IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Ми ти какъв си, дето от сабален насам не си цитирал мой пост, в който казвам, че обичам да плащам високи данъци ???
    Ти последно свободен ли си? Или плащаш данъци, такси, осигуровки, застраховки и лихви? Хем "свободен", а па хем киха кат' поп навсякъде?

    Щот' 2-те понятия - свободен и ( в черничкото ) - се самоизключват взаимно?

    Сподели си пак тезата и без копи/паста, че ако имам нужда от гугъл мо'а си намеря нещата сам

    Ъъ .. и първо ми кажи, че не кихаш за нищо от изброеното евридей ( в черничкото ), иначе ставаш мека китка кат' педи-зарчоуу ...
    Last edited by marandi; 17.04.2013, 20:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
      Маранди-и-и,
      Остави Зарко.
      Аз се готвя да те подпукам.
      Не можеш на два фронта........

      Пък и нема смисла.
      Пукай, бря!

      Да, дойда да ти сменя Джим Бийм-а ли?

      Ха, наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Можеш ли да ме цитираш за това в черничкото?

        П.П. Няма да те карам да ми платиш 2 милки или да те заритам публично, просто да упоменеш, че си мека китка на всеослушание.

        2 седмици стигат ли докато издириш подобни думи от мИня в черничкото?

        Ако не си ги намерил, ще се обръщам галено към тИбя на педи-зарчоуу ..

        Научи се да се държиш малко по-мъжки, а не да се изпедалчваш кат' фитка. План Б смени си пола ( и без това пишеше 1 месец с женски ник, налЕ? ). На батя мъжкарчето

        Днес е 17.04. - имаш срок до 2.05. да ми издираш това, което някога съм бил "казал", според тИбя и после си знаеш, дет' те мерна к'во ще става
        Ми ти какъв си, дето от сабален насам не си цитирал мой пост, в който казвам, че обичам да плащам високи данъци ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Можеш ли да ме цитираш за това в черничкото?

          П.П. Няма да те карам да ми платиш 2 милки или да те заритам публично, просто да упоменеш, че си мека китка на всеослушание.

          2 седмици стигат ли докато издириш подобни думи от мИня в черничкото?

          Ако не си ги намерил, ще се обръщам галено към тИбя на педи-зарчоуу ..

          Научи се да се държиш малко по-мъжки, а не да се изпедалчваш кат' фитка. План Б смени си пола ( и без това пишеше 1 месец с женски ник, налЕ? ). На батя мъжкарчето

          Днес е 17.04. - имаш срок до 2.05. да ми издираш това, което някога съм бил "казал", според тИбя и после си знаеш, дет' те мерна к'во ще става

          Маранди-и-и,
          Остави Зарко.
          Аз се готвя да те подпукам.
          Не можеш на два фронта........

          Пък и нема смисла.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Аха, интересно било! Виж какъв търкал става във форума - за това може да се каже, че е многоооо интересно
            Защото идва от сърцето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              http://www.самосъзнание.com/2013/04/...-saznanie.html
              Сърцето Притежава Свой Разум и Съзнание
              много интересно
              Аха, интересно било! Виж какъв търкал става във форума - за това може да се каже, че е многоооо интересно
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • http://www.самосъзнание.com/2013/04/...-saznanie.html
                Сърцето Притежава Свой Разум и Съзнание
                много интересно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                  Твоето мнение ми е през оная работа. С хора, които във всяка своя рецепта задушават лук, а също задушаваЛИ и спагети/!/ - аз не говоря. Готви си и не ми давай акъл - като ми цитираш мненията.
                  Можеш ли да ме цитираш за това в черничкото?

                  П.П. Няма да те карам да ми платиш 2 милки или да те заритам публично, просто да упоменеш, че си мека китка на всеослушание.

                  2 седмици стигат ли докато издириш подобни думи от мИня в черничкото?

                  Ако не си ги намерил, ще се обръщам галено към тИбя на педи-зарчоуу ..

                  Научи се да се държиш малко по-мъжки, а не да се изпедалчваш кат' фитка. План Б смени си пола ( и без това пишеше 1 месец с женски ник, налЕ? ). На батя мъжкарчето

                  Днес е 17.04. - имаш срок до 2.05. да ми издираш това, което някога съм бил "казал", според тИбя и после си знаеш, дет' те мерна к'во ще става
                  Last edited by marandi; 17.04.2013, 19:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Изпровокирах ли те
                    Направо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ей, го поредният "спец" по всичко - демек по нищо.

                      Зехтин не може ти изкара толкоз джаули топлина дори на максимален котлон, щот' е слаба мазнина за лук.

                      Зехтин си го менкаш за овкусяване на салати и готови ястия, а не за запържване, щот' няма техн. качества да го направи, особено при лук.

                      Запържване, задушаване, варене и печене са 4-ри различни термообработки - всяка с плюсове и минуси за продукт Х от всички 20 продукта игрек, дет' са наблъскани в една манджа ( черничкото ).

                      Затова има поредица на поставяне на продуктите и не всеки минава през 3 обработки, щот' ще се скапи.

                      На Ламята ми се е налагало да му готвя през 3 термични обратки, а яденето му накрая е едно и също - демек прелива се от едно в друго, както за супата гъби за колегата, където му казах да ползва 2 термо обработки и да ги прелее една в друга за максимален ефект.

                      П.П. Още някоя тъпня ще изцепиш ли или е въпрос на време само? ( риторично )
                      Твоето мнение ми е през оная работа. С хора, които във всяка своя рецепта задушават лук, а също задушаваЛИ и спагети/!/ - аз не говоря. Готви си и не ми давай акъл - като ми цитираш мненията.
                      If something inspires you, follow it! Henry Ford

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Е, па назначавам те за главен сватовник и само да си се издънил
                        Той ерген бря, не го слушай. Оди на дискотека и фащай една за УШИТЕ. Стига сме ти гледали доволната физиономия
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                          Ми намеси се бря!!!

                          Знаеш ли какъв потенциал виждам в тебе?
                          От време оно.

                          Най-малкото ще те обзаведем с едно хем добро, ем убаво/като сълзичка/, ем със зестра моме.
                          Време ти е.
                          Човек и добре да живее, в края на краищата требе да се ожени.

                          ...............................
                          А тука, у Софето таквиз красотки, само на шопари попадат. И после ми плачат на рамото.
                          Е, па назначавам те за главен сватовник и само да си се издънил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Конструктурите на ракети, совалки, реактивни самолети, болиди за Ф1 и други подобни, са в повечето случаи зад кулисите, а "шофьорите" на творенията им- с популярност като на рок звезди.
                            Няяяяма справедливост, няма!
                            Изпровокирах ли те
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Конструктурите на ракети, совалки, реактивни самолети, болиди за Ф1 и други подобни, са в повечето случаи зад кулисите, а "шофьорите" на творенията им- с популярност като на рок звезди.
                              Няяяяма справедливост, няма!
                              Мани, че на кораба онези от машинното ходят да си почиват там дето Мечо работи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Най-добър съм по пускане на фитили
                                Конструктурите на ракети, совалки, реактивни самолети, болиди за Ф1 и други подобни, са в повечето случаи зад кулисите, а "шофьорите" на творенията им- с популярност като на рок звезди.
                                Няяяяма справедливост, няма!

                                Коментар

                                Working...
                                X