IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Ще стане! Щом сте били партньори преди и пак те търсят, значи искат да бачкат с теб.

    Те западняците така бачкат - питат някой имаш ли човек за България и си ги препращат. Искат да видят с кого ще бачкат и кат' го харесат - той е, други повече няма.

    Т'ва наш'те политици няма да го разберат скоро, че западняците бачкат с човек/парньор, а не ги интересува нашата партия и т.н. - щот' днес са едни, утре ще са други.

    Просто бизнес и партии няма допирна точка, а в БГ е точно обратното - най-големите ни "бизнесмени" са партиите. За едните земеделието, за другите енергетиката, други здравеопазването и т.н.

    И чупят фасони пред камерите за сеир уж, че не можели да се гледат.

    Къркам, ама по някое време ще полегна малко да поспя - хихи

    И аз ще дефекирам (къде изчезна Ринчето - липсва ми) и полсе ще закусвам и ще тръгвам... Утре ще се чуем.

    Коментар


    • Ще стане! Щом сте били партньори преди и пак те търсят, значи искат да бачкат с теб.

      Те западняците така бачкат - питат някой имаш ли човек за България и си ги препращат. Искат да видят с кого ще бачкат и кат' го харесат - той е, други повече няма.

      Т'ва наш'те политици няма да го разберат скоро, че западняците бачкат с човек/парньор, а не ги интересува нашата партия и т.н. - щот' днес са едни, утре ще са други.

      Просто бизнес и партии няма допирна точка, а в БГ е точно обратното - най-големите ни "бизнесмени" са партиите. За едните земеделието, за другите енергетиката, други здравеопазването и т.н.

      И чупят фасони пред камерите за сеир уж, че не можели да се гледат.

      Къркам, ама по някое време ще полегна малко да поспя - хихи
      Last edited by marandi; 02.03.2013, 06:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Наздраве да е!

        П.П. Ами, дано да стане така, както си го намислил - спред мен шитвай и толкоз, иначе още главоболия и бели на главата, па кога ще развърваш? Има да се чака още 2-3 години при тоя умрял пазар на час по лъжичка.

        Тия профи са действали, първо гарантиран пазар за 10 години и чак после кое за какво и къде да им построят кат' имат готовия клиент.

        Бе, в БГ трудно стана за бизнес най-вече, ако си българин - къркай и ръгай мацките, то т'ва отава накрая. Да сме на топличко, светличко, хубава хапка и сръбка да има и ония другите неща там тоже - хихи
        Тези юнаци са едни от стойностните инвеститори в Източна Европа. Работят изключително професионално. В БГ ги представляват само водещи юристи и икономисти и всичко е чисто и на светло, както се прави по света. Преди години им бях продал един парцел и полсе им бях подизпълнител в строителството та се познаваме. Изключително са коректни и плащат по европейски цени, но и изискват европейски подход в строителството и европейско качество.

        За недвижимите имоти си прав. А по големият проблем не е толко че няма търсене, а какви идиоти са тези дето търсят... Ако ти събера всички дето ходят на огледи за апартамени в София ще си помислиш че съм освободил лудницата в Карлуково.. Чули, недочули, нямат пари, не знаят какво искат, ама да е малко и евтино. Просто с такива хора не искам да имам бизнес отношения... Аз съм по сериозните сделки със сериозни хора... Е сега тия пичове - за една седмица - презентация, писмо намерение, правим разумни компромиси и двете страни, адвокатите, стоп капаро 10%, ако се разберем до края на март парите са по ескроу сметка, до края на април съм приключил документацията и усвоил... Май вкарвам машините и за 18 месеца имат офис сграда дето в София има 5 такива най много...Така се работи... Дано стане. Ха наздраве...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
          Te taka.. А аз у спортното, бях изчукал целият от бор по гюле, чук, гребане итн... Любоил ебе "мартенички" в гиманзията, аз еба жени дето с тупаница могат да убият теле... Ама кой за какво учил...

          Ей бат Маранди вчера си ебах майката... Разтоварвахме един воз от Италия и грееше слънце и аз се съблякох по тениска.. Да ама не.. Имаше един гаден вятър и явно за яас - два ме надуха и сега цяла нощ ме боли цялото тяло.. Да се еба у малоумника... Апа след това се и понапихме.. Па и курви викахме, ама от тея от Околовръстното.. Ама да ти кажа, ако изчисляваш някакъв коефициент базиран на математическа функция - цена / качество / сексапил / професионализъм / риск от болести, курвите от околовръстното са много по стойносстни от миските за по 1 000 лева.. И аз как си пия и трибестан и виагра, вчера бая добро представяне направих... Днес за съжаление пак няма да мога да си почина. Ще ходя с един инвеститор дето иска да купи един мой мой недостроен блок в София да преговаряме.. Мисля че ще се разберем, зящото аз вече честно казано нямам интерс към жилищно строителство в София и съм склонен да преговарям, а онзи представлява много яки испански фондове и му трябва земята (щял да бута строежа, той е до втора плоча) и да строи няква офис сграда защото имал предварителен договор с някави финансови акули да я наемат цялата за 10 години... Те си знаят... Там проблем беше че парцела имаше ипотека от една банка и в ипотеката пишело "земята с приращенията" демек всичко построено върху нея... И понеже кредита не можах да го върна, та бяха едни дела, ама на края се оправих, та сега вече мога да продавам... Макар че в офиса всички са против мен и искат да ги достриояваме и да продаваме апартаменти.. То вярно локацията е топ че в квартал Изгрев в София, почти вече няма предлагане на ново строителство, на нормални цени. Ама аз влизам в противоречие с ценносстите си и със днешните купувачи, не мога да говоря, защото има риска да обеся някой, докато оглежда или се пазари за цената... Ама вечерта мисля пак да запием.. Момичетат от вчера пак сме ги запазили. Вчера бях с две от тях, тази вечер мисля да опитам и други две. Може да се качим и на Боровец за два три дни.. То ако стане тая сделка, със блока, до средата на 2014та може да не работя и ще отпаднат всички планове за икономия и оптимизация на персонал, които ми се въртяха в главата... Хайде наздраве.. Сипах си едно уиски за събуждане.
          Наздраве да е!

          П.П. Ами, дано да стане така, както си го намислил - спред мен шитвай и толкоз, иначе още главоболия и бели на главата, па кога ще развърваш? Има да се чака още 2-3 години при тоя умрял пазар на час по лъжичка.

          Тия профи са действали, първо гарантиран пазар за 10 години и чак после кое за какво и къде да им построят кат' имат готовия клиент.

          Бе, в БГ трудно стана за бизнес най-вече, ако си българин - къркай и ръгай мацките, то т'ва отава накрая. Да сме на топличко, светличко, хубава хапка и сръбка да има и ония другите неща там тоже - хихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ехх .. па Русото с тия мъжки специалности, имахме по 4-5 бройки за жени административно за запълване, ама все едни крокодили ги заемаха, дет' не ги приели нийде по престижните дамски специалности. Ей, затова висяхме все на купоните при икономистките, щот' те па обратно бяха откъм колеги.

            Медицината тъпи купони правеха сякаш. ВИНС-аджийките бяха ОК.

            Та, оттам е виц-а дет' някаква мацка от Техническия университет и станало сексуално и купонджийско в Общежитието една вечер. Излязла на балкана и изревала с пълно гърло: "Има ли мъже тук, бря?" ( демек да изплющи някой )

            И от долния етаж се чул отговор: "Що бе, маце? Какво имаш да чертаеш?"

            П.П. Трябваше кат' бат' Серго да отидем при миските, ама млади и тъпи още бяхме да'е ... ( особено аз ) - хихи

            Ся останах само тъп

            Ха, наздраве!


            Te taka.. А аз у спортното, бях изчукал целият от бор по гюле, чук, гребане итн... Любоил ебе "мартенички" в гиманзията, аз еба жени дето с тупаница могат да убият теле... Ама кой за какво учил...

            Ей бат Маранди вчера си ебах майката... Разтоварвахме един воз от Италия и грееше слънце и аз се съблякох по тениска.. Да ама не.. Имаше един гаден вятър и явно за яас - два ме надуха и сега цяла нощ ме боли цялото тяло.. Да се еба у малоумника... Апа след това се и понапихме.. Па и курви викахме, ама от тея от Околовръстното.. Ама да ти кажа, ако изчисляваш някакъв коефициент базиран на математическа функция - цена / качество / сексапил / професионализъм / риск от болести, курвите от околовръстното са много по стойносстни от миските за по 1 000 лева.. И аз как си пия и трибестан и виагра, вчера бая добро представяне направих... Днес за съжаление пак няма да мога да си почина. Ще ходя с един инвеститор дето иска да купи един мой мой недостроен блок в София да преговаряме.. Мисля че ще се разберем, зящото аз вече честно казано нямам интерс към жилищно строителство в София и съм склонен да преговарям, а онзи представлява много яки испански фондове и му трябва земята (щял да бута строежа, той е до втора плоча) и да строи няква офис сграда защото имал предварителен договор с някави финансови акули да я наемат цялата за 10 години... Те си знаят... Там проблем беше че парцела имаше ипотека от една банка и в ипотеката пишело "земята с приращенията" демек всичко построено върху нея... И понеже кредита не можах да го върна, та бяха едни дела, ама на края се оправих, та сега вече мога да продавам... Макар че в офиса всички са против мен и искат да ги достриояваме и да продаваме апартаменти.. То вярно локацията е топ че в квартал Изгрев в София, почти вече няма предлагане на ново строителство, на нормални цени. Ама аз влизам в противоречие с ценносстите си и със днешните купувачи, не мога да говоря, защото има риска да обеся някой, докато оглежда или се пазари за цената... Ама вечерта мисля пак да запием.. Момичетат от вчера пак сме ги запазили. Вчера бях с две от тях, тази вечер мисля да опитам и други две. Може да се качим и на Боровец за два три дни.. То ако стане тая сделка, със блока, до средата на 2014та може да не работя и ще отпаднат всички планове за икономия и оптимизация на персонал, които ми се въртяха в главата... Хайде наздраве.. Сипах си едно уиски за събуждане.

            Коментар


            • Тряя напрайкаме 1 харлем шейк от форумО.

              Ние с бат' Космо ще сме в ролята на пиянките, а бат' Серго да идва с миските за кекс-оргия в клип-чето, Мечката шъ го увесим на въжето да се люлее кат' иска да се прайка на Левски и шъ вика Востание, ТНМ-чева шъ дойде с дебелото псе да прай совалки и т.н.

              П.П. За незапознатите:

              Харлем Шейк разтърси света
              Танцът ще бие корейския Gangnam Style, прогнозират спецове

              http://paper.standartnews.com/bg/art...article=443007
              --------------------------
              Уж топ 50 на харлем шейк досега, понеже са десетки хиляди вече в мрежата.

              http://www.youtube.com/watch?v=MlPh_ycy62s
              Last edited by marandi; 02.03.2013, 02:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                Тази ми е съученичка от гимназията. Тази снимка е правена преди 8-10 години
                Ехх .. па Русото с тия мъжки специалности, имахме по 4-5 бройки за жени административно за запълване, ама все едни крокодили ги заемаха, дет' не ги приели нийде по престижните дамски специалности. Ей, затова висяхме все на купоните при икономистките, щот' те па обратно бяха откъм колеги.

                Медицината тъпи купони правеха сякаш. ВИНС-аджийките бяха ОК.

                Та, оттам е виц-а дет' някаква мацка от Техническия университет и станало сексуално и купонджийско в Общежитието една вечер. Излязла на балкана и изревала с пълно гърло: "Има ли мъже тук, бря?" ( демек да изплющи някой )

                И от долния етаж се чул отговор: "Що бе, маце? Какво имаш да чертаеш?"

                П.П. Трябваше кат' бат' Серго да отидем при миските, ама млади и тъпи още бяхме да'е ... ( особено аз ) - хихи

                Ся останах само тъп

                Ха, наздраве!
                Last edited by marandi; 02.03.2013, 02:01.

                Коментар



                • Бели, румени, ЗАСМЕНИ )

                  Коментар


                  • The Curious Case of Benjamin Button

                    Коментар


                    • Искам да изживея следващия си живот наобратно. С появата си разрешаваш проблема със смъртта. След това се събуждаш в старчески дом и започваш да се чувстваш все по-добре с всеки изминал ден. Изхвърлят те, защото си прекалено здрав, за да си там, отиваш да си вземеш пенсията, а на първия си работен ден получаваш златен часовник и ти организират парти. Работиш 40 години, докато не станеш прекалено м...лад, за да се насладиш на пенсионирането си.

                      Купонясваш, пиеш алкохол и си живееш охолно, след което започва гимназията. След това идва началното, превръщаш се в дете и си играеш по цял ден. Нямаш никакви отговорности, ставаш бебе, и идва време за раждането. След това прекарваш 9 месеца, плувайки в условия, наподобяващи тези в луксозен спа-център с централно отопление и неограничен рум сервиз. И воала - приключваш като оргазъм! (Уди Алън)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        ..ами..ДА
                        Ами, цветовете, дрън, дрън.
                        Ти си падаш по човека
                        Няма нищо лошо, нека да има любов, а не омраза

                        Коментар


                        • ..ами..ДА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение


                            Tова е по-приемливо.
                            Бяло и червеното ли ???
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар




                            • Tова е по-приемливо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                ..и пречат да реализираш същността си (каквато и да е тя)
                                Цял живот си я търся същността и не мога да я намеря. Май съм само вънкашност. Единствената ми утеха е, че съм свободна вънкашност
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X