IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Здравейте чета !
    Привет Войводо..!
    Днес счупих тъпомера...
    Пътя до вилата ми е с наклон до 10 %. Паркирам си колата, дърпам ръчната и си почвам работата...Сея си разни хубавини и чувам , че колата скърца нещо..... Помислих , че ръчната се мъчи и тръгнах да я натегна....За жалост се разсеях с дърва за печката или нещо такова и като излизам от къщата, колата си върви по надолнището... и набира скорост..
    Вместо да се трясне в един стълб се остърга в мрежата на съседите на 60 м надолу.....
    5 салатки за 300 лв пребоядисване.....
    Ако се потвърди и заснемането от полицията със 130 вместо 90, отидоха още 100 лв....

    Даже не се ядосвам -такова ми е готино пред очите - окосена за втори път морава отпред.
    Започната и недовършена отзад .....Красота....Джанките цъфнали, пчели жужат, пилета пеят....
    Днес беше хубаво временце. Ти ако знаеш преди няколко дена как затънах с новата джипка в едно блато. Уж 4 по 4 ама в блатото няма четри няма метри. Е изкарах късмет по едно време докато давах назад напред захапа и излязох, ама колата стана цялата КАЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Здравейте чета !
      Привет Войводо..!
      Днес счупих тъпомера...
      Пътя до вилата ми е с наклон до 10 %. Паркирам си колата, дърпам ръчната и си почвам работата...Сея си разни хубавини и чувам , че колата скърца нещо..... Помислих , че ръчната се мъчи и тръгнах да я натегна....За жалост се разсеях с дърва за печката или нещо такова и като излизам от къщата, колата си върви по надолнището... и набира скорост..
      Вместо да се трясне в един стълб се остърга в мрежата на съседите на 60 м надолу.....
      5 салатки за 300 лв пребоядисване.....
      Ако се потвърди и заснемането от полицията със 130 вместо 90, отидоха още 100 лв....

      Даже не се ядосвам -такова ми е готино пред очите - окосена за втори път морава отпред.
      Започната и недовършена отзад .....Красота....Джанките цъфнали, пчели жужат, пилета пеят....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
        Виж ся Мечо, не знам каква е таз' параноя, но преди се подвизавах като Sillyboy. С предишните коментари , всичко на всизко 60
        С други думи не съм от най-активните тука, но унифицирам никовете... или псевдонимите по нашо му...
        Наминавам тука за да се посмея на оптимистите за ръст на имотите, какти и заради бат' Маранди..... Вече не помня от чий форум го познавам, но има какво да се научи от него ...

        Иначе пиша малко по-често в Капитал, пиши ако наминаваш натам

        Както и да е, като ми заговори за степени, се сетих какво е гугл (google).
        Единица със сто нули. най-интересното за това число, е че е абсолютно безмислено - не може да дефинира каквото и да било.
        Най-голямото число което може да дефинира каквото и да било пък е едно цяло и нещо si x 10 на степен 62 или 67 (не помня пустият му алкохол). Това дефинира атомите в нашата вселена.
        Що ти казвам това ?
        Ами щото няма начин някой да прави 2 на 52-ра степен , ако ще и IQto му да е 2 на 52ра степем, ако ще и да се казва Маранди.
        Виж, може да удвоява за година, може да утроява, а може и да учетворява - но това е максимума.
        Просто не е възможно... вервай ми.. печелил съм, и съм се парил.
        А и когато сумите станат 6 и 7 цифени, форекс дилъра няма да ти даде такъв левъридж
        Ха същия си като мене. Да не си идеалист ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Виж ся. Щото имаш само 30 поста затуй.

          Ти знаеш ли какво значи да си удвоиш капитала за 2 (две) седмици. Не знаеш, щото не си ми на постовете. Това означава ако днес имаш 2 (два) долара, след 2 (две) години ще имаш 2 (две) на 52 (петдесет и втора) степен долари.

          Ти знаеш ли колко е 2 на 52ра степен. Не знаеш, щото си новобранец. Обаче повярвай ми и аз не знам, щото е повече от МНОГО
          Виж ся Мечо, не знам каква е таз' параноя, но преди се подвизавах като Sillyboy. С предишните коментари , всичко на всизко 60
          С други думи не съм от най-активните тука, но унифицирам никовете... или псевдонимите по нашо му...
          Наминавам тука за да се посмея на оптимистите за ръст на имотите, какти и заради бат' Маранди..... Вече не помня от чий форум го познавам, но има какво да се научи от него ...

          Иначе пиша малко по-често в Капитал, пиши ако наминаваш натам

          Както и да е, като ми заговори за степени, се сетих какво е гугл (google).
          Единица със сто нули. най-интересното за това число, е че е абсолютно безмислено - не може да дефинира каквото и да било.
          Най-голямото число което може да дефинира каквото и да било пък е едно цяло и нещо si x 10 на степен 62 или 67 (не помня пустият му алкохол). Това дефинира атомите в нашата вселена.
          Що ти казвам това ?
          Ами щото няма начин някой да прави 2 на 52-ра степен , ако ще и IQto му да е 2 на 52ра степем, ако ще и да се казва Маранди.
          Виж, може да удвоява за година, може да утроява, а може и да учетворява - но това е максимума.
          Просто не е възможно... вервай ми.. печелил съм, и съм се парил.
          А и когато сумите станат 6 и 7 цифени, форекс дилъра няма да ти даде такъв левъридж
          Last edited by Patilan; 20.04.2013, 20:14.

          Коментар


          • Да бе ,забравих ,,,секюзми ......стана вълшебна.....аул как ми се дояде с дюли......отивам да му дремна
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Ако например бащицата Махно имаше 2 на 52ра степен куршуми за тачанките, болшевиките като пият водка щеше да им изтича от най различни дупки (отвори) на телата
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Маранди ....днес бях в парка ...хапнах бургер с биричка ,пих кафененце на слънце и се препичах ....на тревата.....разложих се ,супер яко ми е
                Ан тъй - тряя се зареждат батериите

                Ма, нищо не върна за обратно инфо - стана ли супичката предния път от гъбките.

                П.П. След малко мисля и 1 кекс да прасна на Ламята, че го свикнах всеки уикенд и си го търси кат' наследство. Направо е луд на тема сладко.

                Колебая се между ябълки и сладко от дюли - с к'во да му го дъня тоя път.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
                  Е то си е за завиждане, и аз го мъча форекса от 3-4 години и нищо - йок.
                  Виж ся. Щото имаш само 30 поста затуй.

                  Ти знаеш ли какво значи да си удвоиш капитала за 2 (две) седмици. Не знаеш, щото не си ми на постовете. Това означава ако днес имаш 2 (два) долара, след 2 (две) години ще имаш 2 (две) на 52 (петдесет и втора) степен долари.

                  Ти знаеш ли колко е 2 на 52ра степен. Не знаеш, щото си новобранец. Обаче повярвай ми и аз не знам, щото е повече от МНОГО
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Маранди ....днес бях в парка ...хапнах бургер с биричка ,пих кафененце на слънце и се препичах ....на тревата.....разложих се ,супер яко ми е
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Зарата завижда, щото бате Маранди си удвоява капитала на форекс за две (2) седмици.
                      Е то си е за завиждане, и аз го мъча форекса от 3-4 години и нищо - йок.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        Marandi, zarco току що осъзнах че вие ще щастливци, поне що се отнася до участието ви в тоя форум Да получиш критика, неодобрение, несъгласие с тезата която си изказал понякога е в пъти по-добре от това да не получиш никакъв отговор. Спорите, карате се, пишете каквото ви идва отвътре, но получавате обратна връзка, което може да ви накара да осъзнаете че усилията ви не са били напразни. Един от основните принципи на НЛП при общуването е, че смисълът е в отговорът който получаваш! И в тоя ред на мисли ви желая все повече постове и все повече отговори, и без значение какво точно е съдържанието смисъл винаги ще се намери, а той в един анонимен форум би бил свързан единствено и най-вече с това което виждаш че си успял да предадеш, провокираш или най-просто споделил с останалите участници, но на което те са ти отговорили, било то с одобрение, критика или неутрално. Е, аз явно бях до тук... много здраве и късмет на всички!

                        http://www.youtube.com/watch?v=a-qX8QRMIN0

                        Оххх, НЛП.... една от задачите ми в to-do списъка..... ама пустият му алкохол... оказа се че е затрил повече мозъчни клетки от очакваното. Минах христовата възраст, и вече нито ми се четът толкова сложни неща, нито дори прости.... като менюто.

                        А това с комуницкацията е много по-сложна сложна работа отколкото си мислех - има високо, ниско контекстуално общуване.....
                        Друг е въпроса че само 7% от инфото се предават словестно ....
                        Знаеш ли какво ми е като някой(я) започне да ми плямпа?
                        Ама аз за пасивното общуване мога книги да пиша

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Мечо, проявяваш фенство.
                          Така е. Свободен съм да проявявам всичко, включително и фенство.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
                            Охо! И тука сте се парили от Зарата ?
                            В една темичка с имотите го обърках с жена - просто така се изрази. И си никакви обиди, съвсем добронамрено му направих комплимент.... а тоя пощуря .... ама модераторите му затриха бисерите.
                            Зарата завижда, щото бате Маранди си удвоява капитала на форекс за две (2) седмици.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Мечо, проявяваш фенство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Изядохме кебапчетата, ако за това питаш.
                                Пък аз фюрера не го тача. Виж бащицата Махно е друга бира !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X