IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Използваш ед. число, анон.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Тези дето ги наглеждаш ще да са някои самодейци на свободна практика. Самодивите още се крият в пещерите. Ще излязат на 25.03.
      П.П. Голям мързел, бре
      Мързи те ТЕБЕ !!! Аз си почивам ЗАСЛУЖЕНО !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Два дена не съм ходил да си наглеждам САМОДИВИТЕ
        Тези дето ги наглеждаш ще да са някои самодейци на свободна практика. Самодивите още се крият в пещерите. Ще излязат на 25.03.
        П.П. Голям мързел, бре
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Мдъъ ... циганката гушна букета още веднъж
          Два дена не съм ходил да си наглеждам САМОДИВИТЕ
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Това е долна уйдурма. Ние с бате Маранди сме змейове
            Мдъъ ... циганката гушна букета още веднъж
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение

              Змията скъса синджиря, а Мечобиков?
              Това е долна уйдурма. Ние с бате Маранди сме змейове
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Тук е било доста напечено снощи.



                Змията скъса синджиря, а Мечобиков?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Поемам си ги редовно ВЪГЛЕХИДРАТИТЕ

                  Имам много хубав МЕД !!! С краве масло става много огнена смес. Меденки хапвах наскоро. Меденка "Любимка" и линзери. Вчера на обед преди ядене изпих литър боза и си развалих апетита.

                  Хвала! Правиш голямо добро на сладкарска промишленост с редовните си покупки.
                  И пчеларите подпомагаш, което отново е похвално.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Значи, ще впрегнеш революционния ентусиазъм в ремонти и копане

                    П.П. Нищо не пишеш за баклавата!?
                    Поемам си ги редовно ВЪГЛЕХИДРАТИТЕ

                    Имам много хубав МЕД !!! С краве масло става много огнена смес. Меденки хапвах наскоро. Меденка "Любимка" и линзери. Вчера на обед преди ядене изпих литър боза и си развалих апетита.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                      Птиците се гледат като най-свидно докато се научат да летят и това е най-естественият ход. Тогава всяка прави своя полет далеч от родното гнездо, за да създаде някъде свое
                      Фръци, при хората е малко по-различно.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Там е работата, че не са много. Сам съм други няма. Днес отивам до Варна, да доокомплектовам МЕХАНИЗАЦИЯТА.
                        Значи, ще впрегнеш революционния ентусиазъм в ремонти и копане

                        П.П. Нищо не пишеш за баклавата!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Наследниците на имотите са се разпилели из цяла България - София, Русе, Добрич и разни други градове
                          Дядото на съпругът ми е бил заможен човек. Изучил е децата си във Виена, Букурещ и София. Трима сина, никой не се върнал да живее при него. Всеки е намерил щастието си извън родното гнездо.
                          Птиците се гледат като най-свидно докато се научат да летят и това е най-естественият ход. Тогава всяка прави своя полет далеч от родното гнездо, за да създаде някъде свое
                          Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Лош, Мечо! Много лош!

                            Така е когато собствениците са много, а липсва стопанин. В моят род старейшината решава на кого ще остави имотите си. Прави договори за покупко-продажба с избрания от него наследник. Другите са длъжни да си траят.
                            Съпругът ми реши да продава - стига да има кой да купи. За земеделските земи веднага се появиха купувачи, но той иска като ги продаде, веднага да купи земи в Добруджа. А там ниви почти не се продават.
                            Там е работата, че не са много. Сам съм други няма. Днес отивам до Варна, да доокомплектовам МЕХАНИЗАЦИЯТА.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                              Добро утро
                              Няма кой да се грижи за тях, време все не остава да отиде човек и да направи ремонт...знам, едно време заради това си продадохме лозе - страхотно лозе, с къща, вода и всички удобства Нямаше кой да се грижи, а как не исках такова вино никъде не съм пила, каквото ставаше от нашето грозде
                              Наследниците на имотите са се разпилели из цяла България - София, Русе, Добрич и разни други градове
                              Дядото на съпругът ми е бил заможен човек. Изучил е децата си във Виена, Букурещ и София. Трима сина, никой не се върнал да живее при него. Всеки е намерил щастието си извън родното гнездо.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Мани, мани. Всичко съм занемарил. Нивите само дето под аренда. Селските имоти са ЗМИЯРНИЦИ . Почивката дето ми остана уж мисля да ги поприведа във вид удобен за логаритмуване, ама навярно с мисленето ще си остана. Мързи ме бре !!!
                                Лош, Мечо! Много лош!

                                Така е когато собствениците са много, а липсва стопанин. В моят род старейшината решава на кого ще остави имотите си. Прави договори за покупко-продажба с избрания от него наследник. Другите са длъжни да си траят.
                                Съпругът ми реши да продава - стига да има кой да купи. За земеделските земи веднага се появиха купувачи, но той иска като ги продаде, веднага да купи земи в Добруджа. А там ниви почти не се продават.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X