IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, Мечо!
    Добро утро, тайфата!

    Мечо, и аз се изнервих вчера. Забелязах обаче, че червеното вино лекува всякакъв стрес и разклатени нерви!
    Хубав ден на младежите и девойките!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Добро утро tnm
      Добро утро красавици и юнаци

      Факи, релативизъм означава приемането, че не съществува абсолютна истина. За разлика от детерминизма, при който се приема, че абсолютна истина съществува. Хора, като тебе, дето уж не ги интересува политиката, пък постоянно киснат в тема политика, с цел да освинят вся и всьо, много ме нервят.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Ама вие използвате екстри за бръснене лЕ? На 43 години станах, никога не съм използвал нещо друго освен шампоана с който се къпя

        Коментар


        • Ми аз със Барбон и до сега се бръсна, в годините не се вземах на сериозно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
            Помните ли унгарският афтър шейв Барбон на Каола.. Днес видях такъв в магазина до нас и си купих един.. 3 лева струва... Сега го гледам с такова умиление. На времето с него съм почнал да се бръсна... Па какво ни беше. Сега като даваме по 20 лв за афтършейв кава е разликата?
            Ламята има още 2-3 такива + няколко други ( по-скъпички ).

            Бях му подарил и последната изгъзица на Жилет преди години + пяна/балсам/гел и т.н. до автършейв.

            П.П. Тогава разбрах първата си грешка - кой съм аз, че да променям навиците на някого, в частност Ламята.

            Брадата му расте бързо и е твърда, т.е. става с възглавницата и се бръсне всеки ден пред огледало, седнал и кат' ритуал - уникално чистоплътен е. В годината 2 дена да го видя, че не се е бръснал, т.е. пропуснал.

            Никога не му говоря за цени, иначе съм подарявал и афтършейв за по 25 кинта и още си стоят - не на Жилет, щот' са евтинджос, а по-читави

            Русото е голям сеирджия - т.е. Хората са важни, а не фешъните и техн. постижения . Никога не му правя забележка за нищо

            Гледам, че срок на годност по козметиката му е изтекъл, но си мълча - старите 'орица са чудо
            Last edited by marandi; 24.02.2013, 21:58.

            Коментар


            • 18+

              http://interesni.eu/Goli-feministki-...-na-Berluskoni
              платформа за инвалиди

              Коментар


              • Помните ли унгарският афтър шейв Барбон на Каола.. Днес видях такъв в магазина до нас и си купих един.. 3 лева струва... Сега го гледам с такова умиление. На времето с него съм почнал да се бръсна... Па какво ни беше. Сега като даваме по 20 лв за афтършейв кава е разликата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Ами пакс сме ебачи и пияници, ама вече не ми връзват като едно време. И понеже трябва да има равновесие, та пиенето компенсира.

                  Ма не знам къф е проблема със спането. Като удара вечер две-три водки, и едвам си държим очите отворени.
                  Заради жената де,
                  Мдааа - прав си... А сега друго си мисля - Е стоя акъл дето го имам сега да се върна на 18 години... Ще превзема света.. За жените също бих имал друга политика... Гледай какво странно нещо са възможностите, желанието, реалността и другото по веригата.. Ха наздраве..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Бе, големи сме мискини - 'орицата протестират, па ние можем да им ударим едно рамо, ама се скатаваме.

                    Ама, зимите взех нещо много тежко да ги карам - все по леглата и кат' стане ноември и спирам да бачкам, щот' до април съм баси периода - всички травми ми се активират и съм кат' ходещ каталог за заболявания.

                    П.П. И аз отворих очи с водка и нектар праскови - ръгнах и 2 бири и чак сега кафе. Още не мога да повярвам, че днес нищо не ме боли, баси събитието - хихи
                    Абе аз пуснах всички служители дето ходят на протестите без санкции за отсъствие от работа. С това мога да помогна. Дееба и бирата нещо не ми върви. И ям едни стари кърначета.. Двойно по голема гнус.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Бе, не знаеш по-рано к'ви пияници и е.ачи бяхме - не спяхме по цели дни и не се усещаше.

                      Ся пак не спим с дни, ама причините са други.

                      П.П. Навремето Инквизицията го е прилагала кат' мъчение т'ва без сън да е някой. Изкарай 2-3 месеца някой път да видиш къв купон е
                      Ами пакс сме ебачи и пияници, ама вече не ми връзват като едно време. И понеже трябва да има равновесие, та пиенето компенсира.

                      Ма не знам къф е проблема със спането. Като удара вечер две-три водки, и едвам си държим очите отворени.
                      Заради жената де,

                      Коментар


                      • Пътуват в кола трима големи мениджъра, обсъждат къде ходят на почивка жените им.
                        - Моята обикновено ходи на Канарските острови.
                        - А моята обича на Сейшелските острови.
                        - Моята я пращам на Халкидики.
                        Питат шофьора:
                        - Стефане, а твоята къде?
                        - Никъде, аз сам си я е@ба

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Абе какви сте пияници бе!
                          Бе, не знаеш по-рано к'ви пияници и е.ачи бяхме - не спяхме по цели дни и не се усещаше.

                          Ся пак не спим с дни, ама причините са други.

                          П.П. Навремето Инквизицията го е прилагала кат' мъчение т'ва без сън да е някой. Изкарай 2-3 месеца някой път да видиш къв купон е

                          Коментар


                          • Абе какви сте пияници бе!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                              Мале ак сега ставам... Бат Маранди предлагам ти утре да направим един ден на плодове, че и аз вече нямам кръв в алкохола... Утре ще правя твоята манджа че днес няма да я оценя в това състояние.. Ха наздраве.. Аз съм на биричка, че иначе ще повърна...
                              Бе, големи сме мискини - 'орицата протестират, па ние можем да им ударим едно рамо, ама се скатаваме.

                              Ама, зимите взех нещо много тежко да ги карам - все по леглата и кат' стане ноември и спирам да бачкам, щот' до април съм баси периода - всички травми ми се активират и съм кат' ходещ каталог за заболявания.

                              П.П. И аз отворих очи с водка и нектар праскови - ръгнах и 2 бири и чак сега кафе. Още не мога да повярвам, че днес нищо не ме боли, баси събитието - хихи

                              Коментар


                              • Мале ак сега ставам... Бат Маранди предлагам ти утре да направим един ден на плодове, че и аз вече нямам кръв в алкохола... Утре ще правя твоята манджа че днес няма да я оценя в това състояние.. Ха наздраве.. Аз съм на биричка, че иначе ще повърна...

                                Коментар

                                Working...
                                X