IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение

    Ама не ми отговори на предното питане, а именно
    Недопустимо е анонимен кифляк да оспорва квалифициран и сертифициран.

    В свят диплома ми е международен и се пръква анонимно трол-че да ти къса нервите на лична.

    П.П. Т'ва е разликата в цял свят, че там си ги пазят, а тук бездарниците лаят.

    Зарколина не е чилякът, който да казва какво знам и какво не знам в инженерните науки? Още повече, че сам се издъни кат' кифла, че Архимедовият винт не бил на над 2000 години и не се ползвал за поливно съоръжение още тогава.

    ----------------------------
    http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%...B8%D0%BD%D1%82

    Применение

    Издавна архимедов винт применялся для подъёма воды в оросительные каналы.
    ----------------------------

    Кофти на тия хейтър-чета е, че никога не се извиняват, а си спомняш, че ми подчерта 2 думи в пост Х - демек 2000 години и винтова помпа за поливане и се насра да сипе жлъч по Русото.

    П.П. Интересно, предполагам и руснаците ( науката им ) е сбъркана щом си го пишат в тяхното уики какво е било, предназначение и прочие. Мога да му го извадя на английски, немски, испански все същото?

    Смешното в тоя типаж е, че ще лиже всички чужди топки и неистово ще оплюва родните си капацитети, щот' родните не ставали по дефолт.

    Хайде на бас, че няма да ми се извини?!
    Last edited by marandi; 22.04.2013, 02:50.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Виж, че можете и да сте позитивни

      П.П. Ръгай критиката да е градивна, щот' БГ-станци 'ноу добре си знаят кривиците и им е писнало да ги сочат с пръст като нищо не зависи от тях.

      Може би вие "чужденците" ще се появите и ще ги разстреляте всичките от последните 23 години, иначе БГ-стан няма шанс.

      Един и същи филм се върти до побъркване. Помагайте - поне сте независими отдалеч
      Ми аз съм казвал - ако зависи от мен - всичките по дърветата и няма не искам.

      Ама не ми отговори на предното питане, а именно

      А! Това сега го видех!
      Та да попитам веднага, абе кое е туй "онуй" дето ще скъса синджиря?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        Кире, да добавя, че ако това ти е набора в новия ник, то си по-малък от мен.

        ПП
        Но пък жена ми е мнооо-ооого по-млада от теб.
        Виж, че можете и да сте позитивни

        П.П. Ръгай критиката да е градивна, щот' БГ-станци 'ноу добре си знаят кривиците и им е писнало да ги сочат с пръст като нищо не зависи от тях.

        Може би вие "чужденците" ще се появите и ще ги разстреляте всичките от последните 23 години, иначе БГ-стан няма шанс.

        Един и същи филм се върти до побъркване. Помагайте - поне сте независими отдалеч
        Last edited by marandi; 22.04.2013, 02:05.

        Коментар


        • Кире, да добавя, че ако това ти е набора в новия ник, то си по-малък от мен.

          ПП
          Но пък жена ми е мнооо-ооого по-млада от теб.
          Last edited by Факушкa; 22.04.2013, 01:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kirin1967
            Факи ти и активен борец ли се искара.В голяма грешка си момче - много по малък си от Бачо си Киро, а за обидите пак се върни и си виж не започна ли ти пръв с геи темичката..И какво наричаш моля да не си оставяш магарето в калта- да обиждаш и да не ти отговарят ли..Няма как да стане..Само за сведение сигурен съм, че съм много по пострадал от комунистите от тебе, но след като си толкова репресиран защо защитаваш клонинга им ГЕРБ
            Оооо, ново никче...

            Гей темичката беше, защото ме обиди много, ама много с комунистическите си изцепки. Аз тези ги мразя и в червата. И отвърнах на удара. Не съм пострадал персонално от тях, с изключение на това че наистина се опитвах да създам нещо, а гадовете ме връщаха в първи клас няколко пъти. Съжалявам че си пострадал, както и всички останали, съжалявам за тях.
            ЗА герб - я кажи откъде ти дойде това в главата? Как го прецени?!? Не се обиждай че ще те питам - абе ти добре ли си?
            Ще ти кажа нещо - отстрани като гледаш, виждаш цялата картина. Герб се оказаха абсолютни непрофесионалисти, рожба на славната държавна сигурност. Повечето от линкчетата които постваш съм ги чел, но тук има информация не само от линкчетата, а и от други източници.
            Ама не са само герб. Бсп, дпс, лицето сакскобургготски, старото сдс че и новото, яне, атака... ... айде допълвай...
            Аз ненавиждам бсп на първо място. Там е леговището на ЗМИЯТА! Оттам изпълзяват всички паразити в българия. Ето и Кунева/Пръмова "новото лице"
            Та Кире пораженията са огромни. И според мен, първо трябва да се строши на змията главата. Всичко останало е второстепенно.
            Нима са пенсионирали двамата руменовци? Нима агент Гоце е вече неактивен? Ами Гея? Не! Тези хора се оттеглиха в миманса докато премине бурята. Змията се навива за да нападне пак, като му дойде времето.
            Та колкото и рядко да дращя в политиката, се опитвам да раз ера настрое ията на пишещите. Чунчо и този другия въобще не им обръщам внимание. На кат123, бибитко и оня техния също. За съжаление и не теб не обръщам поради якия спам от линкчета и картинки. Но пък ако кажа нещо, веднага нападаш, обиждаш,... е аз пък не търпя подобно поведение.
            За гейството няма да ти се извинявам, сам разбираш че това са несериозни неща. Единствено исках да ти покажа как се чувстват гората когато ги атакуват незаслужено и просташки.
            Е - ако искаш може да стиснем ръце, и да обсъдим в оная тема некои належащи политически въпроси.
            А и защо не да ударим по ракия като си довлека задника до България?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Абе по принцип е симпатяга, ама прекалява да му се не види. То не беха ибрикчии, свирачи, и какви ли не още обиди. Комуниста обаче ми преля чашата, а Бай Факи не си оставя магарето в калта...
              По принцип пиша рядко, а в политика може и да имам 200 поста за последните 9-10 месеца. И е досадно като гледаш една след друга страници, страници, ... ... с линкчета и тъпи снимки. Няколко пъти му казах абре спри се малко бре, а той ми скача като бесно куче, ибрик ше ми вика, трол ше ми вика, комунист ще ме нарича. Когат Бай Факи ходеше 89 година по митинги, когато помагаше да свалим глиста 97 година, тоя пъпчивец сигурно е ходил с изпънати ръце прав под масата, и той ше ми казва на мен комунист!
              Така че такива у лево, където всъщност им е мястото.
              Виж, БГ-стан в момента е много объркана/промита.

              'орицата са обезверени ( целта на другарите е постигната ). Развъждат се малцинства за бюлетина Х, за да се пази статуквото - най-евтиния бизнес е партийният в момента - затова ще се избият да се ръгат по партии.

              Тая система ще рухне и с Русото и без Русото до 10 години. Мои сметки и няма да ги намериш никъде

              Но сте пичове и то нормални засега. Подкрепяйте се! Много повече неща ви свързват, отколкото делят.

              П.П. И политика вече е мръсна дума - не се занимавайте там - оставете я сама да рухне и ще е скоро.

              Дано си ме разбрал правилно, но потенциалът на всеки българин трябва да работи за обща цел, а не да ви раздробяват ( в частност лична основа ).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                Аз си мълча кат' насран по 99% от темите и само благодаря, то онуй ще скъса синджира да плюе, бре...?
                А! Това сега го видех!
                Та да попитам веднага, абе кое е туй "онуй" дето ще скъса синджиря?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Фъки,

                  отстрани по-лесно се скиват нещата, ма шибай го по-широкоскроен, бря.

                  Вземи помагай, брато - ко не можеш - пасувай - епаси.

                  Тъпо ми е да се дърляте българи да го еВа. От 10000 неща едно да има различно и 9999 еднакви да ви свързват - ще се захапите за 1-ното, майна.

                  Кофти е така!

                  П.П. Не ме гледай за Зарколин и Мечката - преправям им пропуските в "скрит" режим да се светнат да са още по-добри
                  Абе по принцип е симпатяга, ама прекалява да му се не види. То не беха ибрикчии, свирачи, и какви ли не още обиди. Комуниста обаче ми преля чашата, а Бай Факи не си оставя магарето в калта...
                  По принцип пиша рядко, а в политика може и да имам 200 поста за последните 9-10 месеца. И е досадно като гледаш една след друга страници, страници, ... ... с линкчета и тъпи снимки. Няколко пъти му казах абре спри се малко бре, а той ми скача като бесно куче, ибрик ше ми вика, трол ше ми вика, комунист ще ме нарича. Когат Бай Факи ходеше 89 година по митинги, когато помагаше да свалим глиста 97 година, тоя пъпчивец сигурно е ходил с изпънати ръце прав под масата, и той ше ми казва на мен комунист!
                  Така че такива у лево, където всъщност им е мястото.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Ох, киренце, оплачи се мамин, оплачи се. Човека който отроли темата политика, и то така че въобще не може и да се помисли за какъвто и да било нормален диалог, камо ли дискусия, човека който обижда всичко което не може да се наведе до неговото ниво на комунист, се оплаква!
                    Продължавай така, ще разбереш че още нищо не си видял...
                    Фъки,

                    отстрани по-лесно се скиват нещата, ма шибай го по-широкоскроен, бря.

                    Вземи помагай, брато - ко не можеш - пасувай - епаси.

                    Тъпо ми е да се дърляте българи да го еВа. От 10000 неща едно да има различно и 9999 еднакви да ви свързват - ще се захапите за 1-ното, майна.

                    Кофти е така!

                    П.П. Не ме гледай за Зарколин и Мечката - преправям им пропуските в "скрит" режим да се светнат да са още по-добри.

                    Те ме псуят, ама ми и данкят наум
                    Last edited by marandi; 22.04.2013, 00:19.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                      Маранди според мен по трудно е за хората , които са в БГ..Работил съм с години в чужбина, но тук изморява много повече тази обща безперективност..
                      Мхм ... сигурен съм, че Зарколина не е толкоз проклета ин витро и Мечката не е пълен трезвеник.

                      Ма, ся е модно да се метне кукичката, пушач - плюйте, тоя пие бира по обяд - плюйте, тоя е в чужбина - храцайте и т.н.

                      Правят ви на абдали, но тия избори няма да успея да ви ги стопирам - следващите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kilur
                        Моля модератора да спре нападките на геи основа на Факушка, да ме отблокира и да проследи че тя започна първа.
                        Ох, киренце, оплачи се мамин, оплачи се. Човека който отроли темата политика, и то така че въобще не може и да се помисли за какъвто и да било нормален диалог, камо ли дискусия, човека който обижда всичко което не може да се наведе до неговото ниво на комунист, се оплаква!
                        Продължавай така, ще разбереш че още нищо не си видял...

                        Коментар


                        • Маранди според мен по трудно е за хората , които са в БГ..Работил съм с години в чужбина, но тук изморява много повече тази обща безперективност..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro
                            Факи знам че за долари все са ти смъкнати розовите прашки, ама с Азер нали сте си леви пиари по устната пропагада..ГНУСНИ КОМУНИСТИЧЕСКИ КРАДЦИ- НАРОДА ЩЕ СИ ОТМЪСТИ ЗА МИЗЕРИЯТА..ФАКИ ЗНАМ ЧЕ ТИ САМ ИСКАШ ДА ОТИДЕШ НА ТОПЛО ПРИ ДРУГАРИТЕ СИ РОМИ- И ТАМ ДА ТЕ ГУШКАТ..ПРАТИ СИ ОТСЕГА СНИМКАТА- ДА ТЕ ЧАКАТ ДЕ
                            Стига, бря - брат!!

                            Никой не отишъл от 'убаво в чужбина.

                            Ние ще крепим колкот' можем - те ще помагат колкот' могат и толкоз.

                            П.П. Не разбрахте ли, че идеята е да ви делят по всичко: по цвят, по тембър, по цвят на очите, на емигранти, чужденци, дърти-млади, леви-десни и т.н.

                            Битката ще е трудна, а педалите дет' оставиха БГ-стан в обречена ситуация отдавна си изнесоха децата по чужбина и чакат дали ще ги оритате или пак ще ги изберете.

                            Виж им децата къде са на тия от последните 23 години? Те висяха тук заради пазарлъка - моето дете да го изучите на запад, да му дадете кетап, па на БГ-стан майната му - след нас потоп

                            Спрете се, че ви вързаха на селския номер "Разделяй и владей!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Бат Маранди Випома руснаци ли го купиха- сега работи ли- как е там положението
                              С 1 тел. само мога да ти кажа, ама вече е късно. Ако ти е важно - ще ти кажа

                              Но БГ-станска помпа на кораб не се е продавала от 1992 година ( за протокола ). За поливане чат-пат ставаха. За кораб - ще ти се смеят.
                              Last edited by marandi; 21.04.2013, 23:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro
                                Абе с тази анонимност всякакви пачаври може да има- кои НОРМАЛНИ МЪЖЕ ЩЕ СЕ ПРАВЯТ НА ЖЕНИ И ЩЕ СИ СЛАГАТ ЖЕНСКИ СНИМКИ И ОБРАТНО.ВИНАГИ СЪМ НАСТОЯВАЛ ЗА ТОЛЕРАНТНОСТ ВЪВ ФОРУМА, НО КОГАТО МЕ ОБИЖДАТ ЛИЧНО СЪМ БЕЗКРОМПРОМИСЕН- НАЗДРАВЕ - ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ
                                Ем, за т'ва питам 30 глупака ( риторично ), ако се съберем да оплюем моди-то дет' ме трие, че нищо не става от него - ко ста'а после ....?

                                Бе, цульо и пульо да си плюе? Ърмм ..?

                                Оня Зарколин кат' ми цъфне на кетапите да се обади, че без да искам са международни. И тия хейтър-чета нямат респект от нищо, брато.

                                То върви и храца кат' Армагедон по всички теми и по всичко дет' се движи. Бе, да'е ... "специалистите" умрели.

                                Аз си мълча кат' насран по 99% от темите и само благодаря, то онуй ще скъса синджира да плюе, бре...?

                                Коментар

                                Working...
                                X