IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
    Като го направихте на въпрос (това да се сдобиете със село),та да ви питам - "Къде бихте предпочели да е позиционирано селото (в кой край на България,кой район,кое землище)?

    Аз съм доволен от изминалата седмица(10-тина дни)
    Изкастрих и подрязах дръвчетата,варосани са стъблата,напръскани против вредители,доматите са вече в оранжерията,обновяването на лозето е със завършен етап - още два реда са засяти,градината е подготвена Чак комшията,виден агроном,завидя с думите "Ееее,тая година сте напред вие."
    Дори петък и събота се отдадох на пречистване на селските ниви от примеси на метали ....е,не завърши с резултат за хвалене (мноУ стрикно са си вършили работата тез преди нас бря),но не го броя за загубено време ...досега все ми убягваше красотата и спокойствието на природата(жалко,че не носех фотоапарат,че да ви направя съпричастни).Та ...два дни на разходка на чист въздух,на тишина(само чучулигите пееха ) и далеч от града.
    Мисля,че преборих пролетния дискомфорт
    Днес като по-поръчка е валежно и се отдадох на заслужен мързел и почивка

    Успех
    Освен района на Варна- все пак съм пристрастна, Стара Загора, Пловдив, Ямбол, Бургас т.е.- Южна България- плодородна земя, къса зима, нямат проблем с водата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      де мотика де
      сънуваш ли кошмари с дълъг километри царевичен ред
      и не свършва ...
      Мдъъъ, те там редовете са дълги от изгрев до залез слънце
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Да е поне на 200 километра от Добруджа. Почвата да е сива горска, бедна, плитка, каменлива, основната скала да е леска ... в най-добрия случай да може да се засее някакъв непретенциозен райграс .
        Ми измислили са го хората - свекървата на единия край на къра,булката на другия .... да не се джафкат
        Страхът трудно се преодолява само със знания

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Бау-бау, добри 'орица!

          Аз па к'ва секси леща спретнах - направо уникална стана. От 1 месец не бях правил и много ми се хапваше и отпрах 3 паници за норматив - хихи

          Ха, наздраве!

          Бат' Космо, ако няма някоя платена под ръка да му я спретне, ще му дам рецептата - става с поглед - мой патент
          Бате как се докарах тия дни.. Ама нали съм просто момче... Ходиш да видя колите на Горубляне и като се заприказвахме с едни автоджамбази и то едно гадно време, па валя един дъжд с пясък в него, а ние на открито пием бира и си лафим.. Сега ми е изчезнал гласа та и курва не мога да си поръчам... Ама ем знам че гърлото ми не е в ред и като пия много ледено газирано или бира ми иозчезва гласа... обаче свиня - изпих поне 7-8 бири от х;ладилника на студа и дъжда...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Ееее, а тез дет сме си зели добрички булки??
            Ще се осведомявате за абстановката по телефона Желателно е близкия контакт с Добруджа да се избягва.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Абе то хубаво, ама да не се превръща от удоволствие в проблем трябва да е до 40 км от местообитаването. Аз съм се насочил към пернишки села. Надявам се да не ям бой
              С винкело
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Добро утро, Мечо!
                Добро утро, тайфата!

                Трети ден реанимирам след купонЯ и още не мога да вляза в час
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Да е поне на 200 километра от Добруджа. Почвата да е сива горска, бедна, плитка, каменлива, основната скала да е леска ... в най-добрия случай да може да се засее някакъв непретенциозен райграс .
                  де мотика де
                  сънуваш ли кошмари с дълъг километри царевичен ред
                  и не свършва ...
                  http://milom.blog.bg/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Да е поне на 200 километра от Добруджа. Почвата да е сива горска, бедна, плитка, каменлива, основната скала да е леска ... в най-добрия случай да може да се засее някакъв непретенциозен райграс .
                    Ееее, а тез дет сме си зели добрички булки??

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                      Като го направихте на въпрос (това да се сдобиете със село),та да ви питам - "Къде бихте предпочели да е позиционирано селото (в кой край на България,кой район,кое землище)?


                      Успех
                      Абе то хубаво, ама да не се превръща от удоволствие в проблем трябва да е до 40 км от местообитаването. Аз съм се насочил към пернишки села. Надявам се да не ям бой

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                        Като го направихте на въпрос (това да се сдобиете със село),та да ви питам - "Къде бихте предпочели да е позиционирано селото (в кой край на България,кой район,кое землище)?

                        Аз съм доволен от изминалата седмица(10-тина дни)
                        Изкастрих и подрязах дръвчетата,варосани са стъблата,напръскани против вредители,доматите са вече в оранжерията,обновяването на лозето е със завършен етап - още два реда са засяти,градината е подготвена Чак комшията,виден агроном,завидя с думите "Ееее,тая година сте напред вие."
                        Дори петък и събота се отдадох на пречистване на селските ниви от примеси на метали ....е,не завърши с резултат за хвалене (мноУ стрикно са си вършили работата тез преди нас бря),но не го броя за загубено време ...досега все ми убягваше красотата и спокойствието на природата(жалко,че не носех фотоапарат,че да ви направя съпричастни).Та ...два дни на разходка на чист въздух,на тишина(само чучулигите пееха ) и далеч от града.
                        Мисля,че преборих пролетния дискомфорт
                        Днес като по-поръчка е валежно и се отдадох на заслужен мързел и почивка

                        Успех

                        Да е поне на 200 километра от Добруджа. Почвата да е сива горска, бедна, плитка, каменлива, основната скала да е леска ... в най-добрия случай да може да се засее някакъв непретенциозен райграс .
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Като го направихте на въпрос (това да се сдобиете със село),та да ви питам - "Къде бихте предпочели да е позиционирано селото (в кой край на България,кой район,кое землище)?

                          Аз съм доволен от изминалата седмица(10-тина дни)
                          Изкастрих и подрязах дръвчетата,варосани са стъблата,напръскани против вредители,доматите са вече в оранжерията,обновяването на лозето е със завършен етап - още два реда са засяти,градината е подготвена Чак комшията,виден агроном,завидя с думите "Ееее,тая година сте напред вие."
                          Дори петък и събота се отдадох на пречистване на селските ниви от примеси на метали ....е,не завърши с резултат за хвалене (мноУ стрикно са си вършили работата тез преди нас бря),но не го броя за загубено време ...досега все ми убягваше красотата и спокойствието на природата(жалко,че не носех фотоапарат,че да ви направя съпричастни).Та ...два дни на разходка на чист въздух,на тишина(само чучулигите пееха ) и далеч от града.
                          Мисля,че преборих пролетния дискомфорт
                          Днес като по-поръчка е валежно и се отдадох на заслужен мързел и почивка

                          Успех
                          Страхът трудно се преодолява само със знания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Пробвах новата резачка. Добре реже. Катурнах някое и друго дърво в изоставената градина на село. Обаче ме заваля дъжда. Главата ми се напълни със стърготини.
                            Aз пък си мислех че отпреди си е така.

                            Коментар


                            • Бау-бау, добри 'орица!

                              Аз па к'ва секси леща спретнах - направо уникална стана. От 1 месец не бях правил и много ми се хапваше и отпрах 3 паници за норматив - хихи

                              Ха, наздраве!

                              Бат' Космо, ако няма някоя платена под ръка да му я спретне, ще му дам рецептата - става с поглед - мой патент

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                                Чиче тая година защото беше топла зимата и плъзнаха огромно количество вируси и много народ не успяха да прескочат зимата... Гадно... Чакам в края на месеца статистиката за смъртността, но първоначалните данни пак са плашещи - починали 115 х души, родени 63 хикляди....
                                Остави я тази тема, че се депресирам.....
                                Такава безисходица и липса на перспектива ги гони хората, че понякога се отчайвам...
                                Народа не е чак толкова беден или глупав, той е отчаян от липсата на оптимизъм и светлина в този пусти български тунел....
                                Залива го помия от екрана и вестниците...Посланието е едно - утре ще се мре и по-добре да ви погребват в чужбина...
                                Няма я "малката правда". Нещо дребно, ежедневно, положително, красиво....

                                Коментар

                                Working...
                                X