IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    И какво. Сгрешил си и толкова. Както виждаш аз не се правя на ущипана мома.
    Момите ги Ощипват, но това е тема на друг разговор. А и предишната тема също не е разговор като за теб.

    Мъжкар си ти от класа!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Ето как "неволно" допускам грешка в твоя пост (където нямам никаква работа!!!!!!!), като съвсем леко съм го "редактирал"..

      Открий тази моя "неволна" грешка и помисли как "неволно" съм я допуснал.
      И какво. Сгрешил си и толкова. Както виждаш аз не се правя на ущипана мома.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Не го защитавам, макар, че бих с удоволствие, особено срещу теб. Просто чак сега вдянах. Според мен пресилваш нещата. Грешката навярно е неволна. Манков е от свинете.
        Ето как "неволно" допускам грешка в твоя пост (където нямам никаква работа!!!!!!!), като съвсем леко съм го "редактирал"..

        Открий тази моя "неволна" грешка и помисли как "неволно" съм я допуснал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Мечобиков, той може да си слага разни неща, но не и в моите постове.
          Това е доста низко.

          П.П. И бъди малко мъжкар, а не го защитавай.
          Аз никога и по никакъв начин не бих променил цитиран от мен пост.
          Не го защитавам, макар, че бих с удоволствие, особено срещу теб. Просто чак сега вдянах. Според мен пресилваш нещата. Грешката навярно е неволна. Манков не е от свинете.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Мечобиков, той може да си слага разни неща, но не и в моите постове.
            Това е доста низко.

            П.П. И бъди малко мъжкар, а не го защитавай.
            Аз никога и по никакъв начин не бих променил цитиран от мен пост.

            За последно променено от X_Y : Днес в 21:44
            Това е друго нещо.
            Някой е променил поста ми, но го е оповестил и се е подписал!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Според мен не си разбрал, ама Манков да си каже. Думата "само" е сложена не за да изкриви твоето послание, а като отговор към теб. Смисъла е, че думата "свине" не е код и всички разбират за какво става въпрос.
              Мечобиков, той може да си слага разни неща, но не и в моите постове.
              Това е доста низко.

              П.П. И бъди малко мъжкар, а не го защитавай.
              Аз никога и по никакъв начин не бих променил цитиран от мен пост.
              Last edited by X_Y; 12.03.2013, 21:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                +1, това променя смисъла на цялото изречение
                Може да ме проверява дали съм изкукал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  В последния.
                  Добавил е "само" на едно място.
                  Според мен не си разбрал, ама Манков да си каже. Думата "само" е сложена не за да изкриви твоето послание, а като отговор към теб. Смисъла е, че думата "свине" не е код и всички разбират за какво става въпрос.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    В последния.
                    Добавил е "само" на едно място.
                    +1, това променя смисъла на цялото изречение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Какви думи добавя ???
                      В кой твой пост ???
                      В последния.
                      Добавил е "само" на едно място.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        вманков, моля те да не добавяш думи в постовете ми.
                        Какви думи добавя ???
                        В кой твой пост ???
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          В поста ми там, към Мечо, няма неща между редовете.

                          То ест това определение "свине" в този пост не е определение само за Мечо.

                          Отдавна използвам това определение за разни двукраки и владеещи донекъде човешка реч. Но тези неща не ги правят хора, не!.. (искрено се чувствам виновен към истинските свине, прочее)

                          Сига фтювам а апна, а дъл шъ са върна - ннам.
                          вманков, моля те да не добавяш думи в постовете ми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            В контекста на поста ти към Мечобиков, ти си визирал определени същества като свине само и определени предмети/думи като бисери.

                            Само тях искам да ми опишеш, а не да се връщаш към "древните" и да избягваш конкретния отговор.
                            В поста ми там, към Мечо, няма неща между редовете.

                            То ест това определение "свине" в този пост не е определение само за Мечо.

                            Отдавна използвам това определение за разни двукраки и владеещи донекъде човешка реч. Но тези неща не ги правят хора, не!.. (искрено се чувствам виновен към истинските свине, прочее)

                            Сига фтювам а апна, а дъл шъ са върна - ннам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                              Не е характерно за мен, но винаги човек може да сгреши.

                              Са... кои били свинете, кои били хората.

                              Онея, древните (хич не са били по-глупави от нас, а, струва ми се, са били по-умни от нас) не са намерили за нужно да определят, какво е свиня и - какво е човек. Те са предполагали, че е естествено разбираемо за човека.

                              А на теб трябва ли ти да ти покажа, кое е човек и кое - свиня? Мога, прочее, питай ме.
                              В контекста на поста ти към Мечобиков, ти си визирал определени същества като свине и определени предмети/думи като бисери.

                              Само тях искам да ми опишеш, а не да се връщаш към "древните" и да избягваш конкретния отговор.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Тогава, за да се разберем, трябва да уточниш кои са свинете и кое е бисера.

                                И ще видиш, че аз съм те разбрал, а ти по-скоро не искаш да ме разбереш.
                                Не е характерно за мен, но винаги човек може да сгреши.

                                Са... кои били свинете, кои били хората.

                                Онея, древните (хич не са били по-глупави от нас, а, струва ми се, са били по-умни от нас) не са намерили за нужно да определят, какво е свиня и - какво е човек. Те са предполагали, че е естествено разбираемо за човека.

                                А на теб трябва ли ти да ти покажа, кое е човек и кое - свиня? Мога, прочее, питай ме.

                                ------------------------------
                                П.П. Отивам да хапна, ще ме няма до половин час или до утре.
                                Last edited by vmankov; 12.03.2013, 20:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X