IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Това е ясно, но човек винаги трябва да има избор Дет се казва - моа копам, моа и дан копам.
    Свободния избор е над всичко. Ето на днеска напримерно нема да КОПАМ
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Мен понеже още не ми тежи да работя и съм решил тази зима да завъдя ОРАНЖЕРИИ
      Хихих, аз ще чакам да стане още по-голям глад. И ще перна една у Софето. Че имам и остатъчна технологична пара Ще въдя доматЕ с нещо което в момента изпускам свободно в атмосферата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Абе, кво да ти кажа. Аз също имам големи мераци за селянство. Избрал съм си обаче едно село, в което има озеленителна фирма Та може да се лишавам от едни 100 тина кинта месечно в полза на бирата на сянка за сметка на работата на слънце
        Чорбаджилъка му е майката !!! Седиш си пред имението на теферич и префърляш кехлибарите на броеницата.

        Мен понеже още не ми тежи да работя и съм решил тази зима да завъдя ОРАНЖЕРИИ
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


          Така селянин всеки иска да стане.....

          Удоволствието е да се поизпотиш малко, да заровиш ръце в земята, да окосиш тревата( утре това ме чака )и да получиш замайване от миризмата на окосената трева....
          ( нещо като аромата на младо маце ...до 55 г)
          Да си отвориш една Загорка ( от 2л) и да се напоркаш...
          Това е ясно, но човек винаги трябва да има избор Дет се казва - моа копам, моа и дан копам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Абе, кво да ти кажа. Аз също имам големи мераци за селянство. Избрал съм си обаче едно село, в което има озеленителна фирма:) Та може да се лишавам от едни 100 тина кинта месечно в полза на бирата на сянка за сметка на работата на слънце


            Така селянин всеки иска да стане.....

            Удоволствието е да се поизпотиш малко, да заровиш ръце в земята, да окосиш тревата( утре това ме чака )и да получиш замайване от миризмата на окосената трева....
            ( нещо като аромата на младо маце ...до 55 г)
            Да си отвориш една Загорка ( от 2л) и да се напоркаш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
              Прав си.. Абе аз трябва да си променя начина на живот.. Е сега като почнах да оздравявам и си гледам ръката (нямах време да мисля за нея).. Цялата подута (преди няколко дни я притиснах на един камион и същия ден ударихн един юмрук на едно лайно)... Явно не съм на 25 ама с тая подута ръка пак трябва нещо да правя... А готвачки имах няколко по ред, ама с последната какво стана, трябва да питам.. Беше се оплаквала че не и плащам, че съм я обърнал на слугиня итн. Е сега като ми дойде счетоводителката ще питам къде изчезна готвачката.. Преди години имах една яка баба счетоводителка, така ми държеше нещата в ред и беше като нацист. От как си тръгна всичко се разпада. И с тия заплати вече не знам.. Все нещо трябва да плащам.. Кога минаха 4 месеца.. Не съм бил давал заплати от декември???? Имам чувството че ме лъжат моите хора????
              Космо, Космо........
              Готин типаж си и отврат работодател.....
              После що не вървял бизнеса....Първо са хората, после банките и на края курвите.....
              За мене това е реда......
              Но как да давам съвет на Човек като тебе.....Ти затова имаш 20 фирми а аз се отказах от бизнеса...........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Долна уйдурма !!! Оня ден докато ме плюехте дружно, рязах ПАК дървета и ме нямаше да се ЗАЩИТЯ
                Абе, кво да ти кажа. Аз също имам големи мераци за селянство. Избрал съм си обаче едно село, в което има озеленителна фирма Та може да се лишавам от едни 100 тина кинта месечно в полза на бирата на сянка за сметка на работата на слънце

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Тъй, тъй..... Днес е кално, утре ще вали, а вдругиден ще пече, после ще изсъхне прекалено много Викам ти селянин, щот не ти знам името, ама като ти гледам мързела.....
                  Долна уйдурма !!! Оня ден докато ме плюехте дружно, рязах ПАК дървета и ме нямаше да се ЗАЩИТЯ
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Няма днес, кално е. Утре ще се ПРЕКВАЛИФИЦИРАМ.
                    Тъй, тъй..... Днес е кално, утре ще вали, а вдругиден ще пече, после ще изсъхне прекалено много Викам ти селянин, щот не ти знам името, ама като ти гледам мързела.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Хихи, от див пират се преквалифицираш в селянин - седми разряд
                      Няма днес, кално е. Утре ще се ПРЕКВАЛИФИЦИРАМ.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Добро утро tnm
                        Добро утро чета

                        Днес може да пробвам новата фреза, ама може и да не я пробвам.
                        Хихи, от див пират се преквалифицираш в селянин - седми разряд
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Батка,

                          крайно време е да си хванеш една добра готвачка, щот' над 70% от болестите, водещи до фатален край са предизвикани от ... храна. Жалко, че тия аналните не могат да готвят или се правят, че не могат ( не мога да преценя ).

                          П.П. Т'ва, което ти го казват Анон-чи и бебе Манков е вярно. Комбинацията от калпава храна + химия е убийствена.

                          Не ми се изрежда защо, понеже трябва да пиша 3 тома по тая тема. Темпото ти е добро и младежкият дух също.

                          Наблягай на тях и малко си пооправи храната и поспри с тая химия, понеже аз пия 2 блистера аналгин за 1 година и нищо повече. Тоже и не боледувам, ако ще всичко да ми киха и кашля насреща. Просто химия не вземам.

                          Ъъ ... карам ти се, ама с любов

                          П.П.П. Процес е, смяната на хранителен и медикаментозен режим и няма да стане бързо, ама поспри се - ти изпи 1 каталог химия за няма една година като те чета - па аз съм на 10 аналгина за това време.


                          Прав си.. Абе аз трябва да си променя начина на живот.. Е сега като почнах да оздравявам и си гледам ръката (нямах време да мисля за нея).. Цялата подута (преди няколко дни я притиснах на един камион и същия ден ударихн един юмрук на едно лайно)... Явно не съм на 25 ама с тая подута ръка пак трябва нещо да правя... А готвачки имах няколко по ред, ама с последната какво стана, трябва да питам.. Беше се оплаквала че не и плащам, че съм я обърнал на слугиня итн. Е сега като ми дойде счетоводителката ще питам къде изчезна готвачката.. Преди години имах една яка баба счетоводителка, така ми държеше нещата в ред и беше като нацист. От как си тръгна всичко се разпада. И с тия заплати вече не знам.. Все нещо трябва да плащам.. Кога минаха 4 месеца.. Не съм бил давал заплати от декември???? Имам чувството че ме лъжат моите хора????

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Виж сега, не е до приема на микроби, претоварване на организма (алкохол, цигари и т.н.) или контакти.
                            Повярвай ми, аз се товаря доста от горните три и т.н..
                            На първо място е генетична обремененост. Тук сме безпомощни.

                            Оттук нататък, ако имаш здрава рода, могат да се направят много неща, но те се събират в едно.
                            Аз съм ви казвал, че съм поклонник на пчелни продукти, но пък съм и отворен към експерименти.

                            Правиш следното:
                            1. Пасираш една средна глава чесън (обелени скилидки), един цял лимон (с корите, но без семките) и 100 грама истински мед. Умножаваш количествата и правиш за 1 буркан (0.8 литра), пак пасираш, слагаш го в хладилника и чакаш 2 седмици да отлежи.

                            С тази смес почваш следния ежедневен прием:

                            Вечер си смесваш следното, оставяш го на стайна температура и сутринта го изяждаш на гладно:
                            Половин чаена чаша кисело мляко, 1 ч.л. смляно сусамово семе, 1 ч.л. смляно ленено семе, 2 ч.л. цветен (пчелен) прашец и 1-2 ч.л. от сместа (мед, лимон и чесън).

                            Ще си говорим пак след 1-2 години.


                            Мерси. Това ще го пробвам. Имам и мед (поне 20 кила си купих преди години и така и не го ям) имам и пасатор...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Добро утро, Мечо!
                              Добро утро, тайфата!

                              Днес с бандата ще почистваме България за един ден. Ама ще е само до обяд, щото после трябва да седнем и да изядем едни кебапчета и да изпием едни бири
                              Хубав петък на младежите и девойките!

                              П.П. Космо, днес си имал професионален празник. Да почерпиш, ей!
                              От оградата до обяд
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Добро утро tnm
                                Добро утро чета

                                Днес може да пробвам новата фреза, ама може и да не я пробвам.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X