IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, Мечо!
    Добро утро, тайфата!

    Я да ви видя какво правите тук!? Човек да не отиде някъде в командировка за един ден
    Кога не пишете - не пишете ..., ама когато решите да пишете - обръщате хубавата и ларж тема в същия цирк дето цари в тема Политика.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Добрутро!! Пък моля другарко Мечо вдига востания, а когато стане напечено, ще се качи на кораба и ще отплУва


      Една култова реплика - настоящето за тях, а бъдещето за нас....

      Та за нас лимонадата а за Мечо цитронадата.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Добрутро!! Пък моля другарко Мечо вдига востания, а когато стане напечено, ще се качи на кораба и ще отплУва
        http://www.youtube.com/watch?feature...&v=yms05ByACA4

        Работа такая
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Добрутро!! Пък моля другарко Мечо вдига востания, а когато стане напечено, ще се качи на кораба и ще отплУва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Аз чакам BOJ, но ти що дириш по този късен час?!?!

            Това с електрониката го обясни на Лютви Ахмед Местан и неговите избиратели.
            1. Ти чакаш бате Бойко да те оправи
            2. Лютви Агентов Павлов и Бойко Агентов Будов си пият заедно ичкията
            3. И да не си пият заедно ичкията пак си пият заедно ичкията.
            4. МАМУН да не вика моля другарката
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Добро утро tnm
              Добро утро чета с предатели

              БУНТ !!!
              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=m2RFPeRIZ3I
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Добро утро )))

                * * *
                да се върна на...референдумите
                Ако се търсят аргументи против, ще се намерят, няма начин )
                Но финансовият не е сериозен.

                Ако решенията водят до по-голяма прозрачност и неналагане на лични интереси, които костват на държавата често стотици, понякога милиарди, значи стотината милиона за няколко референдума ще са най-добрата инвестиция в държавата.
                (за това ми мнение, да си призная, народът ми плаща )
                Друг важен момент, но това само при сериозен поглед по въпроса, е възможностите за технологичното им обслужване, което, съчетано с използването на технологиите с други избори, дори няма да е финансово обременено. Ако щете, с писма, както е в Швейцария.
                Все пак, живеем в света на информационните технологии и това, че днес излизаме по училища и подобни сгради, мъкнат се чували с хартия(която, уж, ценим, заради дърветата), наемат се по секции за представители на някои партии, някакви хора, които на места нямат и представа кого представляват в комисиите, но им се плаща доволно, тече някакво лудо броене, обикалят някакви хора... и всичко това се води избор, не означава, че не е дълбоко остарял метод - скъп и манипулируем
                Аз чакам BOJ, но ти що дириш по този късен час?!?!

                Това с електрониката го обясни на Лютви Ахмед Местан и неговите избиратели.

                Коментар


                • Добро утро )))

                  * * *
                  да се върна на...референдумите
                  Ако се търсят аргументи против, ще се намерят, няма начин )
                  Но финансовият не е сериозен.

                  Ако решенията водят до по-голяма прозрачност и неналагане на лични интереси, които костват на държавата често стотици, понякога милиарди, значи стотината милиона за няколко референдума ще са най-добрата инвестиция в държавата.
                  (за това ми мнение, да си призная, народът ми плаща )
                  Друг важен момент, но това само при сериозен поглед по въпроса, е възможностите за технологичното им обслужване, което, съчетано с използването на технологиите с други избори, дори няма да е финансово обременено. Ако щете, с писма, както е в Швейцария.
                  Все пак, живеем в света на информационните технологии и това, че днес излизаме по училища и подобни сгради, мъкнат се чували с хартия(която, уж, ценим, заради дърветата), наемат се по секции за представители на някои партии, някакви хора, които на места нямат и представа кого представляват в комисиите, но им се плаща доволно, тече някакво лудо броене, обикалят някакви хора... и всичко това се води избор, не означава, че не е дълбоко остарял метод - скъп и манипулируем

                  Коментар


                  • Сънката подпали моторетката.
                    А уж лека нощ ни пожела.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Лека!

                      п.п.Направих компромис да остана на компа.
                      п.п.п.Преди време, когато за първи път започнах да чета тук, реших Съни, че си назначен "събеседник". Такова впечатление остави у мен още на втория ден. ( надявам се, че не ми се сърдиш за откровението) Това някак си ме държи настрана от разговори.
                      изглежда, съм те настъпала по-сериозно, щом си излязла от обвивката...
                      (май, досега, от което съм чела, само с Рина си си позволявала по-крайни нападки и квалификации - в "кучешката тема", иначе се спираш до някоя неадресирана вметка)

                      Синьото правителство на Костов загуби доверие, заради краткия изказ, в който оставаха много неясни формулировки и болезненото високомерие.
                      Забележи, не "дясното", а синьото...
                      Щото какво дясно има в работническо-мениджърска приватизация, дала път на започналото разграбване на национално богатство за жълти стотинки?!
                      Аналогията ми идва от агресията ти, не съм я търсила преднамерено...

                      Аз предпочитам, директния изказ и след твоето "А", кажи и "Б"-то
                      На втория ден някъде през 2007ма(видях, че тогава си регистрирана), четейки ме си останала с убеждението, че съм - платен събеседник.
                      Кои са тези мои мнения???
                      Тогава ме интересуваше борсата и основно пишех в теми за компании, където нямам спомени да съм те засичала.
                      Пак по спомени съм те "срещала" тогава в темата за недвижими имоти, но аз пък много рядко влизах в нея.

                      Имам мнения в много теми и винаги съм заемала лична позиция, независимо от болшинството и често, въпреки него.
                      Защото, винаги съм мислила, че истината е по-важна.

                      И сега така.
                      Мисля, че днешното състояние на политическата система е така проядено, че ако не се случи чудо, дълги години ще продължим в агонията на безправието.

                      И затова, назови мнения, позиции, които от 2я ти ден, та, до днес "те карат" да ме приемаш за платен събеседник???
                      Или се извини за лъжата.
                      (иначе ще те сложа редом до анон и гадния му манипулаторски подход, когато не съвпадат интересите му с нечии други)


                      п.п...това с компромиса, че си останалана компа, не го разбрах, трябва ли да благодаря
                      Last edited by съни(тя); 07.03.2013, 00:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Съни не е назначен събеседник. От какъв зор, ако е назначен събеседник ще се злепоставя, като застава срещу почти всички списващи в темата и им се противопоставя, когато са се самозабравили ???
                        Имам предвид катастрофата.
                        Извод - Съни(тя), най-добрият приятел на човека и на Мечобиков - примата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Лека!

                          п.п.Направих компромис да остана на компа.
                          п.п.п.Преди време, когато за първи път започнах да чета тук, реших Съни, че си назначен "събеседник". Такова впечатление остави у мен още на втория ден. ( надявам се, че не ми се сърдиш за откровението) Това някак си ме държи настрана от разговори.
                          Съни не е назначен събеседник. От какъв зор, ако е назначен събеседник ще се злепоставя, като застава срещу почти всички списващи в темата и им се противопоставя, когато са се самозабравили ???
                          Имам предвид катастрофата.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Лека!

                            п.п.Направих компромис да остана на компа.
                            п.п.п.Преди време, когато за първи път започнах да чета тук, реших Съни, че си назначен "събеседник". Такова впечатление остави у мен още на втория ден. ( надявам се, че не ми се сърдиш за откровението) Това някак си ме държи настрана от разговори.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Те и сега малцинствата имат отговорности, които категорично отказват да поемат и средата не се култивира.
                              Исландия, на която и се размина, а не трябваше, би могла да бъде пример при решаване на локални въпроси, за които хората са информирани от първа ръка/опит. На национално ниво не са ни полезни. "Запорожци пишат писмо на султана"- това ще е резултатът от колективното ни законотворство.
                              Финансов ресурс не е сериозен аргумент? Референдумът "Белене" е струвал 25 милиона. Ако трябва да се организират по 6-7 такива годишно- нали искаш да изземеш функициите на парламента, а решения все пак трябва да има, казваш, че едни 100-200 милиона няма да са проблем за фиска?
                              Най големия проблем за фиска са присвояването на средства и злонамереността.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Мечобиков, язък ти за плаванията...

                                На корабите има единоначалие, защото има персонална отговорност и тя е на Капитана.

                                Ама на кораба ти се свиваш като мишка, а в държавата си, и по форумите, се правиш на велик.

                                "Мишката скъса синджиря" е по-подходящо в твоя случай.
                                Както съм го казал така е. Не лъжа.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X