IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Пиендури ейййй,

    Бай ви Факи сега ще си налее една водка, после още две...
    И после... после ше видим: )
    Ти що не си пиян вече, бря?

    П.П. Мани, днес окъпах 10 бири, литър вино и почвам 3-та кутия цигари. Направо се насрах.

    Поне концентрат не съм пил от 3 дни - хаха

    Коментар


    • Пиендури ейййй,

      Бай ви Факи сега ще си налее една водка, после още две...
      И после... после ше видим: )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
        Пък аз докато кажа дзън се подмокрих чак до анджъкламите.
        От поркам легнал и от бутилката.
        Пък тя се изсули и полегна върху скута.
        Къл-къл-къл..............

        Ся требе да се къпа. Мъка.
        Викни студентчето да ти изтрие гърба

        П.П. Я, ми кажи при даден вид орнаментика има ли специфичен начин на бод/шев и т.н. при ръчна изработка?

        Примерно за свастика, суастика, елбетица? От кой край се почва примерно? Фиксирано ли е като процес ( от център към периферия, ляво-дясно )? Сегмент по сегмент ли се прави - или чрез цветово наслагване цвят след цвят се дъни всичко?

        Ку помегнеш - шъ съм ти тенкю, ама по двуизмерни снимки кат' ги гледам нещата ми е трудно, на живо триизмерно може би ще го чатна кат' технология с малко вглеждане. Та, тенкю пак, ако знаеш
        Last edited by marandi; 18.04.2013, 02:50.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Маранди, прочетох надолу постовете.
          Отворил си поне 3 фронта. Дори и на немски да пишеш, пак си обречен.
          Боли ме фитката ( нали не си мислиш, че ще правя кариера в тоя форум )

          В момента умувам к'во разбрах от всичко дет' прочетох и к'во ме топли за теорията/хипотезата дет' ще хакна в статията за Фолклора.

          Някои неща се връзват - за някои ще трябва да си бия среща с фолклористи, завършили АМТИ - ама трябва си подготвя конкретни въпроси, па още не мога да ги синтезирам нещо и да видя дали подозренията ще ми се потвърдят по друг начин.

          Добре, че нощем бачкам кат' за цяла седмица през деня. Голям бухал съм - хаха

          Коментар


          • Пък аз докато кажа дзън се подмокрих чак до анджъкламите.
            От поркам легнал и от бутилката.
            Пък тя се изсули и полегна върху скута.
            Къл-къл-къл..............

            Ся требе да се къпа. Мъка.

            Коментар


            • Маранди, прочетох надолу постовете.
              Отворил си поне 3 фронта. Дори и на немски да пишеш, пак си обречен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Маранди, ти трябва да си изясниш какъв точно е Мечобиков. Аз имам мнение, но ти леко криволичиш.



                Последно - какъв е за теб Мечобиков?
                Да почне да си съчинява/редактира постове с цел клепане за останали участници или мълчаливо да подкрепя подобно поведение, което правят други - са 2 различни неща и не може да се обобщи.

                Имам мнение, но ще си го запазя за себе си, но е некоректен така поставения въпрос

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  П.П. Колко пъти Анон го пита тогава: "Подкрепя ли манипулацията на Манков?" - дет' даже Манков му се извини веднага.

                  К'во направи Мечката? - хили се кат' пача и нищо не каза за толкоз "дребничко" нещо, но бил 'ноу принципен иначе.

                  Ся го повтаря - хили се на един Паун, дет' се беше клел да не стъпи повече нивгиж в тая тема и плю-плю ... - че се наака ( по темата, по всичко ).

                  Еми, влезе днес Паунът за 2 часа пак плю и Мечката се кефеше агейн.
                  Маранди, ти трябва да си изясниш какъв точно е Мечобиков. Аз имам мнение, но ти леко криволичиш.

                  Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Аз помня и всички полемики и майни с Мечката, но той е мъжкар и не си измисля, което му прави чест!
                  Последно - какъв е за теб Мечобиков?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Имам впредвид че човек се изгражда като личност некъде дотам.
                    А виетнамците в завода на самсунг ще учат занаят. 40-50 годишните няма да учат микроелектроника и дизайн на процесори.
                    Малко късно ще им е,ако нямат познания по материята.

                    Та има разлика да учиш занаят, и да създаваш продукт.
                    ...
                    Ами учени сме си.
                    Остави го бат' Серго - скучае, кърка и се еПава с инджинейрите

                    П.П. Един ейнджинерин па по това време - пръска на съставни части елбетицата, свастиката, суастиката и т.н. кат' произход, тълкования, хабитат и сие ...

                    Щот' съм до под кривата круша със статията за Фолклора и чета бясно ( май издъних към 150 страници ) досега - ма верно чета бързо сякаш - хаха

                    Едва ли ще има и 1-но изречение от споменатите символи в статията ми - но не мога да си навържа едни неща и да си ги представя, освен звуково, визуално и сетивно и съм я окъсал.

                    Правя опит за телепорт при ония дет' са ги създавали навремето, щот' ако не мога да им разбия сорс кода - да се таковам в кухата лейка индженерска, дет' се вика.

                    И съм в голяма забава - ма мятам и по едно очо на любимата ми тема у инвестор-о

                    Дзън за Империята!
                    Last edited by marandi; 18.04.2013, 02:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                      Но-о-о-о-о-о-о-ого си архаичен!
                      Би следвало, аз да бръщолевя таквиз недомислия.
                      От съм дърт.

                      Ученето за което говориш отда-а-а-а-авна никой не го брои за слива!

                      Бе,
                      Ма-а-аму стара!
                      Как може четирисе-петдесе годишни виетнамци, дето носят още белезите от напалма, да напинят да ги учат - е баш у тоя момент, в новият завод на Самсунг?
                      Вторият, който произвежда по 100 000 000 фона годишно.
                      И още с оризовите осили под ноктите си докарват четворен Бг-БВП.

                      Но-о-ого учени се изкарахте бе!
                      А се подигравате на макетата!

                      Кажи му джинджинер и повече не го обиждай.

                      Некой, некъде да цени вашата ученост?
                      Имам впредвид че човек се изгражда като личност некъде дотам.
                      А виетнамците в завода на самсунг ще учат занаят. 40-50 годишните няма да учат микроелектроника и дизайн на процесори.
                      Малко късно ще им е,ако нямат познания по материята.

                      Та има разлика да учиш занаят, и да създаваш продукт.
                      ...
                      Ами учени сме си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                        А за правото на втори шанс да си чувал?

                        .........................................
                        А за туй, че вкупом всинца требе да се преквалифицираме, интегрираме.............?
                        Наново и въпреки?
                        - Не ще отварям дума.

                        В природата са оцелявали само приспособимите.
                        Шанс винаги има, макар че вече сме почти във фаза неспасяемо.

                        Смяна на хабитат-а е най-лесната адаптация/приспособяване и го виждаш нагледно от 20 години как тече като река потока навън.

                        Мислиш ли, че Мечката е чак такъв "фактор" станал, че някой да му обръща внимание к'во си дрънка и нищо не предлага? Да храчи всеки може ..

                        П.П. В момента имате мега-деликатна задача - гмуркаща се икономика, изядени буфери ( спестявания/активи/мазето ) и никаква перспектива.

                        За целта ви трябват 5-10 години на несимволичен икономически ръст 5-6% най-малко, за да се стопират нещата, които няма как да станат при сегашния модел.

                        Когато си в грешния хабитат, в грешното време и с грешните хора ( управляващи ) - просто сменяш хабитата и не опира въпроса до разни Мечки.

                        Т'ва е накратко - кат' поискате да се смени ситуацията - отиваш при Русото и то ще помогне, но когато се поиска. Насила - не става. Иначе мога ви опиша тая, следващата, по-следващата и т.н. години какво ще се случи с точност до секундата.

                        Ма, не го правя, щот' социалния мир трябва да се запази на първо място.
                        Last edited by marandi; 18.04.2013, 01:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Серго, човек верно се учи докато е жив, но с изучението се свуршва най-много донакъм 25-30 години. Ама да кажеш че си станал петдесет годишен пергиш (миндил), и тепърва ше се изучаваш и революции ше дигаш, е смешно-жалко.

                          Но-о-о-о-о-о-о-ого си архаичен!
                          Би следвало, аз да бръщолевя таквиз недомислия.
                          От съм дърт.

                          Ученето за което говориш отда-а-а-а-авна никой не го брои за слива!

                          Бе,
                          Ма-а-аму стара!
                          Как може четирисе-петдесе годишни виетнамци, дето носят още белезите от напалма, да напинят да ги учат - е баш у тоя момент, в новият завод на Самсунг?
                          Вторият, който произвежда по 100 000 000 фона годишно.
                          И още с оризовите осили под ноктите си докарват четворен Бг-БВП.

                          Но-о-ого учени се изкарахте бе!
                          А се подигравате на макетата!

                          Кажи му джинджинер и повече не го обиждай.

                          Некой, некъде да цени вашата ученост?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Серго, човек верно се учи докато е жив, но с изучението се свуршва най-много донакъм 25-30 години. Ама да кажеш че си станал петдесет годишен пергиш (миндил), и тепърва ше се изучаваш и революции ше дигаш, е смешно-жалко.
                            Всеки що годе грамотен, интелигентен, не заспал човек чете книги с теми и неща които го интересуват. Ама не всеки се опитва неграмотно да досажда, разбрал-недоразбрал.
                            Ще цитирам МИЛОМ:
                            Ако се държиш като магаре, ревеш като магаре, приличаш на магаре, със сигурност не си лъв.


                            А за правото на втори шанс да си чувал?

                            Как можеш да дадеш същотото право три + бъдещи четири години на котерия със престъпно минало даже да те управлява?
                            Да се учат върху тебе?
                            Че да им плащаш?
                            За това, че ограбват децата, внуците и предците?
                            Траеш си!
                            Щот те не виждам в списъка на драснипаликлечковците.
                            Не ли?
                            Пък Мечо, дето си ги бръщолеви квот му е в главата - анатема!
                            Ма по-лесно е да се плюем по между си...
                            Това бе целта.
                            И те я постигнаха.
                            В някоя друга тема, ще бъда на мястото на Мечо, Маранди, Зарко, Смонафта, Манков .............
                            Ако форума е за борбата против тутуна. А аз съм връл пафкач. И здрав, като пенюга.
                            И вервай ми!
                            Изопще нема да ми търпат ризънинга.

                            .........................................
                            А за туй, че вкупом всинца требе да се преквалифицираме, интегрираме.............?
                            Наново и въпреки?
                            - Не ще отварям дума.

                            В природата са оцелявали само приспособимите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                              Това е така.

                              Но що не земеш да спреш да ми олигавяш риверя!
                              Става ли?

                              Ами аз?
                              Нали вярата къмто такива като вас ми дават смислата в живота/остатъка/!
                              Нали требе да се готва веке за конверсейшъна с качулатата.
                              Кво да ѝ кажа?
                              - Аз не успях.Разсипах си животя. Ма и тез подир мен - ептен се усраха.

                              Баси достойното капичване!
                              Не го щъ!
                              Просто ме разсмя като спомена да съм учел да управлявам - а имате не повече от 100 души в БГ-стан на нивото на Русото точно в тази част.

                              Нищо повече

                              Чиърс-а дан' забрайкам!

                              П.П. Ъъ .. ще се капичнеш, когато Русото каже, а още ти раничко за т'ва досадно упражнение. И не ги вкарвай в Парламенто, ами със собствен лейбъл по свИтъ ...( непоискан съвет ).
                              Last edited by marandi; 18.04.2013, 00:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                По принцип пак без значение точка Х.

                                Имаш няколко стила на управление ( 6 по-точно ) до момента при менижмънт-а - като коучинг-а ти е на няма и 10 години като откритие и се добави към останалите.

                                Като цяло нямаш идеалния стил на менижмънт ( всеки е с плюсове и минуси ). Добрите менижъри са тия, които успяват да преливат от един в друг без да си проличи въобще, че смянят стила на ръководене.

                                После, когато подготвяш някого първо го обучаваш да си стане сам мениджър на себе си. После да ръководи хора.

                                Но много рядко ще попаднеш на човек, който да позволи да бъде обучен и той да може да обучава хора и да ги научи тях и те да обучават.

                                Т'ва ми е от практическия опит, който леко се разминава с теорията, въпреки че и в нея съм брилянтен - повярвай ми.

                                П.П. Та, уморен съм вече и то доста, а уморените коне ги застрелвали

                                Това е така.

                                Но що не земеш да спреш да ми олигавяш риверя!
                                Става ли?

                                Ами аз?
                                Нали вярата къмто такива като вас ми дават смислата в живота/остатъка/!
                                Нали требе да се готва веке за конверсейшъна с качулатата.
                                Кво да ѝ кажа?
                                - Аз не успях.Разсипах си животя. Ма и тез подир мен - ептен се усраха.

                                Баси достойното капичване!
                                Не го щъ!

                                Коментар

                                Working...
                                X