IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хубава Ви вечер и уикенд, момичета и момчета!
    Внимателно с вирусите и трепането им.

    MELODY GARDOT Good Night
    Melody Gardot - Your Heart Is as Black as Night
    melody gardot - love me like a river does

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Запей я песента, да чуя.
      Три- четири!
      Серго ме беше набедил на времето, че съм чел Димитри Иванов. Пък аз не бях го чел. Ма после четох. Пък Кев ме беше набедил, че съм дзен будист. Пък аз не бях. Сега знам повече за абсолютната свобода от дзен будистите, будистите, даоистите и херметистите взети заедно. Явно ще го прочета и Иво Беров.

      Предателя често ме обвиняваше, че съм прост. Сега го замества Иванофф. Надявам се да не стана
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Не съм. Наистина. Тези стихове ги знам от малък.
        Запей я песента, да чуя.
        Три- четири!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Чел си Иво Беров, признай!
          Не съм. Наистина. Тези стихове ги знам от малък.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Тъй зер. От анорексия. И е като фиданка !!!

            "Снагата и е топола
            на мойто сърце кат два кола !!!
            На фустаня и тигеля
            изгори на мене джигеря !!!"

            текст народен
            Чел си Иво Беров, признай!

            Коментар


            • В момента имате 80% "калинки" в административен капацитет ( бюджетЯ ) и те заболяват от анорексия и стават "фидоски". После се пристрастяват и става вечна анорексия, която се саморазмножава кат' хлебарки.

              П.П. Не се фукам, но в БГ-стан нямате по-добър капацитет в маркетингови планове от Русото. Ъъ .. ако трябва да съм честен и в Света не се сещам за по-добър от Русото ( но си трай за това и не го обаждай на никого ). Ъъ ... смигам
              Last edited by marandi; 12.04.2013, 21:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Мечка - ти си гледай четата, а Русото ще си гледа Империята ( да те плющя у селското "самочувствие", дет' си кат' някое хлапе, скрито зад полата на баба си и метнало 1 камък с прашката да счупи 1 джам и вече се кефи .... ). НалЕ се разбрахме вече?

                П.П. Фидоската и сие от 20 години са болни от анорексия ти казах - пак си се объркАл нещо?
                Тъй зер. От анорексия. И е като фиданка !!!

                "Снагата и е топола
                на мойто сърце кат два кола !!!
                На фустаня и тигеля
                изгори на мене джигеря !!!"

                текст народен
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Много си КУХ
                  Фидоската не е ДЕБЕЛА. Тя има нарушена обмяна на веществата !!!
                  Мечка - ти си гледай четата, а Русото ще си гледа Империята ( да те плющя у селското "самочувствие", дет' си кат' някое хлапе, скрито зад полата на баба си и метнало 1 камък с прашката да счупи 1 джам и вече се кефи .... ). НалЕ се разбрахме вече?

                  П.П. Фидоската и сие от 20 години са болни от анорексия ти казах - пак си се объркАл нещо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Дебелата Меркел без да пукне пушка стигна до Москва.

                    Москва без да пукне пушка стигна до Брюксел.

                    Вашингтон без да пукне пушка стигна до Украйна/Грузия.

                    Стамбул без да пукне пушка стигна Берлин.

                    П.П. Имате феноменални кретени за политици. Ако трябва да съм честен, по-големи идиоти не съм си представял и в сънищата, че е възможно да има.

                    Най-смешното е, че на Фидосова не можеш да й обясниш, че е дебела - тя се мисли за "нормална", както и всичките ви по веригата.

                    До 3-4 месеца ще реагирам - че и на Русото енерджи-то не е безкрайно - хаха

                    Чиърс!
                    Много си КУХ
                    Фидоската не е ДЕБЕЛА. Тя има нарушена обмяна на веществата !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Дебелата Меркел без да пукне пушка стигна до Москва.

                      Москва без да пукне пушка стигна до Брюксел.

                      Вашингтон без да пукне пушка стигна до Украйна/Грузия.

                      Стамбул без да пукне пушка стигна Берлин и Лондон.

                      П.П. Имате феноменални кретени за политици. Ако трябва да съм честен, по-големи идиоти не съм си представял и в сънищата, че е възможно да има и Аспарух, Крум, Симеон и Калоян се обръщат в гробовете си в момента.

                      Най-смешното е, че на Фидосова не можеш да й обясниш, че е дебела - тя се мисли за "нормална", както и всичките шматки ви по веригата. Още по-смешното е, че се мислят за незаменими.

                      До 3-4 месеца ще реагирам - че и на Русото енерджи-то не е безкрайно и му трябва релоуд - хаха

                      Чиърс!
                      Last edited by marandi; 12.04.2013, 20:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        [/B]

                        Сеч, но май ще трябва да искаш разрешение, а и да се мотивираш.
                        Запасявай се със семена от бабите докато тези сортове не са отишли в небитието.
                        Подозирам, че може, за наше благо, за да не се самонатровим с меден сулфат примерно, да ни забранят отглеждането на зарзавати. Само сертифицирани ще могат да го правят. Натам вървят нещата.
                        Писал съм в блог-чето по този казус.

                        Накратко, корпоративните интереси ( ЕС ) ще утрепят всичко родно и ще го подменят с техните "марки", после ще се окаже,че за да ползваш субсидии от тях трябва да докажеш автентичност на сортовете, а те вече са подменени с чужди и субсидии - йок ( не ти се полагат ).

                        Това вече се случва отдавна ( справка ) - 90% от зеленчуците в БГ-стан са внос.

                        П.П. Имате мега-продажни и некадърни политици в последните 20 години, които питат колко е комисионна от вратата още.

                        Станно е защо в Париж ( половин БГ-стан ) се изхранва със зеленчуци в радиус 100 км. Всичко от по-далеч е забранено и да е прясно. Вероятно са "по-тъпи" от нас.

                        Темата е дълга и нямам време да реагирам в момента - но накратко ви тровят с храна, вода, химия в момента. Писал съм и за това в блог-чето. Затова и демографската картинка е катастрофална като структура и заболявания.

                        Малко ми е паднало енерджи-то, но се надявам лятото да се навакса, че отлагам стопирането на процесите.

                        Затриват ви методично и педантично в момента - всичко родно. След 3-4 поколения няма да има табела БГ-стан, а ще е друга. До няколко месеца ще реагирам, в момента още се възстановявам.

                        Успех!
                        Last edited by marandi; 12.04.2013, 20:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          [/B]

                          Сеч, но май ще трябва да искаш разрешение, а и да се мотивираш.
                          Запасявай се със семена от бабите докато тези сортове не са отишли в небитието.
                          Подозирам, че може, за наше благо, за да не се самонатровим с меден сулфат примерно, да ни забранят отглеждането на зарзавати. Само сертифицирани ще могат да го правят. Натам вървят нещата.
                          Аз на меден сулфат нося
                          Сигурно си спомняте 4 клас... Първите часове по химия...
                          Вижте ученици какво става с меден сулфат... Виждате ли цвета?....Усещате ли мирис?...... А някой да ти каже, че когато не мирише не става за пиене - няма налЕ
                          Цял ден се оригвах на син камък. Нещо като да ти го няма тиксото на тръбата за фунийки, но много по концентрирано

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ами, глей ся.... Аз като дойдох у фабриката не можех да ги намеря моите хора. Един гледаше зайци, друг люти чушки.....
                            Идиотите даже бяха зарибили един басейн
                            Иначе напоследък наистина доста се замислям. Праскам 100 кокошки в райграса, 200 колци доматки, имам подземни тунели, които са идеални за отглеждане на гъби....
                            Ще спра да кастря джанките, ами ще ги ашладисам.... Само не знам с боровете и кестените какво да правя



                            Сеч, но май ще трябва да искаш разрешение, а и да се мотивираш.
                            Запасявай се със семена от бабите докато тези сортове не са отишли в небитието.
                            Подозирам, че може, за наше благо, за да не се самонатровим с меден сулфат примерно, да ни забранят отглеждането на зарзавати. Само сертифицирани ще могат да го правят. Натам вървят нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Ами, глей ся.... Аз като дойдох у фабриката не можех да ги намеря моите хора. Един гледаше зайци, друг люти чушки.....
                              Идиотите даже бяха зарибили един басейн
                              Иначе напоследък наистина доста се замислям. Праскам 100 кокошки в райграса, 200 колци доматки, имам подземни тунели, които са идеални за отглеждане на гъби....
                              Ще спра да кастря джанките, ами ще ги ашладисам.... Само не знам с боровете и кестените какво да правя


                              Запрегай коней в тачанку, атакуем сволочей
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Че как не си го направил досега? Поне за лична употреба и на трудещите се.
                                Една дружка така направи във фабриката си. Даде възможност и на работниците си да си бучат домати, тиквички- каквото искат.
                                Ами, глей ся.... Аз като дойдох у фабриката не можех да ги намеря моите хора. Един гледаше зайци, друг люти чушки.....
                                Идиотите даже бяха зарибили един басейн
                                Иначе напоследък наистина доста се замислям. Праскам 100 кокошки в райграса, 200 колци доматки, имам подземни тунели, които са идеални за отглеждане на гъби....
                                Ще спра да кастря джанките, ами ще ги ашладисам.... Само не знам с боровете и кестените какво да правя

                                Коментар

                                Working...
                                X