IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    E ха добрютро.

    Паркинсона е много удобен ако човек се заиграва със себе си.
    Ама пък се хваща на години когат' си забравил как да го използваш.

    В 3ч какво правиш на PC-то....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Аз бих подал ръка на Киро единствено неволно и в съчетание с напреднал Паркинсон.
      НЕЩАСТНИК...

      Коментар


      • Добрутро!! Лошо другари, лошоооооо. Какви са тези полит-педалски корабоотношения в хубавата тема???? Завъртете му накрая на Архимед гайките в прашките да поизправи малко китките, че съвсем прецакахте темата

        Коментар


        • Модито беше пристрастно , но аз много искам да си поговоря с него..В такива случаи когато споровете са разгорещени се блокират и двата ника..поне във спорта е така..Абе Факи започна лични нападки и аз му отговорих, а сега ще гледам злобата на Анон докъде ще стигне и аз ще взема мерки разбира се
          Киро..

          Коментар


          • Добро утро, Мечо!
            Добро утро, тайфата!


            Какво правите, тайфата!? Голямо пляскане през клавиатурата е падало през почивните дни. Доста работа сте създали на дежурното моди
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро лъвове и лъвици- успешна седмица
              Аноне сега ще стоя и ще гледам само непродуктивната ти злоба..Да видим с какво пълниш форума за 15000 поста..После , ако така продължавате ще отида до Инвестор АД да си поговоря с администраторите , а после и с акционерите като акционер
              Сега продължете със злобата си по всички теми- успехи в начинанието..
              КИРО

              Коментар


              • Добро утро tnm
                Добро утро чета

                Мислете СВОБДНО. Със собствените си глави. Мислете и не обвинявайте модераторите. Те не са свободни като вас. На работа са. Длъжни са да спазват някакви правила. Що изгониха ПРАСЕТО и Киро. Това е въпрос към вас, не към модераторите. Те знаят защо. Ще ви дам жокер. 100 % съм сигурен, че не са искали да ги изгонят. Ама ще кажете Киро и ПРАСЕТО не са хейтъри. Еми не са. Изпускат си нервите, когато някой ги обижда и имат силно развито чувство за справедливост, но не са хейтъри. От това трябва да си правим изводи. Ето какво мисля аз:

                1. Когато воювате с хейтър не си изтървайте нервите.
                2. Не нападайте хейтъра въобще или поне не пряко.
                3. За всяка обида пишете на модераторите на ЛИЧНИ !!!

                Това е моето мнение. Може и да не съм прав. Ако не вярвате не мене вярвайте на бате Маранди. Той умее да ги доказва аксиомите. А най добре вярвайте на собствените си глави. За това ви ги е дал господ.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • E ха добрютро.

                  Паркинсона е много удобен ако човек се заиграва със себе си.
                  Ама пък се хваща на години когат' си забравил как да го използваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение

                    Ще те цитирам по памет:
                    " We are not macrophages.. Just natural killers"
                    Бай Факи не го е страх, може да подаде ръка.
                    Един път.
                    Аз бих подал ръка на Киро единствено неволно и в съчетание с напреднал Паркинсон.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Внимавай да не му стиснеш "оная" ръка, че кой знае какви херпеси ще те полазят. (говоря за ръката, с която си държи четката за зъби, не друго нещо)
                      Има същества, които нямат и една стерилна част по тях.

                      Ще те цитирам по памет:
                      " We are not macrophages.. Just natural killers"
                      Бай Факи не го е страх, може да подаде ръка.
                      Един път.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Оооо, ново никче...

                        Гей темичката беше, защото ме обиди много, ама много с комунистическите си изцепки. Аз тези ги мразя и в червата. И отвърнах на удара. Не съм пострадал персонално от тях, с изключение на това че наистина се опитвах да създам нещо, а гадовете ме връщаха в първи клас няколко пъти. Съжалявам че си пострадал, както и всички останали, съжалявам за тях.
                        ЗА герб - я кажи откъде ти дойде това в главата? Как го прецени?!? Не се обиждай че ще те питам - абе ти добре ли си?
                        Ще ти кажа нещо - отстрани като гледаш, виждаш цялата картина. Герб се оказаха абсолютни непрофесионалисти, рожба на славната държавна сигурност. Повечето от линкчетата които постваш съм ги чел, но тук има информация не само от линкчетата, а и от други източници.
                        Ама не са само герб. Бсп, дпс, лицето сакскобургготски, старото сдс че и новото, яне, атака... ... айде допълвай...
                        Аз ненавиждам бсп на първо място. Там е леговището на ЗМИЯТА! Оттам изпълзяват всички паразити в българия. Ето и Кунева/Пръмова "новото лице"
                        Та Кире пораженията са огромни. И според мен, първо трябва да се строши на змията главата. Всичко останало е второстепенно.
                        Нима са пенсионирали двамата руменовци? Нима агент Гоце е вече неактивен? Ами Гея? Не! Тези хора се оттеглиха в миманса докато премине бурята. Змията се навива за да нападне пак, като му дойде времето.
                        Та колкото и рядко да дращя в политиката, се опитвам да раз ера настрое ията на пишещите. Чунчо и този другия въобще не им обръщам внимание. На кат123, бибитко и оня техния също. За съжаление и не теб не обръщам поради якия спам от линкчета и картинки. Но пък ако кажа нещо, веднага нападаш, обиждаш,... е аз пък не търпя подобно поведение.
                        За гейството няма да ти се извинявам, сам разбираш че това са несериозни неща. Единствено исках да ти покажа как се чувстват гората когато ги атакуват незаслужено и просташки.
                        Е - ако искаш може да стиснем ръце, и да обсъдим в оная тема некои належащи политически въпроси.
                        А и защо не да ударим по ракия като си довлека задника до България?
                        Внимавай да не му стиснеш "оная" ръка, че кой знае какви херпеси ще те полазят. (говоря за ръката, с която си държи четката за зъби, не друго нещо)
                        Има същества, които нямат и една стерилна част по тях.
                        Last edited by anon6706; 22.04.2013, 04:20.

                        Коментар


                        • Тук в БГ-стан такива ентусиасти ги прасваме с бутилката в чутурата, че да не ни болят ръцете после.

                          И кат' поизтрезнеят да не се месят в чужди кондики кат' никой не ги е питал и да не сядат на чужда маса неканени.

                          П.П. Та, т'ва е опасното, че утре всеки анонимен цървул, ще ти зачерня 2 думи от твой пост докато си лафкаш спокойно с някого и ще почва да те храца на воля, щот' тъй било модерно - докато не получи шут в зъбите.

                          Ся чатна ли или да ти го демонстрирам как става? Само кажи друга тема, където си писал и да ти се включа от нищото да ти се накарам едно 'убау ...
                          Last edited by marandi; 22.04.2013, 03:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Коя е пък тая Зарколина?

                            Ама не мога да те разбера защо чак толкова се връзваш?
                            Нали знаеш че оценката я дават другите?
                            Ся ако е на лични, аз също бих го взел насериозно и бих отговорил публично... Ама понякога просто не си заслужава.

                            АБе я едно наздраве да кажа, че тъкмо седнах...
                            -----------------------------------------------------------------
                            19.04.2013, 17:31

                            Начално
                            Цитат:
                            Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                            Визирах, че т'ва не било "винт за гайки", който се е "счупил", а Архимедов винт открит още преди 2000 години най-малко и подробно описан и прилаган/ползван за поливане като винтова помпа още тогава.

                            П.П. При малко от запазените записки на Архимед се вижда, че още тогава е ползвал деференциални и интеграли модели на пресмятания и ред куп други математически методи, които чак след 2000 години родните кифли "преоткривали" наново в математиката.

                            И накрая се пръкне някоя Мечка и почне да ти говори за "грешки".

                            Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                            Ще вляза един път тая вечер тук.

                            Маранди, хайде да не ни занимаваш с тъпотиите си, може ли да те помоля, а? Слушай и благодарИ на хората, които имат повече знания от теб - наоколо.

                            Коригирай си малко източниците и подлагай на повече съмнения прочетеното в Гугъл от теб и престани да дезинформираш хората наоколо с писания от автори, които търсят сензации. Осмисли добре онова, които съм ти подчертал.

                            Не ти е във възможностите да ни занимаваш с техника, не го ли разбра вече?

                            Приятна вечер на хората, които знаят що е то техника, както и на техните ученици, между които несъмнено попада и Маранди.
                            -------------------------------------------------------------------------------------
                            Тия 2 думи ми подчертава нещастника и почва да плюе на воля по мой пост като се пръква от "нищото" и се намесва в чужд разговор между мен и Мечока.

                            Питам го простичко: защо плюеш? Обоснови се поне - той продължава да се слюнчи.

                            Ще ме питаш ли още коя е Зарколина? Имаш 2-те подчертани строфи в моя пост ( от Зарколина ), където си говорим с Мечока и после следва тоя бълвоч от нищото. Кажи ми какво общо има по темата за Архимедовия винт дет' си шпрехахме тогава? Щот' аз не го видях нещо, па не знам?

                            Демек цитира ми тоя пост към Мечока - болдва ( почерня и подчетава 2 строфи от него и почва да ръси отгоре ми помия )? В Щатите така ли правите ( смигам )

                            Ако ми откриеш какво общо има моя разговор с Мечока, че да ме цитира и после да бълва отгоре ще те черпя докат' кажеш стига. Щот' аз не виждам нищо общо от моя пост и помията после от нищото?

                            В Щатите кат' си къркаш с някого и си говориш спокойно и ти се натресе някой некакнен на масата ко го правите, бря? Ама, че и тон ти държи и ти се кара вече? Куршум или шут в зъбите? Сподели да знам?
                            ---------------------------------------------------
                            Чиърс!

                            Аз съм на ракойка и бира
                            Last edited by marandi; 22.04.2013, 03:20.

                            Коментар


                            • Коя е пък тая Зарколина?

                              Ама не мога да те разбера защо чак толкова се връзваш?
                              Нали знаеш че оценката я дават другите?
                              Ся ако е на лични, аз също бих го взел насериозно и бих отговорил публично... Ама понякога просто не си заслужава.

                              АБе я едно наздраве да кажа, че тъкмо седнах...

                              Коментар


                              • Или имаме опасен прецедент, където "цензурата" позволява на всеки анонимник да ви се изхрачи по авторитета на квалифицираните в БГ-стан ( без да се представи кой е и защо се храчи? ).

                                К'во печели от ненужно храчене? ( без аргументи се подчертават 2 думички в черничко и вече си свободен да плюеш на воля ).

                                Моди-то на дежурство гледа и вика - Всичко е ОК?

                                П.П. На такива кат' мИня в чужбина им говорят на вие - единствената помия, която се излива по мИня е в БГ-стан от родните Зарколини.

                                Дет' ня'ам идея за к'во се борят - па не ме и интересува
                                Last edited by marandi; 22.04.2013, 02:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X