IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Те всички кат' се оженят и почват да вярват в абсолютната свобода.

    Че една Мечка в кюпа повече - все тая

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
      Ами донякъде си прав , не са много , практиката ме направи успешен смея да твърдя,
      и другото нещо - непоколебимостта в характера ми , някои ще кажат , да бе да ,
      клоузвал ръчно , кого ще лъжеш , ние пък седим и чакаме трендо да ни захлупи
      А в цитата няма да се меся , абсолютно некомпетентен съм в тия води
      Компетентен и некомпетентен е едно и също, само дето с изключение на свободата няма нищо абсолютно. На мене философия ми дай. Там съм цар. Кинти не мога да изкарвам. Виж ако изкарам малко над лихвите по депозитите съм доволен.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Затова си мисля, че съм прав да вярвам в абсолютната свобода
        Ами донякъде си прав , не са много , практиката ме направи успешен смея да твърдя,
        и другото нещо - непоколебимостта в характера ми , някои ще кажат , да бе да ,
        клоузвал ръчно , кого ще лъжеш , ние пък седим и чакаме трендо да ни захлупи
        А в цитата няма да се меся , абсолютно некомпетентен съм в тия води
        Мнението ми води до фалит !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          http://www.youtube.com/watch?v=-C9n_3diBeA
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
            Нямам такъв , писал съм го вече в темата за валутна , клоузвам ръчно .
            Правилно позиционираните стопове (не описаните по книжлетата) са ми слаба страна .
            Не си чел значи много книжки. Аз съм изчел половината, защото в другата половина пише точно обратното

            Затова си мисля, че съм прав да вярвам в абсолютната свобода
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Жените, жените, ах ангели са те
              La Donna È Mobile

              http://www.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Колко ти е рекорда от поредни ударени стопове ???
                Моят е 21
                Нямам такъв , писал съм го вече в темата за валутна , клоузвам ръчно .
                Правилно позиционираните стопове (не описаните по книжлетата) са ми слаба страна .
                Мнението ми води до фалит !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Бе, ти хубаво ми го вдигаш за воле Зарко, ама Русото не е Мечката да рита трансексуални
                  Прочети пак какво си написал
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                    Не съм стигал още такива суми ,но ако действително е така , то е защото дилърът
                    е съвсем наясно ,че си добър и знаеш какво правиш , но и затова може да се измисли
                    някаква врътка предполагам . За удвояване-утрояване-учетворяване съм за Маранди ,
                    напълно възможно е и то за много кратък интервал от време , просто погледнете
                    доходностите в проценти на първенците в международните демо конкурси , или пък
                    ако щете и родните . Той хубаво казва Маранди-то , че 10-има добри бг трейдърчета,
                    могат да направят много повече отколкото куп политици до сега
                    Стига да имат сърца , ама от истинските
                    Колко ти е рекорда от поредни ударени стопове ???

                    Моят е 21
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
                      Охо! И тука сте се парили от Зарата ?
                      В една темичка с имотите го обърках с жена - просто така се изрази. И с никакви обиди, а съвсем добронамрено му направих комплимент.... и тоя пощуря .... ама модераторите му затриха бисерите.
                      Бе, ти хубаво ми го вдигаш за воле Зарко, ама Русото не е Мечката да рита трансексуални

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Има моменти, които и Тя не можа да развали....
                        Абсурд! Сигурна съм, че такива моменти не съществуват
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
                          А и когато сумите станат 6 и 7 цифени, форекс дилъра няма да ти даде такъв левъридж
                          Не съм стигал още такива суми ,но ако действително е така , то е защото дилърът
                          е съвсем наясно ,че си добър и знаеш какво правиш , но и затова може да се измисли
                          някаква врътка предполагам . За удвояване-утрояване-учетворяване съм за Маранди ,
                          напълно възможно е и то за много кратък интервал от време , просто погледнете
                          доходностите в проценти на първенците в международните демо конкурси , или пък
                          ако щете и родните . Той хубаво казва Маранди-то , че 10-има добри бг трейдърчета,
                          могат да направят много повече отколкото куп политици до сега
                          Стига да имат сърца , ама от истинските
                          Мнението ми води до фалит !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Ъмм, жена ти къде е !? Мисля, че тя без усилие може да те накара да се ядосаш.
                            Не бива да се чувстваш чак толкова ведро!
                            Жените, жените, ах ангели са те
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Ъмм, жена ти къде е !? Мисля, че тя без усилие може да те накара да се ядосаш.
                              Не бива да се чувстваш чак толкова ведро!
                              Има моменти, които и Тя не можа да развали....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Здравейте чета !
                                Привет Войводо..!
                                Днес счупих тъпомера...
                                Пътя до вилата ми е с наклон до 10 %. Паркирам си колата, дърпам ръчната и си почвам работата...Сея си разни хубавини и чувам , че колата скърца нещо..... Помислих , че ръчната се мъчи и тръгнах да я натегна....За жалост се разсеях с дърва за печката или нещо такова и като излизам от къщата, колата си върви по надолнището... и набира скорост..
                                Вместо да се трясне в един стълб се остърга в мрежата на съседите на 60 м надолу.....
                                5 салатки за 300 лв пребоядисване.....
                                Ако се потвърди и заснемането от полицията със 130 вместо 90, отидоха още 100 лв....

                                Даже не се ядосвам -такова ми е готино пред очите - окосена за втори път морава отпред.
                                Започната и недовършена отзад .....Красота....Джанките цъфнали, пчели жужат, пилета пеят....
                                Ъмм, жена ти къде е !? Мисля, че тя без усилие може да те накара да се ядосаш.
                                Не бива да се чувстваш чак толкова ведро!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X