IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Хихих, аз ще чакам да стане още по-голям глад. И ще перна една у Софето. Че имам и остатъчна технологична пара Ще въдя доматЕ с нещо което в момента изпускам свободно в атмосферата
    Че как не си го направил досега? Поне за лична употреба и на трудещите се.
    Една дружка така направи във фабриката си. Даде възможност и на работниците си да си бучат домати, тиквички- каквото искат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
      Прав си.. Абе аз трябва да си променя начина на живот.. Е сега като почнах да оздравявам и си гледам ръката (нямах време да мисля за нея).. Цялата подута (преди няколко дни я притиснах на един камион и същия ден ударихн един юмрук на едно лайно)... Явно не съм на 25 ама с тая подута ръка пак трябва нещо да правя... А готвачки имах няколко по ред, ама с последната какво стана, трябва да питам.. Беше се оплаквала че не и плащам, че съм я обърнал на слугиня итн. Е сега като ми дойде счетоводителката ще питам къде изчезна готвачката.. Преди години имах една яка баба счетоводителка, така ми държеше нещата в ред и беше като нацист. От как си тръгна всичко се разпада. И с тия заплати вече не знам.. Все нещо трябва да плащам.. Кога минаха 4 месеца.. Не съм бил давал заплати от декември???? Имам чувството че ме лъжат моите хора????
      И какво ти е на живота, че да го променяш?

      Духът винаги е по-силен от тялото и затова медиците още "цъкат" с лафчета: "Ама, как тъй ..?"

      П.П. Просто си пооправи качеството на храната и тая химия дет' те зобят я поразреди плавно с времето.

      За вътрешни течове по фирмите ти е възможно - въпрос на организация и 2-3 дни работа да се барне.

      След трип-а в Австрия от само себе си ще подскаже какво да направиш

      П.П.П. Дзън за Империята, както би казал Мечока

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Тепърва обмислям. Почти нищо не знам. Сега почвам да питам и да чета. Гледал съм само лук и праскови до сега. Ама те прасковите изсъхнаха и ги изрязах из оня ден. Преди малко за първи път рязах асма. На есен ако върже грозде, ще се похваля. Ако не върже ще си мълча, за да не каже Факи, че съм ПРОСТ !!!


        Кога съм казвал че си прост?
        Ми ти непрекъснато въртиш, сучеш че си прост, а после Бай ти Факи виновен.

        ПП
        Ама какво си му направил на сокльо в политиката та се оплаква така истерично от теб?
        Долу ръцете от Сокльо! Той е един от малкото светли лъчи в този форум който може да те разсмее, та чак без дъх да останеш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


          Аз си мислех, че само моята жена е такава любоФчийка....
          Тя малко те надминава - аромата на прясно окосена трева и го нося в бутилка от 10 л
          Ич не ме надминава. За мен е удоволствие да съблюдавам изпълнението на мероприятието /окосяване/ и да се включвам от време на време с мъдри съвети и компетентни становища.
          Пък като видя, че след моята намеса, зениците на очите на изпълнителя стават с големината на върха на топлийка /значи е бесен/,съвсем добре започвам да се чувствам.
          Last edited by tnm; 12.04.2013, 15:14.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Не се бъзикай, щот няма да ти дам ценни указания как да си подредиш градината и да си засееш оранжериите
            И да знаеш - имам сертификат за консултант по Програмата за развитието на селските райони. Ако ми се подмажеш достатъчно добре с камъчета, благородни метали и финикийски знаци, мога да те открехна как да докопаш някой леФ по Еврофондовете
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Хммм, и аз обичам аромата на току - що окосена от някой друг трева
              Дойдох да пия малко вода, че навън настанаха едни жеги ....


              Аз си мислех, че само моята жена е такава любоФчийка....
              Тя малко те надминава - аромата на прясно окосена трева и го нося в бутилка от 10 л

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Така кажи да се разберем. Два (2) декара. Нищо работа.
                Право казваш- пееш и работиш. Сам човек и с 3 декара се справя.
                Преди години бях взела оранжерия под наем на Крит, и обработвах домати и краставици 3дка.
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                  Аз питах, щото се притесних да не вземеш много да се запотиш покрай копането с фрезата.

                  Дано утре временцето е като днес, да взема да яхна колелото си, че да повъртя 20-ина километра до селцето си, да пикирам някой друг зарзават.
                  Така кажи да се разберем. Два (2) декара. Нищо работа.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Тепърва обмислям. Почти нищо не знам. Сега почвам да питам и да чета. Гледал съм само лук и праскови до сега. Ама те прасковите изсъхнаха и ги изрязах из оня ден. Преди малко за първи път рязах асма. На есен ако върже грозде, ще се похваля. Ако не върже ще си мълча, за да не каже Факи, че съм ПРОСТ !!!
                    Аз питах, щото се притесних да не вземеш много да се запотиш покрай копането с фрезата.

                    Дано утре временцето е като днес, да взема да яхна колелото си, че да повъртя 20-ина километра до селцето си, да пикирам някой друг зарзават.
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Тепърва обмислям. Почти нищо не знам. Сега почвам да питам и да чета. Гледал съм само лук и праскови до сега. Ама те прасковите изсъхнаха и ги изрязах из оня ден. Преди малко за първи път рязах асма. На есен ако върже грозде, ще се похваля. Ако не върже ще си мълча, за да не каже Факи, че съм ПРОСТ !!!
                      Абе, то в нета има толкова писанки.... Ама кучето касапин не е станало. И аз не знам как ще се представя като се оселя, така че ще я карам яваш. Праскам 1/10 от двора градинка, другото райграс. Ако се справям, ще направя още 1/10 градинка и така Бат Пешо ще помага

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Хммм, и аз обичам аромата на току - що окосена от някой друг трева
                        Дойдох да пия малко вода, че навън настанаха едни жеги ....
                        http://www.youtube.com/watch?feature...&v=G1UMpOb-nKA
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                          Колко декара, бре Мечо?
                          Тепърва обмислям. Почти нищо не знам. Сега почвам да питам и да чета. Гледал съм само лук и праскови до сега. Ама те прасковите изсъхнаха и ги изрязах из оня ден. Преди малко за първи път рязах асма. На есен ако върже грозде, ще се похваля. Ако не върже ще си мълча, за да не каже Факи, че съм ПРОСТ !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Чорбаджилъка му е майката !!! Седиш си пред имението на теферич и префърляш кехлибарите на броеницата.

                            Мен понеже още не ми тежи да работя и съм решил тази зима да завъдя ОРАНЖЕРИИ
                            Колко декара, бре Мечо?
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              Така селянин всеки иска да стане.....

                              Удоволствието е да се поизпотиш малко, да заровиш ръце в земята, да окосиш тревата( утре това ме чака )и да получиш замайване от миризмата на окосената трева....
                              ( нещо като аромата на младо маце ...до 55 г)
                              Да си отвориш една Загорка ( от 2л) и да се напоркаш...
                              Хммм, и аз обичам аромата на току - що окосена от някой друг трева
                              Дойдох да пия малко вода, че навън настанаха едни жеги ....
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Хихих, аз ще чакам да стане още по-голям глад. И ще перна една у Софето. Че имам и остатъчна технологична пара Ще въдя доматЕ с нещо което в момента изпускам свободно в атмосферата
                                Е това ми е най мътно. Как да направя отоплението.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X