IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Честит Рожден Ден, Маранди!

    Поклон, Бебе!

    Русото е луд по горски плодове - хаха

    П.П. На 40-сет не се черпело и ще помоля виртуално да си капнеш нещо и да се лигавим още дълги години цялата банда у форумо!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Тъпите немски селяни разбират само от меркантилизъм, за това и ЕС е на това дередже. Преди тази криза си мислех че само нашите избиратели и управляващи са неграмотни, вече съм убеден че това е повсеместен феномен. Това да дадеш право на меркантилен бюргер да решава съдбата на някой друг и единственото което може да се получи е тъпа източно германска патка, която създава криза след криза.
      Боко-тиквата заложи, както винаги на куц кон. Дебелата Меркел, която за 5 години прави 3 рецесии в ЕС и ЕЗ.

      Тая е мега-гений лелката, ама от на есен ще е безработна, кат' я оритат нейните.

      П.П. Ако не ги наредите до стената от Костов, Станишката, Овчарката, до ДянкоФф, Боко и Цецко до стената и с камъни - т'ва ще е положението.

      Демек още по-зле ще става и затова вече не ви правя прогнози. Ще ви депресирам

      Коментар


      • Честит Рожден Ден, Маранди!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Не съм ровил детайлно,но Вътрешната Политика на ЕС спрямо страните-"членки" ми се струва че копира най-лошите "международни" практики на Британската империя от епохата на ранния колониялизъм (15-и - 17-и век).То и затова резултатите вече са налице.......
          Тъпите немски селяни разбират само от меркантилизъм, за това и ЕС е на това дередже. Преди тази криза си мислех че само нашите избиратели и управляващи са неграмотни, вече съм убеден че това е повсеместен феномен. Това да дадеш право на меркантилен бюргер да решава съдбата на някой друг и единственото което може да се получи е тъпа източно германска патка, която създава криза след криза.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            Те са вид колониален данък! За съжаление малко хора го съзнават или прекалено късно го разбират.....Вчера например кипърския патриарх който се готви за посещение в Русия,заяви че страната му трябва да излезе от ЕС и че всъщност точно Съюза е главен виновник за краха на Острова.....Изказването му е прецедент като крайна позиция !

            Не съм ровил детайлно,но Вътрешната Политика на ЕС спрямо страните-"членки" ми се струва че копира най-лошите "международни" практики на Британската империя от епохата на ранния колониялизъм (15-и - 17-и век).То и затова резултатите вече са налице.......
            По-скоро на римска империя, ингилизите после стоплят да копират.

            За БГ-стан е под формата на "валутен борд", а защо има още 12 вида валутни бордове и ние висим 16 години към един и същи - се сещай. Беше полезен до едно време, ся малко тряя го модулирате, иначе ще къпите на отрицателен икономически ръст ( вечна рецесия = депресия ) и ще променятате методологията на НСИ и НОИ всяка година да го изкарва, че били "ръст".

            П.П. Учудващо рядко да съм на твоето мнение и като съм писАл, че БГ-стан я превърнаха във вечната колония - всичко гледаше умно.

            Мирен период 70 години и да си вечна колония на цульо и пульо е унизително. Гответе се за ескимосите, елфовете и джадаите да им лижат задниците власт-имащите ви продажни мекерета.

            След БаМмкоФф олигофрена, дет' щеше да "гони" средно-европейските доходи за 1 мандат, Орешарката разтегна локума след 2020 година.

            П.П.П. Даже ще ви метна бонус, че следващия олигофрен ще разпъне срока до 2060 година, като БГ-стан е станал наполовина със 70% роми и население наполовина и така докато се смени табелата БГ-стан.

            Ха, наздраве! Днес ще се напивам самосиндикално, че на 40 г. не се празнувало РД.
            Last edited by marandi; 01.04.2013, 19:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              .... еврофондовете .....
              Те са вид колониален данък! За съжаление малко хора го съзнават или прекалено късно го разбират.....Вчера например кипърския патриарх който се готви за посещение в Русия,заяви че страната му трябва да излезе от ЕС и че всъщност точно Съюза е главен виновник за краха на Острова.....Изказването му е прецедент като крайна позиция !

              Не съм ровил детайлно,но Вътрешната Политика на ЕС спрямо страните-"членки" ми се струва че копира най-лошите "международни" практики на Британската империя от епохата на ранния колониялизъм (15-и - 17-и век).То и затова резултатите вече са налице.......
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                Тая е много надарена мацка... Евала... Е такива гърди харесвам.
                Давай го по-сериозно. Тая трябва да си слага козметика срещу изпотяване между циците. Ако пък и има и някой друг косъм, току-виж завъдила миризливи бактерии.... и ако решиш да правиш нещо "турско", после може и обриви да получиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                  Тая е много надарена мацка... Евала... Е такива гърди харесвам.
                  Тука ще пада яко друсане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от новобранецът Разгледай мнение
                    Друс-друс
                    Тая е много надарена мацка... Евала... Е такива гърди харесвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                      До-о-о-обро-о-о утро-о-о-о,
                      Виетнам!

                      Как сте глутницата?!

                      За първи път от седмици пуснах радиото.
                      Пък то ме заля с такава помия, че се върнах от вратата, пак да се измия.

                      Та реших да ви кажа, че седмицата ще да е спорна.

                      Успехи!
                      Успешна седмица и на теб, Серго!

                      П.П. Къде се затри толкова дни!?! Русото ревеше на два гласа за теб
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добро утро, Мечо!
                        Добро утро, тайфата!

                        Днес още от сутринта ми е едно празнично и весело ..., може би защото е 1-ви април
                        Хубав ден на младежите и девойките!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • До-о-о-обро-о-о утро-о-о-о,
                          Виетнам!

                          Как сте глутницата?!

                          За първи път от седмици пуснах радиото.
                          Пък то ме заля с такава помия, че се върнах от вратата, пак да се измия.

                          Та реших да ви кажа, че седмицата ще да е спорна.

                          Успехи!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Лелей .....,

                            ей така стават гръбначните изкривявания. Колко ли тежат? Предположения?
                            1320 гр...

                            пп Вчера купувах плешка - 2600 гр. Като извадих кокала 280 гр, остава чисто точно толкова..Имам око - ренген.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от новобранецът Разгледай мнение
                              Друс-друс
                              Лелей .....,

                              ей така стават гръбначните изкривявания. Колко ли тежат? Предположения?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Друс-друс

                                Коментар

                                Working...
                                X