IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Тази двойка я играх контрелски онзи ден и беше за по-малко от 24 часа. Очаквах, че ще се вдигне поне с малко. Тя наистина се вдигна (за моя утеха) и след това излязох от позиция.

    Днес не мога да ти дам съвет за нея, а и изобщо не раздавам съвети. Мога да изкажа мнение, но пък и от това съм си патил.

    П.П. Аз нямам проблем с нецензурни стилове на писане по мой адрес.
    В случая, ще подкрепя, Анончи - понеже е много ангажиращо да кажеш на някого купи сега това, продай после онова.

    Маркет не зависи от нас и винаги проблема да загубиш един приятел, който те харесва, защото може да го подведеш без да искаш стои на дневен ред.

    П.П. Има структура на портфейли, някои осредняват, някои спасяват позиции и прочие. Не може да знаеш подготовката на всеки, вида стратегия, която е избрал или реалната му ситуация каква е? ( спекулативна за атака или защитна за запазване на акаунта )

    Примерно Русото владее над 10 вида стратегии, но откъде да знам кой какво визира като ме пита някой с подобен въпрос. Да не съм Ванга и да му гледам акаунта как е структуриран?

    Примерно също: Имам 6 позиции в НЗД в момента като са микс от селл и бай ( застъпени ). Нали, ако напиша във форумО купих НЗД от еди-колко си в стил Онуфри-та, ще подведа другите, щот' не им казвам, че имам още 6 отворени и те как изглеждат в графата ми нет профит като балансово число.

    Несериозно е някой да пита някого кажи еди кво си като той няма никаква представа от експозицията и структурата на портфейла.

    Затова моите коментари са свързани обикновено с тайминг, образувания канал и посочени нивата за вход, 2-та сценария ( по-вероятния и алтернативния ) и посочен пивот за дадения тайминг.

    Оттам насетне всеки да си осребрява инфо-то, ако му говори нещо.
    Last edited by marandi; 29.03.2013, 22:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Че то и аз нямам проблем с нецензурни стилове на писане по твой адрес.
      Значи да не разчитам на мъжка солидарност от теб? Както и на "розовия" по-долу.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Че то и аз нямам проблем с нецензурни стилове на писане по твой адрес.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение

          П.П. Аз нямам проблем с нецензурни стилове на писане по мой адрес.
          Че то и аз нямам проблем с нецензурни стилове на писане по твой адрес.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            не можем да се разберем с теб
            исках днес съвет.ОТ ТЕБ. за двойката eur/aud
            драка

            чезна,че стилът ми ще стане за цензура
            Тази двойка я играх контрелски онзи ден и беше за по-малко от 24 часа. Очаквах, че ще се вдигне поне с малко. Тя наистина се вдигна (за моя утеха) и след това излязох от позиция.

            Днес не мога да ти дам съвет за нея, а и изобщо не раздавам съвети. Мога да изкажа мнение, но пък и от това съм си патил.

            П.П. Аз нямам проблем с нецензурни стилове на писане по мой адрес.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              не можем да се разберем с теб
              исках днес съвет.ОТ ТЕБ. за двойката eur/aud
              драка

              чезна,че стилът ми ще стане за цензура
              Псувай да ти олекне
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Болдваното аз ли съм го писал? На твой пост ли е било?
                Нещо не ми звучи вероятно, но ако е така - извинявам се за стила ми на писане.
                не можем да се разберем с теб
                исках днес съвет.ОТ ТЕБ. за двойката eur/aud
                драка

                чезна,че стилът ми ще стане за цензура
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  никога не си ме дразнил.помня,че имахме спор за твоите любимци от герб и за разхода на електричеството.дотам.кво да ме дразниш. аз да не съм дете


                  andi

                  Мнения: 1,433
                  Днес, 10:27

                  АНОН
                  ако има време да каже за eur/aud ,мисли ли вече за дълги

                  от ХОРА които ме дразнят съвети не искам
                  Болдваното аз ли съм го писал? На твой пост ли е било?
                  Нещо не ми звучи вероятно, но ако е така - извинявам се за стила ми на писане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Излъгах, ся се сетих, че вчера по нощите си правих прошуто на кубчета с лук, пипер и моркови пак на кубчета 1 тиган и го омахах

                    П.П. И сега съм на сиропирана баклава, ама вярно май не бях ял от доста време, щот' все забравям - хаха

                    Един пич ми вика, че някой ден Духът няма да стига и ще накаже Тялото, както вика Анончи - демек материалното ще прасне духовното, ама ще видим
                    1. И решил господ да покаже своето человеколюбие
                    2. И измислил сиропираната БАКЛАВА !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Излъгах, ся се сетих, че вчера по нощите си правих прошуто на кубчета с лук, пипер и моркови пак на кубчета 1 тиган и го омахах

                      П.П. И сега съм на сиропирана баклава, ама вярно май не бях ял от доста време, щот' все забравям - хаха

                      Един пич ми вика, че някой ден Духът няма да стига и ще накаже Тялото, както вика Анончи - демек материалното ще прасне духовното някой ден, ама ще видим

                      Фидосова анорексията я е праснала отдавна ( горката ).
                      Last edited by marandi; 29.03.2013, 20:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Забрави и ФУНДАМЕНТ.

                        П.П. Явно те дразня, но засега правиш "оригинални" включвания.
                        Скоро ще станеш и по-прям. Въпрос на време.
                        никога не си ме дразнил.помня,че имахме спор за твоите любимци от герб и за разхода на електричеството.дотам.кво да ме дразниш. аз да не съм дете


                        andi

                        Мнения: 1,433
                        Днес, 10:27

                        АНОН
                        ако има време да каже за eur/aud ,мисли ли вече за дълги

                        от ХОРА които ме дразнят съвети не искам
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Тъкмо тествам супата топчета на Ламята, щот' от 2 дена не бях ял, ама сега се сетих, че май съм гладен - хаха

                          П.П. От 4-5 кавъра за супа топчета си избра тоя ( щот' толкоз мога да прайкам ), а по име е едно и също:

                          Малко олио в тенджерата, задушава 1 глава лук и 2 моркова, нарязани на ситно за 5 мин. През това време добавя 2 шепи зелени и червени замръзени чушки ( на ситно от фризера ) + 1 шепа замразени чорбаджийки ( от ония дългите тънки чушлета пак подготвени в пликче замръзени ).

                          Като се задушат долива се вода, чака се да кипне и се добавят вече топчетата от кайма и ориз, оваляни в брашно. Добабавят се подправките, чер,червен пипер, чубрица, сол и за зеленчуков бульон ползвам собствено приготвен по рецепта на моя дружка, който има всичко вътре от целина до пащарнак. Тия изкуствените химии не ползвам от типа "Маги" и дрън и дрън ...

                          След 30 мин. ( почти като са се сварили ) се добавя 1 кафяна чашка фиде за плътност по желание. След 8-10 мин. като се свари се изсипва 1 разбит буркан със стерилизано домати, минат през робота да стане на пюре + 1 лъжица захар.

                          След 10 мин. къкрене да се омесят вкусовете се сваля и добавя магданоз. След фидето и доматите се бърка с дървена шпатула по дъното на тенджерата, че почва да лепне и ще загори.

                          П.П. Ламята бавно схваща, ама като му се покаже нещо - после става като киборг и го прави едно към едно.

                          Ха, наздраве и да ви е сладко ( т'ва е нещо между супа и яхния, но е по-скоро супа ).
                          Last edited by marandi; 29.03.2013, 20:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            кво стана тука
                            технически нещо съм се оплескал с писането ли,че не разбрах
                            Казах, че уж сте техничари, пък за един фундамент си продадохте душите на ДЯВОЛА
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              ми явно така ми се е причулоаз на хората им казвам,хора.не знаех,че са никове.МОЯ ГРЕШКА
                              няма да ти се намесвам в диалозите, айде.това беше.с толкова постове не съм ти в категорията.
                              имаш уникалното свойство да превръщаш всичко в кавга.или аз не чета,както трябва.
                              ПРОСТО реших да стане по весело.а и не отричаш,че си ДРАКА
                              Забрави и ФУНДАМЕНТ.

                              П.П. Явно те дразня, но засега правиш "оригинални" включвания.
                              Скоро ще станеш и по-прям. Въпрос на време.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Къде прочете, че се съмнявам за твои други никове?!

                                Зачудих се за намесата ти в мои диалози с останалите.
                                ми явно така ми се е причулоаз на хората им казвам,хора.не знаех,че са никове.МОЯ ГРЕШКА
                                няма да ти се намесвам в диалозите, айде.това беше.с толкова постове не съм ти в категорията.
                                имаш уникалното свойство да превръщаш всичко в кавга.или аз не чета,както трябва.
                                ПРОСТО реших да стане по весело.а и не отричаш,че си ДРАКА
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X