IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    ctrl+с & ctrl+ ве ползва ... от чичо гугъл. Собствените му изречения стигат до: Муууууууу-уууууу ( по памет ).

    За контрол Пе - не си е купил принтер още
    Не го издавай Факушко, че е неграмотен. Той ти е СЪЮЗНИК бре !!!

    Скивай на кое се вика ВОЛЕ

    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      ctrl+с & ctrl+ ве ползва ... от чичо гугъл. Собствените му изречения стигат до: Муууууууу-уууууу ( по памет ).

      За контрол Пе - не си е купил принтер още
      Офффф, верно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        Ооооо, знам го тоз.
        Ама да не набедя някой свестен - не е ли онзи дет' сам не мое да върже едно смислено изречение и затова използва ctrl+p?
        ctrl+с & ctrl+ ве ползва ... от чичо гугъл. Собствените му изречения стигат до: Муууууууу-уууууу ( по памет ).

        За контрол Пе - не си е купил принтер още

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Той си знае - на оня с волетата

          П.П. С "е" го написах, щот' даже не е миндил кат' 'орицата, а ментак. Щях да го повиша все едно.
          Ооооо, знам го тоз.
          Ама да не набедя някой свестен - не е ли онзи дет' сам не мое да върже едно смислено изречение и затова използва ctrl+p?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
            Mаранди, за кой миндил става въпрос?
            (или мендил)....
            Той си знае - на оня с волетата

            П.П. С "е" го написах, щот' даже не е миндил кат' 'орицата, а ментак. Щях да го повиша все едно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              П.П. Имаш 1 мендил - дет' му вдигали "за воле"
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                В УСА имат велики хора, щот' имат принципи. Конституцията им е основана на принципи от преди 200 години днес.

                1. В БГ-стан имаш Зарколети, дет' се кълнат, че повече никога няма да пишат в тая тема ( преди няколко месеца ). И се клеха, че и плюха по тая тема/участници.
                2. Пускат после собствена тема, да им се клика в Тубата за центове с пейзажчета за Природата "ужжжж ....."
                3. След няколко месеца Зарколета е забравила собствените си думи и влиза да си съчинява измислици за Русото, за да го злепостави.

                П.П. Имаш 1 мендил - дет' му вдигали "за воле" - демек и той би направил същото.

                Иначе се "кълне" в свободата .... - но подкрепя мръсотията.

                Т'ва е накратко БГ-стан - затова вече не ви и правя прогнози. Ще се отчаяте, ако ги пусна, а Надежда и Вяра не бива да се отнемат
                Mаранди, за кой миндил става въпрос?
                (или мендил)....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                  М-да-а-а,

                  Най-краткото определение на чувството сигурност - гат вече си прегърнал резервното шише с уиски.

                  Изплува ми един цитат от нойското минало, когато четях:
                  - В едно от култовите си интервюта младия Джей Лено забива на не кой да е, а на Фокнър тъпия въпрос: - "Кога сте били най-щастлив?".
                  А ето и отговора - "Когато слагах в стария ми шлифер чифт чорапи, една плоска бутилка с уиски и тръгвах на път."
                  В УСА имат велики хора, щот' имат принципи. Конституцията им е основана на принципи от преди 200 години, без промяна до днес.

                  1. В БГ-стан имаш Зарколети, дет' се кълнат, че повече никога няма да пишат в тая тема ( преди няколко месеца ). И се клеха, че и плюха по тая тема/участници.
                  2. Пускат после собствена тема, да им се клика в Тубата за центове с пейзажчета за Природата "ужжжж ....."
                  3. След няколко месеца Зарколета е забравила собствените си думи и влиза да си съчинява измислици за Русото, за да го злепостави.

                  П.П. Имаш 1 мендил - дет' му вдигали "за воле" - демек и той би направил същото.

                  Иначе се "кълне" в свободата .... - но подкрепя мръсотията.

                  Т'ва е накратко БГ-стан - затова вече не ви и правя прогнози. Ще се отчаяте, ако ги пусна, а Надежда и Вяра не бива да се отнемат
                  Last edited by marandi; 17.04.2013, 21:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    А на кораб с 2 (два) телефона можеш ли ???

                    Коментар


                    • М-да-а-а,

                      Най-краткото определение на чувството сигурност - гат вече си прегърнал резервното шише с уиски.

                      Изплува ми един цитат от нойското минало, когато четях:
                      - В едно от култовите си интервюта младия Джей Лено забива на не кой да е, а на Фокнър тъпия въпрос: - "Кога сте били най-щастлив?".
                      А ето и отговора - "Когато слагах в стария ми шлифер чифт чорапи, една плоска бутилка с уиски и тръгвах на път."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                        мога веднага да кача Мечката на кораб само с 1 телефон.
                        А на кораб с 2 (два) телефона можеш ли ???
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                          Забравих най-важното - че ти не си физическо лице, а си единственото с по-специфичен статут, с което съм говорил в нета - и то в икономически форум. Имунизиран си, именно като юридическо лице, със специален статут.

                          Така и не разбрахме, кое точно юридическо лице представляваш в тоя форум, но на мен ми е все едно. Ади, чаУ, че в тая тема пиша рядко.

                          Поздрави и на НЕюридическите лица!
                          Докато си съчиняваш измислици - не очаквай да пишеш дълго време.

                          В реалния бизнес ги ровят тия даже, като тръгнеш да лъжеш нагло партньор.

                          П.П. И не се прави на възпитан - личи си, че си тъпо бачкерче, което е изкачило "върха" на кариерата си и не смее да се просне от стълбата доле при земляните - затова всичките ти нови колеги не стават и си всяка сутрин при шефа с доноси ( съчинени ) - щот' си "полезен".

                          Някой ден ще се случи да кацнеш долЕ и не очаквай помощ от мИня, както мога веднага да кача Мечката на кораб само с 1 телефон.

                          Но ... на такива не се помага - хайде храцайте си - "света" вода ненапита ...
                          Last edited by marandi; 17.04.2013, 21:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            ...........

                            Умната!!! ( да не ти закрия "кариерата" в инвестор завинаги - без значение с женски, детски и с къв' ник ще се пробваш ).

                            Иди в политиката и се ръчкай с лакти и си съчинявай небивалици, колкото искаш. В и-нет пространството - ще си труп, ако си измисляш небивалици к'во бил казал Русото.

                            Много, много тъпанари се пробваха и преди тИбя - всичко измря кат' на Шипка. За твое добро го казвам - не клевети чрез волни съчинения ...

                            Забравих най-важното - че ти не си физическо лице, а си единственото с по-специфичен статут, с което съм говорил в нета - и то в икономически форум. Имунизиран си, именно като юридическо лице, със специален статут.

                            Така и не разбрахме, кое точно юридическо лице представляваш в тоя форум, но на мен ми е все едно. Ади, чаУ, че в тая тема пиша рядко.

                            Поздрави и на НЕюридическите лица!
                            If something inspires you, follow it! Henry Ford

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Мууууууууууууууууууу - ууууууууууууууууууууууууууууууууу !!!
                              Ха!
                              Мечо биков, връщаш се към корените, а?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                                Мечо,
                                Ти каза - "убу"

                                .........................
                                От кога почна да ръфаш мърша?
                                Зарата ми вдигна за воле и...

                                Не се стърпях
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X