IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Нали претендираш за знания по английски.

    Обърни внимание в нейния пост на тъй характерната за този вид изказвания дума but. Винаги след нея се крие дяволчето.

    Хайде стига сме пълнили темата с глупости.
    Аз не претендирам за знания по английски. Искам да улесня Факи, който претендира за незнания по български. Окуражавам го че имаме общ език.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Аноне, ко стаа батка ???
      Нали претендираш за знания по английски.

      Обърни внимание в нейния пост на тъй характерната за този вид изказвания дума but. Винаги след нея се крие дяволчето.

      Хайде стига сме пълнили темата с глупости.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        не съм обидена, категорично, причината е ясна
        но в думата мач, тук се влага друг смисъл, в който не мисля да участвам
        пък и нали написах, че референдумът тук си е избрал победител от арената и не съм против
        попитах нещо конкретно, не мисля да участвам в друга дискусия
        сетих се, че ще се хванеш за думата и преди да излезе поста ти я коригирах
        Аноне, ко стаа батка ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Ти пак се бъркаш там, където не ти е мястото.

          Аз може да наричам Съни кифла, но това не означава, че я смятам за проста. Тя ме разбра какво искам да й кажа. както и аз съм я разбрал преди това.

          Нито тя, нито аз сме писали постове за твоето ниво.

          Седи си там, в цялото, и не задълбавай върху частното.
          Аз разбрах, че си принципен, но ти не разбра, че Съни не се обижда от думата мач, а счита, че не си вникнал в спора.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • не съм обидена, категорично, причината е ясна
            но в думата мач, тук се влага друг смисъл, в който не мисля да участвам
            пък и нали написах, че референдумът тук си е избрал победител от арената и не съм против
            попитах нещо конкретно, не мисля да участвам в друга дискусия
            сетих се, че ще се хванеш за думата и преди да излезе поста ти я коригирах
            Last edited by съни(тя); 13.03.2013, 17:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Можеш ли да цитираш, къде Съни твърди, че се обижда от думата "мач" ???
              Ти пак се бъркаш там, където не ти е мястото.

              Аз може да наричам Съни кифла, но това не означава, че я смятам за проста. Тя ме разбра какво искам да й кажа. Както и аз съм я разбрал преди това.

              Нито тя, нито аз сме писали постове за твоето ниво.

              Седи си там, в цялото, и не задълбавай върху частното.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Какво те обижда думата "мач"? Нали знаеш, че срещите за Световната титла по шахмат се провеждат под формата на МАЧ? Има МАЧ за титлата.
                Продължаваш ли да си обидена от тази дума?

                П.П. Очаквах да не поискаш мнението ми, но здраве да е. Ще ти отговоря. Малко по-късно.
                Можеш ли да цитираш, къде Съни твърди, че се обижда от думата "мач" ???
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  ти вече си заел страна, наричайки спора - мач

                  Да, интересно ми е мнението ти, конкретно в този случай
                  Какво те обижда думата "мач"? Нали знаеш, че срещите за Световната титла по шахмат се провеждат под формата на МАЧ? Има МАЧ за титлата.
                  Продължаваш ли да си обидена от тази дума?

                  П.П. Очаквах да не поискаш мнението ми, но здраве да е. Ще ти отговоря. Малко по-късно.

                  Коментар


                  • Аноне, ма ти си аслъ като политик бре. Хем искаш да се заяждаш безпринципно, хем държиш когато ние се заяждаме с теб да спазваме определени принципи.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      ...
                      Възпитанието ми изисква да не заемам страна.

                      Аз предизвиках вчера Мечобиков за мнение, защото се намеси по подобен начин.

                      Ако толкова държиш, ще ти отговоря, но ще трябва да прочета по-задълбочено спора ви с Вал/Ши, а и май не само с нея.
                      Да, интересно ми е мнението ти, конкретно за този случай
                      принципната ти гледна точка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Едно е да изискваш да се спазват принципи, друго е да си принципен.

                        В този форум никой не е твърдял, че аз съм принципен човек. Най.малко пък аз.

                        Просто искам да се спазват определени норми, наречи ги принципи, ако искаш. И да, за тези норми, за които говоря, аз ги спазвам. В тази част съм принципен.
                        Аха разбрах. Значи казваш, че не си принципен човек, но държиш да заставиш другите да бъдат такива.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Анон Принципов
                          Хуморът и сарказмът не са част от твоето цяло. Трябва доста да се упражняваш, а и това в повечето случаи не помага.

                          Лошото на хумора и сарказма е, че няма откъде да ги копираш или прочетеш. Трябва да ти идват отвътре.

                          Но не се отказвай. Може и да им скъсаш синджиря.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Ами след като Анон го считат принципен, за Мечо е въпрос на чест да го считат безпринципен
                            Едно е да изискваш да се спазват принципи, друго е да си принципен.

                            В този форум никой не е твърдял, че аз съм принципен човек, генерално погледнато. Най-малко пък аз.

                            Просто искам да се спазват определени норми, наречи ги принципи, ако искаш. И да, за тези норми, за които говоря, аз ги спазвам. В тази част съм принципен.

                            Коментар


                            • Анон Принципов
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Виждаш ли как Мечобиков се намесва без да е питан?
                                Същото стана вчера и в диалога ми с ВМанков.

                                Възпитанието ми изисква да не заемам страна.

                                Аз предизвиках вчера Мечобиков за мнение, защото се намеси по подобен начин.

                                Ако толкова държиш, ще ти отговоря, но ще трябва да прочета по-задълбочено спора ви с Вал/Ши, а и май не само с нея.
                                Ами след като Анон го считат принципен, за Мечо е въпрос на чест да го считат безпринципен
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X