IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Отбор юнаци, кво да прайш
    Този отбор юнаци заслужават достойна баня!
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Наивник, много първосигнално.
      Права си, първосигнално е. Действителлно щото е 1 март избрах отбор юнаци в бело и червено. Не знам ти за какво говориш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Всичко е относително !!!
        Правилото, че капитана напуска кораба последен също

        Може и по друг начин да го докажа
        Свободата е първична !!! Всички правила са врата в полето
        ..и пречат да реализираш същността си (каквато и да е тя)

        Коментар


        • Наивник, много първосигнално.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Потъването не е потъване?
            Всичко е относително !!!
            Правилото, че капитана напуска кораба последен също

            Може и по друг начин да го докажа
            Свободата е първична !!! Всички правила са врата в полето
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Първомартенска еротика е заляла темата. Струва ми се, че е симптоматично.
              Отбор юнаци, кво да прайш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Не бери кахър !!! Аз съм философски подкован. Напускам го кораба първи, още преди да се е ударил биля !!!
                Потъването не е потъване?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Първомартенска еротика е заляла темата. Струва ми се, че е симптоматично.
                  Да !!! Лъвът е от семейство КОТКИ !!!
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Недей се смя! Работата е изключително отговорна Във връзка с настъпилото глобално затопляне айсберзите са кът. Може да се наложи да обиколиш Атлантика два, три пъти докато намериш подходящата по големина и форма буца лед.
                    Забравих (пляс по челото) ... ще трябва да зарежеш пътниците и екипажа по възможно най-изискания начин. Както направи капитанът на Конкордия.
                    Не бери кахър !!! Аз съм философски подкован. Напускам го кораба първи, още преди да се е ударил биля !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първомартенска еротика е заляла темата. Струва ми се, че е симптоматично.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        От мен какво се иска. Да нацеля айсберг ли ???
                        Недей се смя! Работата е изключително отговорна Във връзка с настъпилото глобално затопляне айсберзите са кът. Може да се наложи да обиколиш Атлантика два, три пъти докато намериш подходящата по големина и форма буца лед.
                        Забравих (пляс по челото) ... ще трябва да зарежеш пътниците и екипажа по възможно най-изискания начин. Както направи капитанът на Конкордия.
                        Last edited by tnm; 01.03.2013, 18:39.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Фръцле, Мечо само те успива. Точно га решиш, че ще слушаш убава музика и ще ти стори востание
                          ахъм ще вземе да ми причини стрес

                          http://www.youtube.com/watch?v=mGNj77eXgWU

                          нещо ме е ударила музикалната вълна, ще мине и таЙзи работа
                          Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            На някои има. На тези дето работя аз няма. И доктори няма. Специалист по всичко гледал ли си с бате Апостол ???
                            Тези бяха ебаси скатавките

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Четох в "24 часа", че ще възстановяват Титаник. Да вземем да те главим капитан на кораба!? Главният инвеститор е български зет, може да успеем да го убедим
                              От мен какво се иска. Да нацеля айсберг ли ???
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                На някои има. На тези дето работя аз няма. И доктори няма. Специалист по всичко гледал ли си с бате Апостол ???
                                Четох в "24 часа", че ще възстановяват Титаник. Да вземем да те главим капитан на кораба!? Главният инвеститор е български зет, може да успеем да го убедим
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X