IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    Стига ве, Космо!? Не може да бъде!

    Мечо, подготвил съм едно трактатче за свободата ама ша видим кога ша го постна. Оная вечер когат сте я обсъждали за съжаление не съм бил на линия, но никога не е късно, тъкмо го пооформих и доби по-приличен вид
    По добре повдигни темата на Зарко, че да можем да си говорим надълго и нашироко без да додяваме на чичо
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Малииий, аз ли съм най-добрия шеф на света?
      На теб директно в очите ли ти го казват?

      ПП
      Мечо, ти си най-добрия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
        Я сподели подробности че ми стана интересно...
        Стига ве, Космо!? Не може да бъде!

        Мечо, подготвил съм едно трактатче за свободата ама ша видим кога ша го постна. Оная вечер когат сте я обсъждали за съжаление не съм бил на линия, но никога не е късно, тъкмо го пооформих и доби по-приличен вид

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Малииий, аз ли съм най-добрия шеф на света?
          Да !!! А пък аз съм по добър от тебе !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            При теб може да е събота, при мен е все още петък - късен следобед. Много обичам на моите колеги да им правя съвещанията в петък, около 15:30, 15:45 часа. В трептенето на въздуха се усеща напрежение, в очите им прочитам как изпращат поздрави до родата ми по женска линия ...
            Малииий, аз ли съм най-добрия шеф на света?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              При теб може да е събота, при мен е все още петък - късен следобед. Много обичам на моите колеги да им правя съвещанията в петък, около 15:30, 15:45 часа. В трептенето на въздуха се усеща напрежение, в очите им прочитам как изпращат поздрави до родата ми по женска линия ...
              Ох! И при мен е петък, трябва да е от снощната водка това... хиляди извинения...
              Обаче според слуховете си готина мацка и поздравите сигурно са към теб...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                При теб може да е събота, при мен е все още петък - късен следобед. Много обичам на моите колеги да им правя съвещанията в петък, около 15:30, 15:45 часа. В трептенето на въздуха се усеща напрежение, в очите им прочитам как изпращат поздрави до родата ми по женска линия ...
                Фнимавай !!! Който работи в петък следобед.........
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  Тази ми е съученичка от гимназията. Тази снимка е правена преди 8-10 години
                  Я сподели подробности че ми стана интересно...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Ми днес е събота, завърти някоя приказка да се раздумаме.
                    ... обаче прави впечатление, че много хора които пишат в тази тема, са останали без думи. Даже и този дето е скъсал синджиря също. Едно добрутро не каза
                    При теб може да е събота, при мен е все още петък - късен следобед. Много обичам на моите колеги да им правя съвещанията в петък, около 15:30, 15:45 часа. В трептенето на въздуха се усеща напрежение, в очите им прочитам как изпращат поздрави до родата ми по женска линия ...
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                      Ми днес е събота, завърти някоя приказка да се раздумаме.
                      ... обаче прави впечатление, че много хора които пишат в тази тема, са останали без думи. Даже и този дето е скъсал синджиря също. Едно добрутро не каза
                      Възможно е да не го е скъсал а да се е омотал около шията с него

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Темата е сериозна, иначе ми идват на акъла доста простотии
                        Ми днес е събота, завърти някоя приказка да се раздумаме.
                        ... обаче прави впечатление, че много хора които пишат в тази тема, са останали без думи. Даже и този дето е скъсал синджиря също. Едно добрутро не каза

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                          Тази ми е съученичка от гимназията. Тази снимка е правена преди 8-10 години
                          Оборотна кака която бързо ще те отрака

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Развълнуван си нещо.
                            Обаче ти завиждам за съученичките
                            Темата е сериозна, иначе ми идват на акъла доста простотии

                            Коментар


                            • Развълнуван си нещо.
                              Обаче ти завиждам за съученичките

                              Коментар


                              • И оригиналът не носи очила, тука само за снимката...

                                Коментар

                                Working...
                                X