IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По-важното за мен е, че СТАТУКВОТО пак победи.
    Партийната система, напълно овладяна от интересите на монополи и олигарси, успя да се съхрани засега непокътната.
    Следователно и съдебната система.
    Аз така и не си получих отговорите на въпросите - как да се промени тази система, без протести и искания за промяна на закони и правила. Няма да допускам, че се очаква вътрешно самопречистване. вече не ме интересуват от този човек - отговори
    На въпросите ми - дойдоха квалификациите.

    И все пак, имам надежда.
    Някои неща ще трябва да се променят и ползите ще бъдат за всички, независимо, че са се включили в общото оплюване на протестиращите...
    Поставено е началото в Топлофикация и договорите й, скоро ще има резултат, търсят се начини и за друга промяна към прозрачност...
    Времето ще покаже.
    Засега да живее статуквото, силно подкрепено от новия кабинет

    Коментар


    • Поставих много ясен въпрос на анон, в който се търсеше принципа на връзката между водена дискусия с конкретни въпроси И отговори, които нямат връзка с тях, а с квалификации, с цел дискредитиране на питащия(btw, първо се подхвърли, че явно имам апетит към парламента, щом толкова защитавам протестиращите, но след като подминах това, дойде и директното - платена...)
      Отговорът, кой както иска да го разбира.

      Мнението ми е, че в Политиката - партийната е същото.
      Пълна липса на конкретика, а основно - удари под кръста и всякакви приказки извън същността.

      Видях отговора на анон и с това приключвам, не ме интересува повече този въпрос.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

        п.п. Не съм използвала като оръжие с/у теб издънката на мечо : "Съни е права за теб. "
        А да видим сега на Анон Принципов дали ще му светне ламбата
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
          That was a simple question. Who the f... is that guy?
          If you don't know, ask some of your friends
          All that you doing here is jibber-jabber. You acting as an african who just came in Bulgaria and trying to learn the language. You use less than 300 words in your posts all over here. it is a shame that books you claiming you've read didn' leave even a scratch in your brain. Actually these books have damaged you. Probably the enormous scrubbing that ship desk did it.

          Marandi is right.

          So, what about the Караджата, numb nut?
          I've noticed that when somebody is short of arguments, he is long of insults !!!

          Because you don't seem to have the slightest knowledge of Bulgarian history, I will post a song, белким the music and the video make you remember something.
          http://www.youtube.com/watch?v=5UJhI...yer_detailpage

          The spirit of Karadzha voivoda is the symbol of liberty in Bulgaria !!!
          Last edited by mechobikov; 13.03.2013, 21:35.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Евалла Аноне. Принципен си. Шапка ти свалям и лея сълзи от умиление. Ще позволиш ли да пия вода от стъпките ти ???
            очаквах, когато се претендира за принципност към някого(постът му към теб по-назад) да се отговори принципно и по друг въпрос
            Аз също съм повече от умилена от принципната позиция по конкретен казус.
            Даже съм възхитена

            п.п. в нечии очи, няма равенство между платен драскач и манипулатор, и интригант - първото е нещо дребно, докато другите са ужасни квалификации, които са изскочили без повод, ...
            But, стига толкова
            Няма да влизам в друг мач, залозите - без мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Аз нямам проблем с това да има хора, които вършат подобна дейност във форумите, Напротив- обикновено са интелигентни и приятни събеседници. Имам проблем с това, да бъда водена в една или друга посока от тях.
              Впрочем, не съм с лоши чувства към Съни и сега.
              Революционната ситуация ни се отразява зле.
              Пиша го след твой пост, но се отнася и за Съни(тя) или по-точно - за двете ви. .

              Употребявам думата "мач", защото в очите на един мъж е много секси, когато две жени спорят. Дори и за шахматната корона.

              П.П. Пък нали имаше и кръг с мачове от Шампионска лига. Надявам се, да не сте толкова татуирани като участниците там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Май по-скоро, че е дошло от теб това. Кофти комбинация се е получила.
                (Значи, че те е уважавала и е държала на мнението ти)

                Щото аз също можех да й го кажа и нищо нямаше да стане.

                Щеше да ми се фръцне, аз да й кажа, че е кифла и пак отново щяхме да си бъбрим.
                Аз нямам проблем с това да има хора, които вършат подобна дейност във форумите, Напротив- обикновено са интелигентни и приятни събеседници. Имам проблем с това, да бъда водена в една или друга посока от тях.
                Впрочем, не съм с лоши чувства към Съни и сега.
                Революционната ситуация ни се отразява зле.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Да.
                  Май по-скоро, че е дошло от теб това. Кофти комбинация се е получила.
                  (Значи, че те е уважавала и е държала на мнението ти)

                  Щото аз също можех да й го кажа и нищо нямаше да стане.

                  Щеше да ми се фръцне, аз да й кажа, че е кифла и пак отново щяхме да си бъбрим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Това ли е целият проблем?! Заради "платената събеседничка" ли?!
                    Да.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Нищо не ти се разбира. Пробвай на английски. Владея го перфектно.
                      That was a simple question. Who the f... is that guy?
                      If you don't know, ask some of your friends
                      All that you doing here is jibber-jabber. You acting as an african who just came in Bulgaria and trying to learn the language. You use less than 300 words in your posts all over here. it is a shame that books you claiming you've read didn' leave even a scratch in your brain. Actually these books have damaged you. Probably the enormous scrubbing that ship desk did it.

                      Marandi is right.

                      So, what about the Караджата, numb nut?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Евалла Аноне. Принципен си. Шапка ти свалям и лея сълзи от умиление. Ще позволиш ли да пия вода от стъпките ти ???
                        След мен дори и трева не никне. Тъй, че нито ще се напиеш, нито ще се напасеш от стъпките ми.
                        Ще си останеш гладно и жадно мечог*ведо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          и аз така се подразних на липсата на принципност на един участник, който вместо отговор на въпроси, които сам е предизвикал, смени посоката с лични нападки и недоказуеми квалификации
                          ...
                          Не съм чела назад, Само в/у това.

                          Не обичам да участвам в "дискусии", заради самото говорене. Аз нямам желяние да правя партийна пропаганда, но ми беше любопитно кои "неутрални" поборници на свободата и плурализма ще "светнат" ако се заявя. Споменах небрежно, че съм с десни възгледи и моментално тръгна да ме "изпитваш" що е то дясно . Това, предполагам, защото никой в този форум няма и идея що са това- десни идеи. Започна с дребни провокации ,а аз "налапах" бонбончето с кукичка- взех, че си казах всичко- за кого съм гласувала и т.н. и..О, чудо! Стожерът на истина откри стрелба- досущ като в онази статия, от която толкова беше възмутена.

                          Въпросът е: има ли смисъл? За мен- Не. За теб- вероятно- ДА.

                          п.п. Не съм използвала като оръжие с/у теб издънката на мечо : "Съни е права за теб. "
                          Може да поразмишляваме, ако искаш, за принципността и нейната еластичност.
                          Last edited by val/she; 13.03.2013, 18:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Евалла Аноне. Принципен си. Шапка ти свалям и лея сълзи от умиление. Ще позволиш ли да пия вода от стъпките ти ???
                            Мога да бъда много остър спрямо Съни(тя), относно разни квалификации по адрес на Вал/Ши, която не й е отговорила по същия начин,, но както казах - не бих искал да взимам страна в техния спор.

                            Не виждам къде в него са засегнати мои принципи, за да атакувам някоя от двете.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Чета, чета и май не съм прочел всичко, но пак се намесва Мечобиков по едно време. (тоя човек няма ли пишка да си играе с нея, а само се намесва в чужди разговори??!! )

                              Та от едни по-предишни постове, Мечобиков те изкарва "компаньонка", а Вал/Ши обяснява, че не е казала това, а че си "събеседник".

                              Помня го този пост и май ставаше дума, че Вал/Ши е останала с впечатлението, че си платен събеседник. Което явно те е бъзнало. А пък и "платен" + "събеседник" - направо те е изкарало от релси.
                              Аз не виждам нищо лошо в това, ако го умееш като хората. Всички ние тук търсим събеседници, платени или доброволци. Аз дори търся "приемен събеседник".

                              По-нататък има разни философски разсъждения между вас двете и още плеяда хора, но аз не ги разбирам добре тези неща.

                              Това ли е целият проблем?! Заради "платената събеседничка" ли?!
                              Евалла Аноне. Принципен си. Шапка ти свалям и лея сълзи от умиление. Ще позволиш ли да пия вода от стъпките ти ???
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Да, интересно ми е мнението ти, конкретно за този случай
                                принципната ти гледна точка
                                Чета, чета и май не съм прочел всичко, но пак се намесва Мечобиков по едно време. (тоя човек няма ли пишка да си играе с нея, а само се намесва в чужди разговори??!! )

                                Та от едни по-предишни постове, Мечобиков те изкарва "компаньонка", а Вал/Ши обяснява, че не е казала това, а че си "събеседник".

                                Помня го този пост и май ставаше дума, че Вал/Ши е останала с впечатлението, че си платен събеседник. Което явно те е бъзнало. А пък и "платен" + "събеседник" - направо те е изкарало от релси.
                                Аз не виждам нищо лошо в това, ако го умееш като хората. Всички ние тук търсим събеседници, платени или доброволци. Аз дори търся "приемен събеседник".

                                По-нататък има разни философски разсъждения между вас двете и още плеяда хора, но аз не ги разбирам добре тези неща.

                                Това ли е целият проблем?! Заради "платената събеседничка" ли?!

                                Коментар

                                Working...
                                X