IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Anon и Киро, защо не спрете с размяната на квалификации в "Политика" или не минете на ЛС? Останалите не смеем да се изкажем.
    Тази вечер пред тема "Политика" трябва да се сложи една голяма червена точка
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Въпросът е, дали и без да им се "довериш", те-" в твою пользу" ще чекират откровеността.

      п.п. Не съм сигурна в падежа.
      Добре си - макар че коректният израз за мен е : В вашу пользу
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Anon и Киро, защо не спрете с размяната на квалификации в "Политика" или не минете на ЛС? Останалите не смеем да се изкажем.
        Ей!!!, ама сега ще те "подпукам".

        Къде видя "размяна"?!
        Аз си пиша, а друг ме квалифицира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Руският ми мейл,от днес ми предлага безплатен софт за лъжа! В смисъл -всяко входящо писмо може да сканира с цел проверка на откровеността на отсрещната страна .....Според теб - мога ли да мусе доверя? ....Контра-въпрос....
          Въпросът е, дали и без да им се "довериш", те-" в твою пользу" ще чекират откровеността.

          п.п. Не съм сигурна в падежа.

          Коментар




          • Жив и здрав Маранди!!! Мъчи се с набора!!!

            Аз ще си налея едно младо 18 годишно в твоя чест!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Обръщам се към теб, но въпросът ми е към всички. Бихте ли се доверили на подобен тест?
              Руският ми мейл,от днес ми предлага безплатен софт за лъжа! В смисъл -всяко входящо писмо може да сканира с цел проверка на откровеността на отсрещната страна .....Според теб - мога ли да мусе доверя? ....Контра-въпрос....
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • А, май констатирам липсата на мечо.

                Няма екзистенциални въпроси и революционни пориви.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Хахаха, според професионални психологически тестова които съм правил двете характерни неща, които почти не се срещат в характера ми са невротизъм и депресия

                  Гледам нещата от добрата страна, тъпата немска патка успя да ми осигури доста добри пакети от европейски акции на изключително добри цени
                  Обръщам се към теб, но въпросът ми е към всички. Бихте ли се доверили на подобен тест?

                  Коментар


                  • Anon и Киро, защо не спрете с размяната на квалификации в "Политика" или не минете на ЛС? Останалите не смеем да се изкажем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Поклон, Бебе!

                      Русото е луд по горски плодове - хаха

                      П.П. На 40-сет не се черпело и ще помоля виртуално да си капнеш нещо и да се лигавим още дълги години цялата банда у форумо!
                      Да бе! Не се черпело!? Защо не си признаеш, че си скръндза и ти свиди да почерпиш тайфата с по чаша хубаво бяло вино, което много ще подхожда на тортата на Вал?

                      П.П. Жив и здрав да си!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Честит рожден ден,ден Марандич
                        /ако не е нещо първоаприлско де/
                        ВДигам спешъл тост за здраве,късмет и либофф
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          ......тъпата немска патка успя да ми осигури доста добри пакети от европейски акции на изключително добри цени
                          И аз като Маранди ,не искам да те депресирам,но скоро ще имаш цени далеч по-ниски от тия на които си купил,освен ако междувременно не си продал ....

                          ============================

                          ЧРД,Маранди! Мойта зодия си и няма начин да не те поздравя ...Че и си млад и голобрад още - спрямо мен,стария необолшевик!


                          No Mercy - Kiss you all over - http://www.youtube.com/watch?v=jgJbQpJ-DH4



                          PS: Нещата за БГ отдавна са ми ясни - вълшебната дума тук е не емиграциярепатрация! Поне докато има бунаци дето да се занимават с бизнес и "инвестиции" на БФБ

                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Скъпо и тромаво администриране, Рестрикции и ограничения на производствата под маската на всякакви загрижености- еко, хюмън, детски и т,н, а в същото време се внасят стоки произведени от 10 годишни бангладешчета.
                            Навремето ми беше много трудно да обясня как се прави колония. БГ-стан е част от общата картинка, щот' не изследвам само нея кат' процеси.

                            Първо се минава към борд, после се превзема финансовата система ( баМки и застрахователи ), чрез т.нар. експанзия или т.нар. кредитно и после застрахователно проникване.

                            После методично се закриват родните производства, подменят се с чужди тъговски марки чрез т.нар. търговски вериги. Или за мухльовци кат' в БГ-стан е спонтанно да пускат 20% от внос срещу кредити, отколкото защита на родно производство. Тъпчат фиск-а с косвени данъци и вържат бюджетЯ.

                            П.П. Хващал съм се на бас с приятели кога търговска верига ще стъпи в населено място Х.

                            Викам като пуснат баМка еди коя си. Т.е. Немска верига, чака немска баМка. Френска верига - френска, Австрийска верига, чака австрийска баМка, Италианска - италиански, гръцка - гръцка и т.н.

                            След 10 години като им го казвах, съм сигурен, че даже и не помнят какво им казах.

                            Населено място в БГ-стан нямат значение - тия неща съм ви ги писал в блог-чето отдавна, но комисионните по веригата си казаха думата. Затова ви казах всички от последните 23 години "преход" - до стената и с камъни и забрана до 9-то коляно техни роднини да заемат пост в администрацията.

                            Или как се прави номера на "китайката" - вече е късничко, но изход винаги има. На Русото му дай само репликата: "Ама, това е невъзможно." <-- любимият ми лаф
                            Last edited by marandi; 01.04.2013, 19:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Боко-тиквата заложи, както винаги на куц кон. Дебелата Меркел, която за 5 години прави 3 рецесии в ЕС и ЕЗ.

                              Тая е мега-гений лелката, ама от на есен ще е безработна, кат' я оритат нейните.

                              П.П. Ако не ги наредите до стената от Костов, Станишката, Овчарката, до ДянкоФф, Боко и Цецко до стената и с камъни - т'ва ще е положението.

                              Демек още по-зле ще става и затова вече не ви правя прогнози. Ще ви депресирам
                              Хахаха, според професионални психологически тестова които съм правил двете характерни неща, които почти не се срещат в характера ми са невротизъм и депресия

                              Гледам нещата от добрата страна, тъпата немска патка успя да ми осигури доста добри пакети от европейски акции на изключително добри цени

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Те са вид колониален данък! За съжаление малко хора го съзнават или прекалено късно го разбират.....Вчера например кипърския патриарх който се готви за посещение в Русия,заяви че страната му трябва да излезе от ЕС и че всъщност точно Съюза е главен виновник за краха на Острова.....Изказването му е прецедент като крайна позиция !

                                Не съм ровил детайлно,но Вътрешната Политика на ЕС спрямо страните-"членки" ми се струва че копира най-лошите "международни" практики на Британската империя от епохата на ранния колониялизъм (15-и - 17-и век).То и затова резултатите вече са налице.......
                                Скъпо и тромаво администриране, Рестрикции и ограничения на производствата под маската на всякакви загрижености- еко, хюмън, детски и т,н, а в същото време се внасят стоки произведени от 10 годишни бангладешчета.

                                Коментар

                                Working...
                                X