IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    направо ме стигна.....
    Тефал - ти мислиш за всичко!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      и жена ти не те ли подгони с тиганя
      направо ме стигна.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Честването на рожденни дни е за дечковците...
        За какво да честваш празник, на който си остарял с още една година......Празнува се до 33, след това се тъгува.
        Преди 2г за 50г, се качихме на автобуса и 10 дни към Италия . Сега в Испания.....Догодина в Куба и така до края......Така го решихме....
        Бях на едни сватби за 50 г, не е истина...Речи, филми, народ....Ангажираш родата и приятелите с подаръци, разходи по път, дрехи.....

        пп Чаках от приятелите един подарък като от филма "Подаръкът", но уви.....Купих на жената нов тиган, защото дъното на стария, незнайно защо, бе приел формата на темето ми....
        и жена ти не те ли подгони с тиганя
        http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • Честването на рожденни дни е за дечковците...
          За какво да честваш празник, на който си остарял с още една година......Празнува се до 33, след това се тъгува.
          Преди 2г за 50г, се качихме на автобуса и 10 дни към Италия . Сега в Испания.....Догодина в Куба и така до края......Така го решихме....
          Бях на едни сватби за 50 г, не е истина...Речи, филми, народ....Ангажираш родата и приятелите с подаръци, разходи по път, дрехи.....

          пп Чаках от приятелите един подарък като от филма "Подаръкът", но уви.....Купих на жената нов тиган, защото дъното на стария, незнайно защо, бе приел формата на темето ми....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ех ...

            на младите им ври кръвта, баси готиното

            П.П. Па, Русото забрави вече кога беше такова. Баси деградацията направих - хаха

            Днес едно приятелче още в 9ч ми звъни да ми честити ( оня с голямата кръчма и 4 помещения дадени под наем ), щот' обекта му голям и понеже е набор и викам: Браточка на 40-сет не се черпело, ама ще го видиш как е, че той е наборче и викам няма да мога да дойда днес в кръчмето ти да почерпя, ама ще го видиш и ти скоро.

            Па, той ми вика: Ама, ти си ми ясен - аз сигурно ще дойда на твоята чак след 20 години и ми напомни тогава. Много ме гаври т'ва приятелче - хаха

            Ха, благодарско и да сте живи и здрави, че ще се кърка самосиндикално днес. Доживях да не напия половин град откак се помня, заради поверия
            Мернах по-надолу разни постове.....

            Ти рожденик ли го раздаваш днес?

            Хайде - честито и да си жив и здрав! Макар и да не споделям, "споделянето" на лични радости и скърби във форум.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ех ...

              на младите им ври кръвта, баси готиното

              П.П. Па, Русото забрави вече кога беше такова. Баси деградацията направих - хаха

              Днес едно приятелче още в 9ч ми звъни да ми честити ( оня с голямата кръчма и 4 помещения дадени под наем ), щот' обекта му голям и понеже е набор и викам: Браточка на 40-сет не се черпело, ама ще го видиш как е, че той е наборче и викам няма да мога да дойда днес в кръчмето ти да почерпя, ама ще го видиш и ти скоро.

              Па, той ми вика: Ама, ти си ми ясен - аз сигурно ще дойда на твоята чак след 20 години и ми напомни тогава. Много ме гаври т'ва приятелче - хаха

              Ха, благодарско и да сте живи и здрави, че ще се кърка самосиндикално днес. Доживях да не напия половин град откак се помня, заради поверия
              има нещо в тия поверия-аз не ги знаех
              и черпих на 40 ,а брат ми да вземе да се задави с една пияна вишна
              та като си глътна езика,посиня,припадна
              как съм му вадил езика и аз не помня
              та ще черпиш до 100-те -сега не съжалявай
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Ех ...

                на младите им ври кръвта, баси готиното

                П.П. Па, Русото забрави вече кога беше такова. Баси деградацията направих - хаха

                Днес едно приятелче още в 9ч ми звъни да ми честити ( оня с голямата кръчма и 4 помещения дадени под наем ), щот' обекта му голям и понеже е набор и викам: Браточка на 40-сет не се черпело, ама ще го видиш как е, че той е наборче и викам няма да мога да дойда днес в кръчмето ти да почерпя, ама ще го видиш и ти скоро.

                Па, той ми вика: Ама, ти си ми ясен - аз сигурно ще дойда на твоята чак след 20 години и ми напомни тогава. Много ме гаври т'ва приятелче - хаха

                Ха, благодарско и да сте живи и здрави, че ще се кърка самосиндикално днес. Доживях да не напия половин град откак се помня, заради поверия

                Коментар


                • Бог ми е свидетел, че никога не съм нападнал първи..но ще мачкам троловете комплексари.Съгласен Милом

                  Коментар


                  • Защото ти пренесе стилистиката на простотията си навсякъде

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro
                      Трол - тъп , отвратителен , гнъсен..
                      За информация на неграмотните простаци- това се нарича- ГРАДАЦИЯ
                      хайде да бъдете джентълмени тук-
                      имате си бойно поле ,там правете каквото искате
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro
                        Трол - тъп , отвратителен , гнъсен..
                        За информация на неграмотните простаци- това се нарича- ГРАДАЦИЯ
                        Защо пренасяш стилистиката си на комуникация и в тази тема?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Каквато ни е политиката, такава ни е и темата

                          А бе, къде е Мечо!?

                          Инспектира революционните окръзи
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            И в нея: черни подточки.

                            http://www.youtube.com/watch?v=Qg44qKSbsdQ
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Тази вечер пред тема "Политика" трябва да се сложи една голяма червена точка
                              И в нея: черни подточки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Тази вечер пред тема "Политика" трябва да се сложи една голяма червена точка
                                Каквато ни е политиката, такава ни е и темата

                                А бе, къде е Мечо!?

                                Коментар

                                Working...
                                X