IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

    П.П. То, хейтър-чето се изплю и сбега кат' бит фидираст, па тъкмо се бях наточил за Новата техническа рИволюция, раиш ли ... ( дет' още чичо гугъл не я чувал )
    Охо! И тука сте се парили от Зарата ?
    В една темичка с имотите го обърках с жена - просто така се изрази. И с никакви обиди, а съвсем добронамрено му направих комплимент.... и тоя пощуря .... ама модераторите му затриха бисерите.
    Last edited by Patilan; 20.04.2013, 18:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Отпразнувах те ли празника
      Оо ... Котьо

      'Ади, че съм една супа напред вече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Бе, нали е анархист - от 40-футовите ремаркенца - 20 обемни кубика да изкара - слаба работа - хихи

        Я, му дай БГ-стан да видиш на какво ще го направи за 1 седмица само. Ще се гледате от Шкорпиловци до връх Свети Никола по права линия
        Няма да е лошо да я свърши тази работа. Тъкмо ще си изпращаме димни сигнали. Сега като използваме услугите на пощенски гълъби, за да си изпращаме по някое друго съобщение си е жива мъкаааааа
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Отпразнувах те ли празника
          Изядохме кебапчетата, ако за това питаш.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Що имам чувството, че някои се опитват да ти вземат ЗАНАЯТА !!!
            Той моят занаят е сложен. Току - така не може да се вземе
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Отпразнувах те ли празника
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Пак пишеш завоалирано - като копането с фрезата. Кажи колко кубика наряза!?
                Какво ни омайваш тук с някакви ремаркенца
                Що имам чувството, че някои се опитват да ти вземат ЗАНАЯТА !!!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Нямаш проблеми. 7000 кинта обаче за едната гЪзария са множко. Абе как така си сякъл дърва бре? Като мангалите Не се ли иска някакво разрешение?
                  Имам нотариален акт за нива. На единия край на нивата има дървета. Станала е горичка. Не се иска разрешение, ако не сечеш орехи. И за другите две горички имам нотариални актове за ниви.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Хих, това е голямо количество, бре! Бая ще да се е вихрил из гората с резачката
                    Бе, нали е анархист - от 40-футовите ремаркенца - 20 обемни кубика да изкара - слаба работа - хихи

                    Я, му дай БГ-стан да видиш на какво ще го направи за 1 седмица само. Ще се гледате от Шкорпиловци до връх Свети Никола по права линия
                    Last edited by marandi; 20.04.2013, 17:49.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Е, ти па ся ....

                        На корабните ремаркенца им викат контенейри
                        Хих, това е голямо количество, бре! Бая ще да се е вихрил из гората с резачката
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Пак пишеш завоалирано - като копането с фрезата. Кажи колко кубика наряза!?
                          Какво ни омайваш тук с някакви ремаркенца
                          Е, ти па ся ....

                          На корабните ремаркенца им викат контенейри

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Пък аз си нарязах и донесох едно ремаркенце дърва от горичката. Не знам дали имам право да си сменя регистрационните табели на джипката и да пише МАХНО
                            Пак пишеш завоалирано - като копането с фрезата. Кажи колко кубика наряза!?
                            Какво ни омайваш тук с някакви ремаркенца
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Нямаш проблеми. 7000 кинта обаче за едната гЪзария са множко. Абе как така си сякъл дърва бре? Като мангалите Не се ли иска някакво разрешение?
                              Мечо е почиствал България за един ден, ама с резачката. И да е нарушил някой Закон - горските ще си затворят очите
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Той е анархист- разрешение му не трЕбе.

                                Коментар

                                Working...
                                X