IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    голяма си ДРАКА
    Хората сме устроени много ПРОСТО (прости). С извинение за тафтологията, ПРОСТО се правим на сложни. ..... докато това ни изнася.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      голяма си ДРАКА
      Дали е ДРАКА ???
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Той ще е по "въстанията", докато материалното вземе ОТНОВО превес над духовното в него, т.е. тръгне на рейс. После ще стане хъш, ще пише мантри, а ние ще му духаме въстаническата супа.
        Аман от такива революционери.

        Ти ни говориш на "вие", той пък ще ни командва от чужбина.
        Чудя се кой от двама ви е Георги Димитров и кой Гешев.
        голяма си ДРАКА
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Ти ще си по въстанията, Русото ще е по идеологията и механизма на нещата. Дийл?
          Той ще е по "въстанията", докато материалното вземе ОТНОВО превес над духовното в него, т.е. тръгне на рейс. После ще стане хъш, ще пише мантри, а ние ще му духаме въстаническата супа.
          Аман от такива революционери.

          Ти ни говориш на "вие", той пък ще ни командва от чужбина.
          Чудя се кой от двама ви е Георги Димитров и кой Гешев.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            мен да ме включите към ОРГАНИТЕ на репресивната власт
            Ще внесем ВИНКЕЛ от Европа !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Общественият натиск не трябва да спира никога!

              П.П. И научете депутатите си да ходят с велосипеди или с градския транспорт на работа, защото са едни прости бачкери.

              Писна ми в чужбина да ме гаврят постоянно, че техните депутати били по-бедни от нашите, понеже служебните им коли стигат до Сеат на Парламента и 2-3 Ауди-та за цвят. А при вас викат знаем само Мерцедес и БМВ и се хилят яко. Викат нашите ходят пеш на работа.

              Потъвал съм от срам винаги!! И добре, че нямаше наблизо депутат да го заритам.

              Ти ще си по въстанията, Русото ще е по идеологията и механизма на нещата. Дийл?

              Дийл !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • мен да ме включите към ОРГАНИТЕ на репресивната власт
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Добре. Да предположим, че това, което си написал е вярно.

                  1. Знаеш ли кога комунистите от сой ще му обърнат внимание, ако бате Мечо не вдигне въстание ???
                  2. Точно НИКОГА !!!
                  Общественият натиск не трябва да спира никога!

                  П.П. И научете депутатите си да ходят с велосипеди или с градския транспорт на работа, защото са едни прости бачкери.

                  Писна ми в чужбина да ме гаврят постоянно, че техните депутати били по-бедни от нашите, понеже служебните им коли стигат до Сеат на Парламента и 2-3 Ауди-та за цвят. А при вас викат знаем само Мерцедес и БМВ и се хилят яко. Викат нашите ходят пеш на работа. Натъртват ми, че то било кантората на Президента им и му казват кантора, защото той ходи там на работа.

                  Потъвал съм от срам винаги!! И добре, че нямаше наблизо депутат да го заритам.

                  Ти ще си по въстанията, Русото ще е по идеологията и механизма на нещата. Дийл?
                  Last edited by marandi; 29.03.2013, 19:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Първо трябва да си оправите демографската картинка като структура, средна възраст, фискална децентрализация и т.н.

                    Не Боко Тиквата да се фука, че 75% от целия БВП на БГ се излива в Софето.

                    Риск менижмънт сочи, че първият природен катаклизъм ще скапе цялата икономика и ще върне страната 50 години назад, когато 75% от паричните потоци се изливат на едно място. Демек 6.5 по Рихтер ще събори 70% от столицата и държавата ще фалира веднага за 2-3 дни точно.

                    П.П. Трябва да имаш унифицираност на населените места, равно-подготвени тухлички/кадри и останалото ще свърши вътрешната надпревара между тях.

                    Тогава ще се появи новият Стоичков и т.н. - демек световна марка и който и да го чуе да казва, ааа .... България.

                    Писал съм ви статии за Корпоративна идентичност в блог-чето. Смешното беше, че са най-слабо четените, а съм ви дал неща, които в следващите 20 години няма да се учат още по училищата и самите фирми.

                    Затова и родните фирми са неконкурентно-способни. Т.е. т'ва, което може да ги измъкне, описано на принципна основа, те даже не го и четат.

                    Водя си бегла статистика кое как се харчи в блог-чето

                    П.П.П. Напиши в гугъл Корпоративна идентичност и ще ти изпляска 200 страници, които нямат нищо общо с нея, а са побългарени до визитки, лого, фактури и слоган.

                    Тия неща няма откъде да ги научите и затова ви е толкова смешно новото туристическо лого на България, за което "усвоиха" 1.5 млн. средства поредните брад'чеди.

                    Дайте 10 милки, ако трябва, но за нещо, което върши работа. Т'ва лого ви са на Найденов он-лайн проектите за милиони пак, раздадени на пикли, които направили регистрация в туитър, фейсбуук и сайт за 1000 кинта ( страничка ) по-скоро.

                    Т'ва наричате Корпоративна идентичност в БГ. Дали не ми е смешно ? Но така се виждате отстрани с картинка за омлети
                    Добре. Да предположим, че това, което си написал е вярно.

                    1. Знаеш ли кога комунистите от сой ще му обърнат внимание, ако бате Мечо не вдигне въстание ???
                    2. Точно НИКОГА !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Добре де, как предлагаш да се освободим ???
                      Първо трябва да си оправите демографската картинка като структура, средна възраст, фискална децентрализация и т.н.

                      Не Боко Тиквата да се фука, че 75% от целия БВП на БГ се излива в Софето.

                      Риск менижмънт сочи, че първият природен катаклизъм ще скапе цялата икономика и ще върне страната 50 години назад, когато 75% от паричните потоци се изливат на едно място. Демек 6.5 по Рихтер ще събори 70% от столицата и държавата ще фалира веднага за 2-3 дни точно.

                      П.П. Трябва да имаш унифицираност на населените места, равно-подготвени тухлички/кадри и останалото ще свърши вътрешната надпревара между тях.

                      Тогава ще се появи новият Стоичков и т.н. - демек световна марка и който и да го чуе да казва, ааа .... България.

                      Писал съм ви статии за Корпоративна идентичност в блог-чето. Смешното беше, че са най-слабо четените, а съм ви дал неща, които в следващите 20 години няма да се учат още по училищата и самите фирми.

                      Затова и родните фирми са неконкурентно-способни. Т.е. т'ва, което може да ги измъкне, описано на принципна основа, те даже не го и четат.

                      Водя си бегла статистика кое как се харчи в блог-чето

                      П.П.П. Напиши в гугъл Корпоративна идентичност и ще ти изпляска 200 страници, които нямат нищо общо с нея, а са побългарени до визитки, лого, фактури и слоган.

                      Тия неща няма откъде да ги научите и затова ви е толкова смешно новото туристическо лого на България, за което "усвоиха" 1.5 млн. средства поредните брад'чеди.

                      Дайте 10 милки, ако трябва, но за нещо, което върши работа. Т'ва лого ви са на Найденов он-лайн проектите за милиони пак, раздадени на пикли, които направили регистрация в туитър, фейсбуук и сайт за 1000 кинта ( страничка ) по-скоро.

                      Т'ва наричате Корпоративна идентичност в БГ. Дали не ми е смешно ? Но така се виждате отстрани с картинка за омлети, която е скъпа, понеже използва 8 различни цвята и ако я пуснеш на черно-бял принтер ще стане едно голямо мазано и неразбираемо "чудо"

                      Тия неща се учат още в 3-ти клас. Явно нещо по веригата в БГ-стан е тотално скапано, щом омлет ви е лого на страната и се изсипаха едни луди пари

                      Бъдете смешни отвън - няма лошо! Ся ме питай пак кога ще се оправите?
                      Last edited by marandi; 29.03.2013, 18:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Добре де, как предлагаш да се освободим ???
                        като отплАвате??

                        Yeah

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Има там едни "червени" линии, демек собственото самоограничение, което всеки сам си налага и всичко извън тия линии минава в сферата на фантастиката.

                          П.П. Не съм ти правил забележка, че ме обиждат всяка сутрин като те прочета, че сме били четници, нале? Които вдигали въстания, налЕ?

                          Демек - имаш робска психика, защото "чертата" си си я сложил сам на себе си и мислиш, че си много широко-скроен.

                          Разликата е, че Русото е профи в приложната психология, а ти къпиш на копи/паста от уики-то

                          Т'ва не е обида, а констатация. Дишай!
                          Добре де, как предлагаш да се освободим ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Кой, аз ли нямам самочувствие ???

                            Психологията определено не ти е силната страна !!!
                            Има там едни "червени" линии, демек собственото самоограничение, което всеки сам си налага и всичко извън тия линии минава в сферата на фантастиката.

                            П.П. Не съм ти правил забележка, че ме обиждат всяка сутрин лафчетата като те прочета, че сме били четници, нале? Които вдигали въстания, налЕ? И трябвало да се "крием" едва ли не.

                            Демек - имаш робска психика, защото "чертата"/границите си си ги сложил сам на себе си и мислиш, че си много широко-скроен.

                            Даже имаш наглостта да поставяш "граници" и на четящите те и да ги навираш в рамка, че били нещо незначително - демек четници/въстанници някакви.

                            П.П.П. Разликата е, че Русото е профи в приложната психология, а ти къпиш на копи/паста от уики-то

                            Т'ва не е обида, а констатация. Дишай спокойно! Някой ден кат' поизрастнеш и самоусъвършенстваш ще се усетиш к'ви глупости си дрънкал с презумцията, че си мега-оригинален.
                            Last edited by marandi; 29.03.2013, 18:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Ако не го правя така - няма да се обърне внимание.
                              Не споделям подобно разсъждение, но ти си прави каквото смяташ за правилно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Има няколко неща, които не понасям в твоя изказ.
                                Едното от тях е обръщението ти във второ лице множествено число (вие) към останалите във форума - всички нас.
                                Ти нещо по-специален от нас ли се чувстваш?! Назидаваш ли ни?
                                Лично на мен ми прави много неприятно впечатление.

                                Ако ще назидаваш, но без да обиждаш всички, би трябвало да употребяваш обръщения във второ лице единствено число (ти), първо лице множествено число (ние) или учтивата форма за второ лице единствено число (Ви).
                                Ако не го правя така - няма да се обърне внимание.

                                П.П. Русото е профи по приложна психология и всеки символ има значение кога, как и защо да се ползва.

                                По-дребнавите интелекти ще си мислят, че ги дразня, малко по-големите АйКю-та ще се събуждат с идеята какво да се направи, понеже прочетеното им се е запечатало.

                                П.П.П. Нищо лично, даже е комплимент за мИня, че дори теб съм издразнил

                                Коментар

                                Working...
                                X