IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Добро утро tnm
    Добро утро чета

    Не го закачайте Анон. той е ПРИНЦИПЕН (каквото и да означава това).
    Добро утро, Мечо!
    Добро утро, тайфата!

    Хммм, ти сега какво!? Чадър или направо тента поставяш над Анон?
    Не може да не го закачаме!

    П.П. А аз снощи наруших принципите си - писах посред нощите в тема Политика
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      хайде да бъдете джентълмени тук-
      имате си бойно поле ,там правете каквото искате
      А, значи той да прави навсякъде каквото си иска, пък ние да сме ПРИНЦИПНИ дори и на бойното поле
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Добро утро tnm
        Добро утро чета

        Не го закачайте Анон. той е ПРИНЦИПЕН (каквото и да означава това).
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • http://vbox7.com/play:abe75da7
          Поздрав за всички от онова време.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            И след толкова години му готвиш на този темерут?!

            Дано усетиш шегата.
            Щото бащата си е баща!

            И моят е темерут, но не давам и косъм да падне от главата му.
            Правилно!

            Бяха пуснали 1-но социално училище тук, които изнудваха старците. Прибирам се веднъж и нашите в паника, били ги нападнали разни хлапета ( 20-сет годишни от интерната ) по пътя от Кауфланд до в къщи ( 150 метра ) и се бяха разтреперели. Псували ги и се опитвали да им посегнат, а па Русото живее тук, откакто се помни с 15-25 годишни периоди на отсъствие.

            Ако, някой ще псува баща, то това съм аз, но щом аз никога не съм му посягал или псувал, па друг да си го позволи на него и майка ми ... - познай какво стана.

            П.П. 2 телефона - 2 коли - влиза се с шут в интерната, дет' ги дават по телевизиите и се почва наред - шутове и бой, без да знам кой е бил от мухльовците.
            После вандализма спря веднага над възрастните хора в града.

            Те, така .... ( още не са ме съдили от право-защитните организации ). Да отидат да посегнат Ламята и те и при тях ще е същото.
            Last edited by marandi; 02.04.2013, 01:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              П.П. Иначе за протокола баща ми отишъл чак на 2-ри в болницата, щот' помислил, че го майтапят. От болницата му се обадили: "Честито имаш син, па оня казал, бе я тия на друг."
              И след толкова години му готвиш на този темерут?!

              Дано усетиш шегата.
              Щото бащата си е баща!

              И моят е темерут, но не давам и косъм да падне от главата му.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Само Маранди да не се засегне, че може наистина да има ....Да е жив и здрав !!!

                Сега с тези цезарови раждания, си избират ден и час.....Объркват природата и после се чудят защо нещо не е наред......Има изследвания, които ако се потвърдят, много майки ще минат на антидепресанти.....
                Секцио е вече.
                Цезаровото сечение е минало..... поради липса на нови Цезари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  Абе то ясно че няма как да стане това, но и бройката на "желаещите пост фактум" да имат такъв ДНЕС, е значително по-висока спрямо "обикновенните дни" по повод майтапа де
                  Само Маранди да не се засегне, че може наистина да има ....Да е жив и здрав !!!

                  Сега с тези цезарови раждания, си избират ден и час.....Объркват природата и после се чудят защо нещо не е наред......Има изследвания, които ако се потвърдят, много майки ще минат на антидепресанти.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Коя майка ще роди на 1 април....Стискат до 2 -ри....
                    Неделя се падало и между 7:10ч до 7:40ч било - имам една комшийка, дет' все ме засича на тоя ден и все ми разказва кога съм се родил и понеже съм възпитан нищо не казвам, но вече 5 пъти ми разказва различен час в интервал половин час.

                    Включая и днес ме засече, а вървях по терлици никой да не ме види никъде, щот' всичко почва да честити, а па днес не трябва да черпя и се извинях, че няма да мога.

                    Само съвпада, че тя родила дъщеря си 10 мин. след мИня, но като цяло е било сутрин и в неделя и затова запомнила и мИня, че съм бил преди дъщеря й.

                    Ама си трая - и понякога съжалявам за слонската си памет. Затова вече се хиля и викам само "Благодаря!" и поздрави на зодийката.

                    П.П. Иначе за протокола баща ми отишъл чак на 2-ри в болницата, щот' помислил, че го майтапят. От болницата му се обадили: "Честито имаш син, па оня казал, бе я тия на друг."

                    После е последвала случката с тигана на Тефал от стана на майка ми в неговата чутура и така ...

                    Ха, наздраве - Бербата с 2 гола вече за едно полувреме.
                    Last edited by marandi; 01.04.2013, 22:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Коя майка ще роди на 1 април....Стискат до 2 -ри....
                      Абе то ясно че няма как да стане това, но и бройката на "желаещите пост фактум" да имат такъв ДНЕС, е значително по-висока спрямо "обикновенните дни" по повод майтапа де
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        Ч.Р.Д. и от мен marandi

                        - Да си Жив и Здрав и Успехи!

                        П.С. само да не е 1-во априлски майтап
                        Коя майка ще роди на 1 април....Стискат до 2 -ри....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Обръщам се към теб, но въпросът ми е към всички. Бихте ли се доверили на подобен тест?
                          Професионалните тестова са правени с тази цел, да може да им се вярва. Поне до някъде. Честно казано от този специално ММПИ или ММПИ2 не съм сигурен точно кой варинат беше излязоха някакви неща, които всъщност не ги бях осъзнавал преди това. И макар че реално всичко си беше скучно нормално, дори и това че даваше върхове където не съм очаквал, а след това като се замислих си беше вярно, ме накара да ги взимам по-сериозно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Тефал - ти мислиш за всичко!
                            Такива сте жените - рози да им подариш, с бодлите очите ще ти извадят....

                            Коментар


                            • Ч.Р.Д.

                              Ч.Р.Д. и от мен marandi

                              - Да си Жив и Здрав и Успехи!

                              П.С. само да не е 1-во априлски майтап
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                направо ме стигна.....
                                затова основно правило за подаръците е
                                да бъдат леки
                                и да не са стока с двойно предназначение
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X