IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Единствено ме дразни липсата на самочувствие и затова се псуваме с Мечока, щот' той говори за чета ( робски манталитет ), а Русото за Империи.
    Кой, аз ли нямам самочувствие ???

    Психологията определено не ти е силната страна !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Т'ва не е дарба, приятелю, а проклятие

      П.П. Ще се опитам да ви стопирам процесите без влизане в политиката, защото вече е мръсна дума.

      После други след 10-20 години ще се появят, които да градят нагоре. В момента е по-важно да се спрат процесите, защото до 50 години табелата България ще я няма при този темп и динамика на нещата и ще бъде друга.

      Затова и казвам, после ще ви сменят официалния език. Мъжете ще ги избият, жените ще оставят за разплод. Ще ви напишат нова "история" по учебниците и след 20 години ще ви сменят самосъзнанието, че никога не сте били българи.

      Когато изчезне България от географската карта - ще ви направят най-скъпия лейбъл по исторически туризъм, демек ще идат от цял свят да гледат "индианците", които вече ги няма и каква култура са имали навремето, а малцината, които успеят да запазят българското си самосъзнание ще са в резервати за туристическа атракция да ги гледат като в клетки с решетки като в зоологическа градина.

      П.П. Нооо .... предлагам да поживеем и ще видим. За Русото няма късно или обречени каузи и ще видим дали постановката на Болшой театър ще успее.

      Единствено ме дразни липсата на самочувствие и затова се псуваме с Мечока, щот' той говори за чета ( робски манталитет ), а Русото за Империи.

      Някой ден приказката ще я допишат други, когато Русото ще го няма вече.

      Ха, наздраве!
      Има няколко неща, които не понасям в твоя изказ.
      Едното от тях е обръщението ти във второ лице множествено число (вие) към останалите във форума - всички нас.
      Ти нещо по-специален от нас ли се чувстваш?! Назидаваш ли ни?
      Лично на мен ми прави много неприятно впечатление.

      Ако ще назидаваш, но без да обиждаш всички, би трябвало да употребяваш обръщения във второ лице единствено число (ти), първо лице множествено число (ние) или учтивата форма за второ лице единствено число (Ви).
      Last edited by anon6706; 29.03.2013, 18:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение

        А пък темата не е лоша. Не случайно Бат' Маранди ти говори за процес на изчезване и рисува тез апокалиптични картини...
        Т'ва не е дарба, приятелю, а проклятие

        П.П. Ще се опитам да ви стопирам процесите без влизане в политиката, защото вече е мръсна дума.

        После други след 10-20 години ще се появят, които да градят нагоре. В момента е по-важно да се спрат процесите, защото до 50 години табелата България ще я няма при този темп и динамика на нещата и ще бъде друга.

        Затова и казвам, после ще ви сменят официалния език. Мъжете ще ги избият, жените ще оставят за разплод. Ще ви напишат нова "история" по учебниците и след 20 години ще ви сменят самосъзнанието, че никога не сте били българи.

        Когато изчезне България от географската карта - ще ви направят най-скъпия лейбъл по исторически туризъм, демек ще идат от цял свят да гледат "индианците", които вече ги няма и каква култура са имали навремето, а малцината, които успеят да запазят българското си самосъзнание ще са в резервати за туристическа атракция да ги гледат в клетки с решетки като в зоологическа градина и да се снимат с тях чужденците.

        П.П. Нооо .... предлагам да поживеем и ще видим. За Русото няма късно или обречени каузи и ще видим дали постановката на Болшой театър/Бродуей и сие ще успеят.

        Единствено ме дразни липсата на самочувствие и затова се псуваме с Мечока, щот' той говори за чета ( робски манталитет ), а Русото за Империи.

        Някой ден приказката ще я допишат други, когато Русото ще го няма вече.

        Ха, наздраве!
        Last edited by marandi; 29.03.2013, 18:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Свободния човек не може да се харесва на всички. Ако го обичат албанците, го мразят еврейчетата.
          Свободният Мечобиков и останалите.....

          http://www.youtube.com/watch?v=gvBvUiIRSPc

          Коментар


          • Защото какво е любовта, ако няма омраза с която да се сравни.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Свободния човек не може да се харесва на всички. Ако го обичат албанците, го мразят еврейчетата.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Да бе, да - съдържателни те... Знаеш ли що "жени" съм обидил?!
                е то не беше без повод и не се брои
                Yeah

                Коментар


                • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                  Всъщност, има някаква логика да те наградят, най-малкото защото тези 20 000 поста са изключително съдържателни!
                  Но не ми се много връзва да приветства и прогонва тук колегата "лъв и синджир". За първи път във форум виждам такава толерантност към подобни съждения и "поведение" ... но вие си знаете!
                  Да бе, да - съдържателни те... Знаеш ли що "жени" съм обидил?!

                  Относно колегата "лъв и синджир" - аз вече се уморих. Той прави като едни гълъби - видят ли сокол в небето и се правят на умрели (щото соколите не са мършояди). Той го прави с израза: "Когато свършат аргументите, започват обидите."

                  Соколите се връзват на тази тактика, какво остава за такъв като мен.
                  Last edited by anon6706; 29.03.2013, 16:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Аз предлагам когато направя 20 000 поста в Инвестор, всички с под 1000 поста да ми дарят имуществото си, иначе ще им бъдат заличени никовете.
                    Ама ха, безделници такива!
                    Всъщност, има някаква логика да те наградят, най-малкото защото тези 20 000 поста са изключително съдържателни!
                    Но не ми се много връзва да приветства и прогонва тук колегата "лъв и синджир". За първи път във форум виждам такава толерантност към подобни съждения и "поведение" ... но вие си знаете!
                    Yeah

                    Коментар


                    • Аз предлагам когато направя 20 000 поста в Инвестор, всички с под 1000 поста да ми дарят имуществото си, иначе ще им бъдат заличени никовете.
                      Ама ха, безделници такива!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Брей, че параноя . Човек за да си пусне брада , първо изглежда необръснат . (това относно броят на постовете) Щом сте си самодостатъчни , няма да преча на самозадоволяването И без това то , ограничава и навява скука . Хубав ден !
                        Да ве, да не повярваш! Мечо се оказа Мече. Страх го е от непознати гивизлъка
                        Но пък Баба Меца добре го е научила - да внимава с непознати.

                        @ Мечо - Не с лошо ве момко, ние големите сме така.... говорим си глупости, пеним се, ежим се, а след това си пием без проблеми. Но не си мислим лошо - всеки с мнението си и по живо по здраво ....

                        А пък темата не е лоша. Не случайно Бат' Маранди ти говори за процес на изчезване и рисува тез апокалиптични картини... Човека вижда по-далече от носа си, и вдява какви са последствията от застаряването и бейби бума.
                        Тва последното между дургото , е ясно и на всеко по читав студент на Запад. А тука 'ората нямат и представа за какво иде реч.... а като се опиташ да разгънеш темата, те гледат като еретик.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Темата на идеята е тегава и е по-скоро всеки сам да си я мисли - и млади и стари.

                          То е повече от ясно,че не е за някаква изява или с цел облага за разни партийни съдружия.Коя ли ще е тая Партия да си сложи такъв таралеж в гащите и да си загуби гласоподавателите.А все още сме на партиен модел на управление.

                          Няма място дори да си помислим да отхвърлим борбите на Старците и постигнатото от тях.Имат респекта ми,но някак си стоят бездейно и незаинтересовано ....и така блокират развитието.

                          Всеки сам да си го премисли,едва ли някой друг го интересува какво се случва в къщата на другия,освен за клюкарски приказки за запълване на времето.

                          Успех
                          Е от тебе явно и чеп за зеле не става, ама да си го кажа - не си разбрал, че да получиш имот не е никакво развитие, а точно обратното - спъване на развитието. Истинското израстване е да си го направиш тоя имот сам. Или ти може би ще искаш закон родителите да ти правят и гледат децата също?

                          Коментар


                          • От къде на къде ще се смята за сигурно родителите да завещават имуществото си на децата...Това ще стане само ако ги уважават и се грижат за тях..Традицията в цивилизования свят е друга - като не ги уважават и гледат- разпродават активите си и има луксозни хосписи и места с отлични грижи..Неблагодарниците и мързеливците с пръст в уста..Не ми се смомня колко случаи на познати в БГ има на приписани предварително апартаменти и изгонени родители, или срещу гледане а няма гледане..Това имущество си е на родителите и те разполагат с него, а не някакви готованци..Това го пиша с пълното съзнание , че всеки ден съм при родителите си да се грижа за тях..плащам им сметките..и всичко..Към децата си ще имам същите изисквания и съм го декларирал..Иначе с Бате Космо разкешваме на старини и си взимаме по две сестри с големи бомби да видим как ще се грижат за нас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Бате Маранди, доказвачо на аксиоми, кьормусун табелата ???

                              1. Появи се еврейче и зададе малоумна чифутска идейчица.
                              2. Сега се пръкнаха от НИЩОТО 2 ника по без постове и единия взе страната на старите, пък другия на младите и взеха да се плюят.
                              3. Разделяй и владей ни прилагат Маранди. Опитват се да ни ОМАСКАРЯТ темичката дето сме я отгледали от едно парче месо.
                              4. Псувай ги бре. Не спори с тях. Псувай ги. Те друго не заслужават.
                              5. Има достатъчно малоумни теми. Да идат там да си обсъждат маймуносвинскочифутските идеи.
                              Брей, че параноя . Човек за да си пусне брада , първо изглежда необръснат . (това относно броят на постовете) Щом сте си самодостатъчни , няма да преча на самозадоволяването И без това то , ограничава и навява скука . Хубав ден !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                ....Имат респекта ми,но някак си стоят бездейно и незаинтересовано ....и така блокират развитието.....
                                Mи те са си изработили тяхното и сега им остава да гледат сеира който обещава Новата Вълна на Кризата!

                                Дай Боже един ден и твойте деца да мислят като тебе сега (демек и ти да спъваш развитието им........) - че на тоя свят само бой и ебан не се връщат....

                                Но ако искаш можеш, да постъпиш като Лев Троцки ( който е разкулачил баща си....).

                                Казваш, че си 40 и кусур годишен пергиш но ми звучиш и с мислене като на седмокласник .....А обичайно дискусията между млади и стари завършва с размяна на шамари (понякога буквално! ).
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X