IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Нищо не ти е ясно. Пропуснал си думата "преработка"
    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=0PghunWW7tQ
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Казваш значи, не си успяла да се ъпгрейднеш
      Отстъпила съм тази "радост" на по-едрата 1/3-та от домочадието. Той качи 10 килограма като спря да тренира волейбол и хандбал и още 20 килца като спря цигарите
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        От годините, когато бях млада дама досега съм качила около шест килограма. Преди да се омъжа бях 52 килограма, сега съм 59 килограма през зимата и 56 килограма през лятото. И както знаеш, мразя да бягам
        Казваш значи, не си успяла да се ъпгрейднеш
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Ясно, значи нефта се среща изкуствено в природата
          Нищо не ти е ясно. Пропуснал си думата "преработка"
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Пък аз бягам почти всеки ден, и за последните22 години съм качил 25 кила. Ся съм 85, бях 60 на времето. Ама тавата с баклавата и ЕГНто поддържат организъма, че го и надграждат биля. Преди малко като бягах по моста над сечената скала и съм се загледал в дерето, запролетило се е. Те хубаво боядисали и лакирали защитната врата на крепостта, ама я затворили и забравили да ме уведомят. И аз както бягам и блея настрани, за малко да я ПРОТАРАНЯ.
            От годините, когато бях млада дама досега съм качила около шест килограма. Преди да се омъжа бях 52 килограма, сега съм 59 килограма през зимата и 56 килограма през лятото. И както знаеш, мразя да бягам
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Предполагам, че се получават при преработката на нефта. Защото доколкото знам полистирените не се срещат естествено в Природата.
              Ясно, значи нефта се среща изкуствено в природата
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Интересна гледна точка. Ама замисляла ли си се някога откъде се вземат аджеба полистирена и олигомерите за да се намърдат в пластмасата ???
                Предполагам, че се получават при преработката на нефта. Защото доколкото знам полистирените не се срещат естествено в Природата.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  С глЪвЪ ли!?
                  ЪХЪ !!! И малко с рамо. В последния момент се спрях и БЛАГОСЛОВИХ !!!
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Добро утро, Мечо!
                    Добро утро, тайфата!

                    Мечо, след като Световния океан е огромен, а ние, съизмеримо с него произвеждаме малко количество пластмаса, дай да оплескаме и оцапаме де що можем.
                    Едно от нещата, с което е вредна пластмасата, е че при разлагането й се отделят полистирен олигомери. Те влияят върху хормоналната дейност на организмите и възпрепятстват размножаването им. Нищо в Природата не е толкова просто, колкото изглежда на пръв поглед.
                    Интересна гледна точка. Ама замисляла ли си се някога откъде се вземат аджеба полистирена и олигомерите за да се намърдат в пластмасата ???
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Пък аз бягам почти всеки ден, и за последните22 години съм качил 25 кила. Ся съм 85, бях 60 на времето. Ама тавата с баклавата и ЕГНто поддържат организъма, че го и надграждат биля. Преди малко като бягах по моста над сечената скала и съм се загледал в дерето, запролетило се е. Те хубаво боядисали и лакирали защитната врата на крепостта, ама я затворили и забравили да ме уведомят. И аз както бягам и блея настрани, за малко да я ПРОТАРАНЯ.
                      С глЪвЪ ли!?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                        Бате знаеш как е в частният бизнес... Няма нормирани работни дни, няма работно време.. От друга страна нямаш шеф, нямаш проблеми с колеги, не се чувстваш чиновник... Мале колко съм надебелял. Станал съм 125 кила... Нема такова говедо като мен...
                        Пък аз бягам почти всеки ден, и за последните22 години съм качил 25 кила. Ся съм 85, бях 60 на времето. Ама тавата с баклавата и ЕГНто поддържат организъма, че го и надграждат биля. Преди малко като бягах по моста над сечената скала и съм се загледал в дерето, запролетило се е. Те хубаво боядисали и лакирали защитната врата на крепостта, ама я затворили и забравили да ме уведомят. И аз както бягам и блея настрани, за малко да я ПРОТАРАНЯ.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Бате знаеш как е в частният бизнес... Няма нормирани работни дни, няма работно време.. От друга страна нямаш шеф, нямаш проблеми с колеги, не се чувстваш чиновник... Мале колко съм надебелял. Станал съм 125 кила... Нема такова говедо като мен...
                          Баш си си добре. Мъж с тежест в правия и преносния смисъл
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Добро утро, Мечо!
                            Добро утро, тайфата!

                            Мечо, след като Световния океан е огромен, а ние, съизмеримо с него произвеждаме малко количество пластмаса, дай да оплескаме и оцапаме де що можем.
                            Едно от нещата, с което е вредна пластмасата, е че при разлагането й се отделят полистирен олигомери. Те влияят върху хормоналната дейност на организмите и възпрепятстват размножаването им. Нищо в Природата не е толкова просто, колкото изглежда на пръв поглед.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              А, ти си машина направо, батка. Баси темпото вадиш

                              Ако това са ти почивните дни, представям си какво става в работните - хихи

                              Наздраве!
                              Бате знаеш как е в частният бизнес... Няма нормирани работни дни, няма работно време.. От друга страна нямаш шеф, нямаш проблеми с колеги, не се чувстваш чиновник... Мале колко съм надебелял. Станал съм 125 кила... Нема такова говедо като мен...

                              Коментар


                              • Добро утро tnm
                                Добро утро чета

                                Кире, забихме ли ръждясалия НОЖ в сърцето на червения дол дренки
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X