IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Гепахме я, ама Колето не позволи да разбием хапартамента. Спусна се кат нинджа от покрива и влезе през отворения прозорец.
    Ти обаче си оставаш предател. Виж ми подписа!
    Писаха за тоя случай в криминалните хроники. Все още издирват извършителите. Забравили да вземат ракията. Аматьори. Що се издаде, станахте за смях на форума

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Честно казано, с Мечобиков много съм се заяждал, иронизирал съм го и т.н.

      Но точно сега очаквах твърда позиция от него.
      Е, разочаровах се.

      Пак се започнаха едни: Да видим, да изчакаме...., пък той, вманков, какво имал предвид да ми каже и т.н. и т.н.

      Ами бъди мъж бе, Мечобиков, и дай някакво мнение, а не се прави на мекотело, от страх, че би загубил сподвижници за прокламирането на буквата "У" в България.
      Аз по първи се разочаровах от тебе
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Ще склоня на "физиология"
        Анон, решението е на ВМанков. Той преценява дали да отговори и кога да отговори.
        Съгласна съм обаче с теб, че не би трябва да променя твоя коментар. Все пак това са твои мисли.
        tnm, понякога "изрязвам" части от нечий пост и само това цитирам, за да е ясно на коя част отговарям. Но никога не променям смисъла на поста.

        Мен от няколко дни ме е подразнил вманков, защото си мисли, че е хванал Дядо Господ за едни части.
        Днес беше капакът.

        П.П. Относно "физиологията" - толкова по-зле за тези хищници, които са започнали да преживят. Май се казва - мързеливи черва.
        Last edited by anon6706; 12.03.2013, 22:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Се се канех да попитам. Ко стана с ОНАЯ сланина ??? Гепахте ли я ???
          Гепахме я, ама Колето не позволи да разбием хапартамента. Спусна се кат нинджа от покрива и влезе през отворения прозорец.
          Ти обаче си оставаш предател. Виж ми подписа!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
            Аноне , саркастичен си две идеи повече , отколкото може да разбере бикът-мечка................. Он досега е бил на ''синджир'' и като са го развързали .....ни приема , ни предава..............
            Честно казано, с Мечобиков много съм се заяждал, иронизирал съм го и т.н.

            Но точно сега очаквах твърда позиция от него.
            Е, разочаровах се.

            Пак се започнаха едни: Да видим, да изчакаме...., пък той, вманков, какво имал предвид да ми каже и т.н. и т.н.

            Ами бъди мъж бе, Мечобиков, и дай някакво мнение, а не се прави на мекотело, от страх, че би загубил сподвижници за прокламирането на буквата "У" в България.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Не е режим, а "анатомия".

              Това е проблем за един форум. Може би и затова не отговаря на ЛС. Докато им отговори и те вече са "прочетен вестик".
              Ще склоня на "физиология"
              Анон, решението е на ВМанков. Той преценява дали да отговори и кога да отговори.
              Съгласна съм обаче с теб, че не би трябва да променя твоя коментар. Все пак това са твои мисли.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                [/B]

                Ти сега да не критикуващ хранителния режим и метаболизма на ВМанков!?
                Се се канех да попитам. Ко стана с ОНАЯ сланина ??? Гепахте ли я ???
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ти сега да не критикуващ хранителния режим и метаболизма на ВМанков!?
                  Не е режим, а "анатомия".

                  Това е проблем за един форум. Може би и затова не отговаря на ЛС. Докато им отговори и те вече са "прочетен вестник".
                  Last edited by anon6706; 12.03.2013, 22:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Добре, добре.
                    Аноне , саркастичен си две идеи повече , отколкото може да разбере бикът-мечка................. Он досега е бил на ''синджир'' и като са го развързали .....ни приема , ни предава..............

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Май няма да дочакам манковото нахранване и отговор. Щото той сега яде, после ще преживя и ей на - станало "сабахлем".



                      Ти сега да не критикуващ хранителния режим и метаболизма на ВМанков!?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Аз им викам смешни мутрички
                        Добре, добре.

                        П.П. По-ти се отдава да си ковач на синджири.

                        Коментар


                        • Май няма да дочакам манковото нахранване и отговор. Щото той сега яде, после ще преживя и ей на - станало "сабахлем".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Каквото искаш прави.

                            Само да ти кажа, че не всички български думи са произлезли от Уйдурма.
                            На мен ми е ясно, откъде си се влюбил в това "У", но все пак - не ни го натъртвай постоянно.

                            Достатъчни ли са ти тези емотикончета?
                            Аз им викам смешни мутрички
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Баа, аз нека да я ущипа, пък тя после ако иска и на ощипана да се прави
                              Каквото искаш прави.

                              Само да ти кажа, че не всички български думи са произлезли от Уйдурма.
                              На мен ми е ясно, откъде си се влюбил в това "У", но все пак - не ни го натъртвай постоянно.

                              Достатъчни ли са ти тези емотикончета?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Момите ги Ощипват, но това е тема на друг разговор. А и предишната тема също не е разговор като за теб.

                                Мъжкар си ти от класа!!!!
                                Баа, аз нека да я ущипа, пък тя после ако иска и на ощипана да се прави
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X