IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    Нищо не си изтървал, аз бях Поне да имаше бой по бански в кал, а то... думи ли думи Иначе тайно стисках палци за вал
    Трябва да се учиш от мен. Правилото на кибика гласи:

    Кибика има право да вика силно на чия страна е. Да помага със слово, и веднъж да мести пуловете !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Вярно? Забелязах, че се е заселил един в подпокривното пространство в дома родителите ми.
      Вал, такова е поверието. Не знам дали е вярно, нямам преки наблюдения
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
        Нещо май не се разбираме.

        Виж поговорката "Не хвърляй бисер на свинете".
        Тя е много стара, най-малкото от древна Персия или древна Индия.
        Тогава, за да се разберем, трябва да уточниш кои са свинете и кое е бисера.

        И ще видиш, че аз съм те разбрал, а ти по-скоро не искаш да ме разбереш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
          Нищо не си изтървал, аз бях Поне да имаше бой по бански в кал, а то... думи ли думи Иначе тайно стисках палци за вал
          "Изтървал" в смисъл, че не съм успял да се включа.
          Иначе "гледах записа". Но друго си е живото предаване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Може да е бил с уолкмена и да е объркал посоката
            Прилепските уокмени с ултразвук ли са ???
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Нали ме знаеш, че съм манипулатор от класа.

              Как съм изтървал снощната амазонска борба...
              Нищо не си изтървал, аз бях Поне да имаше бой по бански в кал, а то... думи ли думи Иначе тайно стисках палци за вал

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Проблемът е, че един, по твоите думи "бисер", трябва да се хвърли веднъж, два пъти, най-много три пъти.

                Ако хвърляш този "бисер" с месеци дори и на еднорози, те накрая ще се превърнат в най-обикновени кранти. Това е както при лекарствата - важна е дозировката, а не качеството на пациента.

                Дано си ме разбрал.
                Нещо май не се разбираме.

                Виж поговорката "Не хвърляй бисер на свинете".
                Тя е много стара, най-малкото от древна Персия или древна Индия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Прилеп в къщи е на плодородие и богатство.
                  Вярно? Забелязах, че се е заселил един в подпокривното пространство в дома родителите ми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                    Не, в дадения случай, Анон, нямам нищо между редовете, нищо - всичко е казано пряко с думите и не повече.

                    То ест, Анон, предложих на Мечо една моя критика - не фърлай бисер на свинете. И толкуз
                    Проблемът е, че един, по твоите думи "бисер", трябва да се хвърли веднъж, два пъти, най-много три пъти.

                    Ако хвърляш този "бисер" с месеци дори и на еднорози, те накрая ще се превърнат в най-обикновени кранти. Това е както при лекарствата - важна е дозировката, а не качеството на пациента.

                    Дано си ме разбрал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Моите самодиви живеят в града. В пещерите има само прилепи.

                      Веднъж, отдавна беше, един прилеп беше увиснал да спи през деня пред вратата на апартамента. Не знам каква ПОЛИЧБА е.
                      Може да е бил с уолкмена и да е объркал посоката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Манков, това с ЛС е нещо със "сигурността" или някакъв особен бан?
                        Стана ми любопитно.
                        Не е бан. По никакъф начин, поне засега.
                        (по некаква причина, избягват да ме трият и даже банват без много сериозни хфтения)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Т.е. и "Свинята скъса синджиря", така ли да разбирам горното?
                          Питам те тук, щото разбрах, че не мога на ЛС.

                          П.П. В тая Държава не останаха здрави синджири.
                          Не, в дадения случай, Анон, нямам нищо между редовете, нищо - всичко е казано пряко с думите и не повече.

                          То ест, Анон, предложих на Мечо една моя критика - не фърлай бисер на свинете. И толкуз
                          Last edited by vmankov; 12.03.2013, 20:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                            Ще потретя - не отварям ЛС (лични съобщения) тук.
                            Има причина, така че не чакайте отговер от ЛС.

                            ----------------------------------------------
                            Мечо, малко ме е срам, че не се боря като теб тук.

                            От друга страна, Мечо - прецени, с кого има полза да спориш?

                            Да, да - срутвайки тролчетата, платеничките и неосъзнатите (за да се осъзнаят) вършиш сериозна работа.

                            Но, виждаш (ли), вече се повтаряш и който разбрал - разбрал, а който не - нема и да разбере, най-вече щото не иска.

                            То ест - престани да хвърляш бисери. На свинете. Това е вредно, понеже, като им фърлаш бисери на свинете, тея се мислат, че не са свине.

                            Това не е урок, това е споделяне и въпрос, Мечка

                            http://www.youtube.com/watch?v=ZviYmTMpBXE
                            Пък мен ме е срам, че не излизам всеки път на площада дето реве Лъвът. Ама Варна не е чак толкоз близко.

                            Прав си. Спирам с бисерите. "Когато словото ми стана мед..."
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Моите самодиви живеят в града. В пещерите има само прилепи.

                              Веднъж, отдавна беше, един прилеп беше увиснал да спи през деня пред вратата на апартамента. Не знам каква ПОЛИЧБА е.
                              Твоите самодиви са имитаторки. И по-добре. Ако истинските самодиви те докопат ще забравиш да пишеш из форума
                              Прилеп в къщи е на плодородие и богатство.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Манков, това с ЛС е нещо със "сигурността" или някакъв особен бан?
                                Стана ми любопитно.

                                Коментар

                                Working...
                                X