IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Серго, галакскто ноте 2 ли е или обикновен S3?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Добро утро, Мечо!
      Добро утро, тайфата!

      От три седмици се занимавам с разни несвойствени за мен неща и се прибирам като пребита в къщи. А като се прибера, наличните пълноправни членове и непълноправния член на домочадието, правят всичко възможно да не се почувствам малко по-добре. Сакън, да се не чува човек да положи морно тяло, докато те шъкат като хлебарки из апартамента.
      Та ... снощи забравих тенджерата с гозбата на котлона. Сега в кухнята и трапезарията ухае на лекинко изгорял боб /класика в жанра/, а аз си пия кафето на терасата и слушам как птичките пеят и ми напомнят, че пролетта идва.
      Хубав ден на младежите и девойките!
      Направи се на болна - уж жените сте хитри, а па Русото ли да те учи?

      Просваш се 2 дена и да се оправят. Ламята колко пъти го шаря с жълти картони кат' ми се направи на двЗивдЪ?

      Най-добре отивай командировка и толкоз

      Коментар


      • .............После се сещам, как се потя да ги науча на занаят, да го откраднат барабар с клиентите, че после да ми е густо на душата.
        Пък те не щът!

        И ми се бесят на хилавото вратле.
        И се барат, че не разбират.
        Че не го могат.
        Та да им обяснявам, повтаряйки с часове.
        Плащайки гафовете им.

        Ми да се учат бе!

        Аз съм самоук.

        ........................
        Пък Галаксито ми удължава с пет часа денят.

        Коментар


        • Ха добро утро!

          Много сте ранобудни днес: )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
            Наздраве брат Маранди!
            Аз току си сипах водка, щото от двете двойни кафета нещо файда - нъц.

            .......................
            И аз като теб мисля, но само половината пъти.
            Бе, дописах си поста, нали си ми слабост - хихи

            Ай, чети да видиш на к'во те "направих" - ся и водка шъ тряя ти купувам за извинение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ффиетнам,

              брау, бря - кат' ви хортувам, че 'орицата ровят по кофите от 2-3 години си мислиш, че се базикам.

              5 контейнера са инсталирани точно пред джама ми ( на 20 мин. ) и ща не ща ги гледам. Профита-та минават преди камионите, дет' ги изпразват сутринта, а другите 'орица на случаен принцип. Сложи до 10 сеанса съм забелязвал на ден от различни ( има соло, има по двойки, с колички, с велосипеди - сметни си ги дали е често и е всеки ден.

              Викаш угрижени били 'орицата? Те ги измориха, бря - ама ти от Галакси-то не си разбрал - хихи

              Ха, наздраве!

              Наздраве брат Маранди!
              Аз току си сипах водка, щото от двете двойни кафета нещо файда - нъц.

              .......................
              И аз като теб мисля, но само половината пъти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добър вечер, Серго!

                Добро да е и за теб ТНТМ.

                Да ти се услади кавето и усмихне денят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                  До-о-обро утро-о-оо-оо,
                  Виетнам/ски борци за справедливост/!

                  Вчера излязох за кратко и забелязах, че хората са по-малко, по-бавни, по-отнесени и по-мръчкави.
                  Като казвам "за кратко" - имам пред вид, че си позволих да ги понаблюдавам. Инак, във всички други случаи драпам, като кон с капаци.
                  С приготвен от предниия ден график и в джоба плочката на име "Галакси", която през половин час със сладък женски глас ми дудне - "Сега е десет часа и трийсет минути".
                  И така целодневно.
                  Но напоследък, ми прави впечатление че между един и шест през нощя - спира да ме тормози.
                  Почти като старо гадже.
                  Джобно.
                  Ффиетнам,

                  брау, бря - кат' ви хортувам, че 'орицата ровят по кофите от 2-3 години си мислиш, че се базикам.

                  5 контейнера са инсталирани точно пред джама ми ( на 20 метра ) и ща не ща ги гледам. Профита-та минават преди камионите, дет' ги изпразват сутринта, а другите 'орица на случаен принцип. Сложи до 10 сеанса съм забелязвал на ден от различни ( има соло, има по двойки, с колички, с велосипеди - сметни си ги дали е често и е всеки ден.

                  Викаш угрижени били 'орицата? Те ги измориха, бря - ама ти от Галакси-то не си разбрал - хихи

                  Ха, наздраве!

                  П.П. Има 3-4 начина за организация на ефективност при разпределение на времето. Някой път кат' съм на кеф ще ти раздувам.

                  - накратко през аграрната епоха са къпели на списъци ( инвентар/продукция ).
                  - после през индустриалната епоха стават фешън тефтерите и календарите с джувка на тях;
                  - през информационната епоха вече се практикуват органайзири/аларми и прочие джаджи кат' тИбя.

                  Всичко има много минуси, ама не ми е пишещо сега - та, уж се задава нов модел на организация при целеполагане/планиране и т.н. - които да не губят ценностната система с глупости на 'орицата, т.е. вместо да ги концентрират там - да правят точно обратното като ги разсейват за маловажни истории от типа - 10ч да се обадя на Пешо за акумалотаро, 10:10ч да нахраня кучето, 10:20ч да си прегледам пощата и да отговоря с 10 имейл-а ( че са 'ноу важни ), 10:30ч да се обадя на персонала ко прай без мене и колко е оборота, 10:40ч да чуя някоя мацка, че ми е скучно, 10:50ч да се чудя още на кого да се обадя, щот' си нямам работа и т.н. по "веригата" ( смигам ).

                  И накрая се фръцкаш колко много нещо си отментал, а па всичкото са глупости, ако се позагледаш
                  Last edited by marandi; 26.02.2013, 07:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                    До-о-обро утро-о-оо-оо,
                    Виетнам/ски борци за справедливост/!

                    Вчера излязох за кратко и забелязах, че хората са по-малко, по-бавни, по-отнесени и по-мръчкави.
                    Като казвам "за кратко" - имам пред вид, че си позволих да ги понаблюдавам. Инак, във всички други случаи драпам, като кон с капаци.
                    С приготвен от предниия ден график и в джоба плочката на име "Галакси", която през половин час със сладък женски глас ми дудне - "Сега е десет часа и трийсет минути".
                    И така целодневно.
                    Но напоследък, ми прави впечатление че между един и шест през нощя - спира да ме тормози.
                    Почти като старо гадже.
                    Джобно.
                    Добър вечер, Серго!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Добро утро, Мечо!
                      Добро утро, тайфата!

                      От три седмици се занимавам с разни несвойствени за мен неща и се прибирам като пребита в къщи. А като се прибера, наличните пълноправни членове и непълноправния член на домочадието, правят всичко възможно да не се почувствам малко по-добре. Сакън, да се не чува човек да положи морно тяло, докато те шъкат като хлебарки из апартамента.
                      Та ... снощи забравих тенджерата с гозбата на котлона. Сега в кухнята и трапезарията ухае на лекинко изгорял боб /класика в жанра/, а аз си пия кафето на терасата и слушам как птичките пеят и ми напомнят, че пролетта идва.
                      Хубав ден на младежите и девойките!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • До-о-обро утро-о-оо-оо,
                        Виетнам/ски борци за справедливост/!

                        Вчера излязох за кратко и забелязах, че хората са по-малко, по-бавни, по-отнесени и по-мръчкави.
                        Като казвам "за кратко" - имам пред вид, че си позволих да ги понаблюдавам. Инак, във всички други случаи драпам, като кон с капаци.
                        С приготвен от предниия ден график в плочката на име "Галакси", която през половин час със сладък женски глас ми дудне откъмто джоба - "Сега е десет часа и трийсет минути".
                        И така целодневно.
                        Но напоследък, ми прави впечатление че между един и шест през нощя - спира да ме тормози.
                        Почти като старо гадже.
                        Джобно.
                        Last edited by sergo; 26.02.2013, 06:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Ама вие използвате екстри за бръснене лЕ? На 43 години станах, никога не съм използвал нещо друго освен шампоана с който се къпя
                          И аз така...
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Забелязвам известна аполитичност в иначе активни никове.
                            Такова нещо като: "не се интересувам от политика"- тц. не се приема.

                            Коментар


                            • http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5554351....

                              За случая има една пиянска песен ....
                              Стари ли са теее, стари или нееее, щом се казват стари каки ...дайте ги на сааам...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от market Разгледай мнение
                                Ми аз със Барбон и до сега се бръсна, в годините не се вземах на сериозно.
                                Аз си мислех че вече ги няма тези марки от татаово време...

                                Коментар

                                Working...
                                X