, за една банка дето се продаваше, па после спря да се продавяа и сега пак се продава, да се закача като консултант... Няма да е зле. Ама с тия банки е много хлъзгава материя.. Големи интереси са там и да се въртиш с голо дупе къде разни си мерят хуйовете не е най добрата идея... А гледам американците какъв балон надуват на тяхната борса, нищо чудно да видим втора вълна на кризата, което ме навежда на мисълта че няма да се оправим поне още 5 години... Днес няма да се пие, така че желая лек ден на всички.

    Коментар


    • Добро утро tnm
      Добро утро чета

      Свинските полумаймуночовеци ги МРАЗЯ !!! Много са свински и са наполовина маймуни наполовина хора. И се опитват да ОМАСКАРЯТ темичката като ни въвлекат в свински полумаймуночовешки СПОР. Слава богу, че албанците и бате Маранди усетиха цялата свинска полумаймуночовещина и не се поддадоха.

      Респект колеги !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Бате Маранди, доказвачо на аксиоми, кьормусун табелата ???

        1. Появи се еврейче и зададе малоумна чифутска идейчица.
        2. Сега се пръкнаха от НИЩОТО 2 ника по без постове и единия взе страната на старите, пък другия на младите и взеха да се плюят.
        3. Разделяй и владей ни прилагат Маранди. Опитват се да ни ОМАСКАРЯТ темичката дето сме я отгледали от едно парче месо.
        4. Псувай ги бре. Не спори с тях. Псувай ги. Те друго не заслужават.
        5. Има достатъчно малоумни теми. Да идат там да си обсъждат маймуносвинскочифутските идеи.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          А защо трябва да връщат ? Твой е изборът да имаш деца , не техен да имат родител
          Подсети ме как се разпърдяхме с оследното гадженце, набор 86 г.

          Говореше ми за "биологичния" си баща и т.н.

          Мацката е 3-то поколение докторка, купиха й кеш хапартамент в центъра на Варна веднага и т.н.

          П.П. Направих й забележка, че "биологичния" й баща я отгледал от парче месо, изучава я, купи й жилище и не са разведени с майка й, т.е. имат стабилен брак.

          Лафа: "Той ми е просто биологичен баща" ми дойде в повече и дотам.

          Предполагам, че колегата с офертите за пенсии и имоти е около 86 набор.

          П.П.П. Другият лаф, който никога няма да забравя е: "Щом са ме раждали - ще ме гледат" - демек са длъжни.

          По принцип от кучета, котки и пеленачета ми се мятат отгоре да ми се радват - някак си ги привличам, но някои неща не успях да разбера.

          Вероятно съм албанец по новите, "съвременни" критерии в БГ

          Няма да отида да убия Ламята в къщи, понеже тъкмо взех да го уча на радостта от готвенето и той се кефи яко.

          Преди 3 дни му правих супа топчета, той днес пак прави супа топчета, същото беше с тиквеника и т.н. ( калпав готвач е определено, но го хваля яко - все пак на 80 години реши да се учи, а отначало отхвърляше в първите 6 месеца и не искаше да чуе ). Не бил готвач! - ( тъпи комплекси от соц. началник с 41 години трудов стаж ). Беше му обидно, че трябва да си готви.

          Демек, Русото много внимателно обяснява и то ако има интерес отсреща, иначе - не. Сега се оказа, че тоя, когото уча да си готви трябва да го трепя. Странно?!
          Last edited by marandi; 29.03.2013, 02:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Aris Разгледай мнение
            Олигофренията ти е присърце.

            Имаш ли деца? Какво си им дал? Като време, като чувства, като усещане?
            Кога ще ти върнат твоите деца, инвестираното от теб за тях?
            А защо трябва да връщат ? Твой е изборът да имаш деца , не техен да имат родител

            Коментар


            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
              Е браво бре.Аз увиках форума,а тя "вече съм
              Но идеята си ми е присърце!

              Олигофренията ти е присърце.

              Имаш ли деца? Какво си им дал? Като време, като чувства, като усещане?
              Кога ще ти върнат твоите деца, инвестираното от теб за тях?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                Aбе тук съм изтървал нещо а?
                Има три типа хора. Тези, които правят събитията, тези които участват в събитията и тези, които питат "какво стана?"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Aбе тук съм изтървал нещо а?
                  Изтървал си ....ами изтървал си - може и да е за добро
                  По-добре не го и чети.
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Aбе тук съм изтървал нещо а?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                      Днес 19:11

                      Това е по избор за да получават пенсия.Ако ли не парите от пенсията да се изплаща на наследника или наследниците(разбирай децата на тези хора).Според мен ще са доста по-независими с допълнителен доход(некадърен опит за пример -колко възрастни изгоряха с телефонните измами ...дават ги на непознат,но недай си боже да ги поискат самоте деца - сакън,ни думай! ).Но после искат внимание и грижи,че и ако не ги получат се носят едни приказки .....абе вие или сте доста млади или доста дърти ....на кой свят живеете,каква е тази изолирана среда в която сте затворени

                      Дано да съм бил изчерпателен
                      Момче,

                      битовата престъпност в БГ, може да се оправи точно за 3-4 дни ( не повече ).

                      А, защо не се случва - питай тия, които ти плащат. Наистина се престара с глупостите си вече.
                      ------------------------------------------
                      Пали свещ Русото никога да не поема юздите, че на всички тъпанарчета, дет' ми борчеете в стил колекторски фирми ще ви се стъжни и ще ви направя примерни граждани точно за няколко месеца. Тръгнал да посяга на пенсии и имоти. Внимавай да не те четем по дърветата ти казах на книжен носител, че нещо се увличаш.
                      ------------------------------------------

                      Дано ти утрепят родителите неизвестни извършители, щот' за това плачеш. После да ти вземат и пенсията, ако стигнеш до нея.

                      И накрая да те изселят, ако въобще знаеш какво е това собственик на имот и данъците ежегодно, свързани с него - понеже това ПРЕДЛАГАШ в момента.

                      П.П. Бягай в чужбина и прави "революции" там в пенсионната им и имуществена системи и ставай "известен" при тях - имаш още 199 страни.

                      Не ми се прави на ДянкоФф клошара, дет' от 200 страни избра точно БГ да се прави на финансист, като цяло БГ му казва махни се и повече и не се връщай, щот' ще омиришеш някоя канавка. Оня нагъл и вика, че щял да "помага". Някой ден 1 пистолет ще изгърми и няма да се окаже газов за сеир. Тогава ще ме разбереш.

                      Меко казано стана нагъл, а бях доста внимателен да не те обидя на клошар.
                      Last edited by marandi; 28.03.2013, 21:36.

                      Коментар


                      • Сами сте си виновни да се вързвате да
                        коментирате откровено малоумна идея
                        толкова малоумна,че няма повече накъде
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Да бе.И със спестеното ще се правим на сноби Вместо да се инвестира в по- жизнената част от населението,ще гасим ламБите за икономия и ще стоим с балтоните за да не хабим дървата(това пък е баси първобитния начин на отопление).
                          Да взема да питам в кой век живеем
                          Само за протокола - след принц Чарлз миналата година в двореца му за обитаване, от тази година и Кралица Елизабет е орязала отоплението на мазут и да се премине на дърва от кралските гори с цел икономии.

                          П.П. Разбирам, че те ( английската кралица и принц ) са също клошари за тИбя, щот' вече ще се топлят на дърва и мащабът е малко по-различен ( т.е. не говорим за панелки от 70 кв.м. ).

                          Не виждам смисъл да ти давам аргументи - агресивен си и обиждаш наред цели прослойки и поколения.

                          Ако не ти плащат за това да го правиш умишлено - се излагаш!

                          Успех!

                          Коментар


                          • Хубава вечер на всички!

                            Erik Satie ~ Gnossiennes

                            Записът има на моменти леки пуканки, но това е най-чувственото изпълнение (за мен).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                              В противен случай ?Ще ме каниш на гости ли?
                              Явно трябва да ти го кажат в очите,че не струваш!
                              Е,не струваш!
                              Не желая да цитираш мои постове никога вече! ...както и аз твои!

                              Дръж се поне веднъж на положение и уважи написаното в горните редове!

                              Успех
                              Неуспех !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                Хъх.абе ти и Маранди сте някак по други хора.Не може да се опише с думи.

                                Единствения,от участниците във форума,за който съм убеден че няма да има нищо против за нещо такова е Наивник - иска ми се да го познавам този човек!
                                Ха, че проблем да се запознаем, аз не виждам. И благодаря, че смяташ че съм казал нещо полезно през годините във форума. Иначе за идеята.... Определено в общия и вид е приемлива. Като се пречупи обаче през безброй частни случаи има нужда от изкусуряване. А има частни случаи, които не пожелавам на никого.
                                Аз за себе си съм решил какво ще правя. Пълен съпорт за образование, дори с цената на цялото ми богатство. Не, не бих продал, но бих ипотекирал всичко. Като естествено тук разчитам на остатъка от съзидателния си живот.От там нататък, за мен необходимия жизнен минимум като имоти това е за случаите, когато господ не кара наред и всичко останало на синковеца. Животът преминава толкова бързо, че
                                Хахах, да приготвя багажа на малкия, че утре заминава за Малякия Навремето ни водеха на Аладжата и на Батова на екскурзия

                                Коментар

                                Working...
                                X