IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Абе Мечо, има ли още радисти по корабите?
    На някои има. На тези дето работя аз няма. И доктори няма. Специалист по всичко гледал ли си с бате Апостол ???
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Абе Мечо, има ли още радисти по корабите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Много ме ядосват майка му стара. Ама където си вадя хляба не си вадя философските убеждения
        Тъй, тъй..... Ти сега ще ни викнеш востание, а като почне, ще заминеш на рейс Като се върнеш, ние вече ще сме ги измели

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Чудя се Мечо дали неговите ги фърля зад борда като го ядосат
          Неее, той не е лош човек. Най-много да им направи едно "потапяне под кила".
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Чудя се Мечо дали неговите ги фърля зад борда като го ядосат
            Много ме ядосват майка му стара. Ама където си вадя хляба не си вадя философските убеждения
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Днес реших да съм добра почти колко теб. Претупах набързо дневния ред и пуснах колегите да празнуват.
              Чудя се Мечо дали неговите ги фърля зад борда като го ядосат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Малииий, аз ли съм най-добрия шеф на света?
                Днес реших да съм добра почти колко теб. Претупах набързо дневния ред и пуснах колегите да празнуват.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Фръцле, Мечо само те успива. Точно га решиш, че ще слушаш убава музика и ще ти стори востание
                  "Зарежи таз песен любовна,
                  не вливай в сърце ми отрова.
                  Млад съм аз, но младост не помня.
                  Пък и да помня не ровя,
                  туй що съм ази намразил
                  и пред тебе с крака погазил."
                  Христо Ботйов
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Зарежи го бате чичо. Аз обещавам да ти пускам шансони, канцонети и кансионес биля !!!
                    Фръцле, Мечо само те успива. Точно га решиш, че ще слушаш убава музика и ще ти стори востание

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                      дигнАла съм ти мерника и съм ти сърдита да знаЙш ! КУтУ ми мине сръднята (ако ми мине) ще видим...

                      п.п. а едно време ми беше от най-лИбимите съфорумци (нИ ми пускаш 'талиански песни, говориш ми глупости амЪ направо се оля и после назлъ, по терлици ни лук ял, ни лук...)
                      Зарежи го бате чичо. Аз обещавам да ти пускам шансони, канцонети и кансионес биля !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Така де...Ще се научите да се обяснявате кратко и ясно.....
                        Както писа една любимка на форума - от петата в кревата ...( така ли писа или аз така разбрах,не знам....)
                        дигнАла съм ти мерника и съм ти сърдита да знаЙш ! КУтУ ми мине сръднята (ако ми мине) ще видим...

                        п.п. а едно време ми беше от най-лИбимите съфорумци (нИ ми пускаш 'талиански песни, говориш ми глупости амЪ направо се оля и после назлъ, по терлици ни лук ял, ни лук...)
                        Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Така де...Ще се научите да се обяснявате кратко и ясно.....
                          Както писа една любимка на форума - от петата в кревата ...( така ли писа или аз така разбрах,не знам....)
                          Ти пък щото се изрази много ясно.
                          Ся не разбрах за Арти Ежкова ли говориш или за Фръцла Софиянска
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            По добре повдигни темата на Зарко, че да можем да си говорим надълго и нашироко без да додяваме на чичо
                            Така де...Ще се научите да се обяснявате кратко и ясно.....
                            Както писа една любимка на форума - от петата в кревата ...( така ли писа или аз така разбрах,не знам....)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                              Да ве! Че да го прочетете само ти, зарко, тнм и съни ли!? Мен целта ми е по-широката аудитория Кат му дойде времето, както казваше един любим твой "политик"
                              Янлъш си. Той чичата ги чете само до втория ред. Сам си призна без бой
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                По добре повдигни темата на Зарко, че да можем да си говорим надълго и нашироко без да додяваме на чичо
                                Да ве! Че да го прочетете само ти, зарко, тнм и съни ли!? Мен целта ми е по-широката аудитория Кат му дойде времето, както казваше един любим твой "политик"

                                Коментар

                                Working...
                                X