IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вятър имате, пусни си телевизора !!! Не е земетресение
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Тайфата, не знам как е при вас, но аз преди малко реших, че има земетресение.
      Живея на 9 етаж и имам чувството, че целият блок се поклаща.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Понякога пиша и за да провокирам...мислене.
        Мене ако питаш, аз основно за това пиша, обаче Факи е безнадежден случай. Той и Караджата не знае кой е биля.

        Сигурно е от забравения български. В Ню Йорк не му давали да се тренира.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

          думам ти сестро....
          Маранди ли трябва да се сети
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
            Странно!
            Макар че може и да има отговор - тези търсачки не са настроени да пълзят по нашия, българския интернет. Знам ли?

            Я пробвай с Тарио Магаринов
            фамилията му е тагарински
            бивш седесар ,
            сега някакъв бояджия
            но защо толкова труд
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Не цитирай Лао Дзъ, напразно!
              поставяш ме в позиция да се оправдавам


              Но, негативизмът ми идва в повече
              Болшинство сте и приемайки вашето право ви напускам, за да не ви "тровя" делниците, но най-вече, собственото си съзнание.
              Няма да чета за целта, така че не очаквайте и отговор
              ти пък що се разпозна
              ако е от "думам ти....
              това е част от поговорка
              ако ти си се разпознала
              ще успокоиш тези към които беше подсещането
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                vmankov,
                Замислих се. Опитах следните търсения за "марио тагаринов" (без кавичките) с пет търсачки:

                - bing;

                - yahoo;

                - yandex;

                - dogpile;

                - ask.

                Явно филтрирането е повсеместно, не само при гугъл.
                Странно!
                Макар че може и да има отговор - тези търсачки не са настроени да пълзят по нашия, българския интернет. Знам ли?

                Я пробвай с Тарио Магаринов

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                  vmankov,
                  Замислих се. Опитах следните търсения за "марио тагаринов" (без кавичките) с пет търсачки:

                  - bing;

                  - yahoo;



                  - yandex;

                  - dogpile;

                  - ask.

                  Явно филтрирането е повсеместно, не само при гугъл.
                  А има ли такава личност, дава резултат само за тагарински

                  Коментар


                  • vmankov,
                    Замислих се. Опитах следните търсения за "марио тагаринов" (без кавичките) с пет търсачки:

                    - bing;

                    - yahoo;

                    - yandex;

                    - dogpile;

                    - ask.

                    Явно филтрирането е повсеместно, не само при гугъл.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      ...
                      думам ти сестро....
                      Не цитирай Лао Дзъ, напразно!
                      поставяш ме в позиция да се оправдавам
                      че никога не съм налагала мое мнение, напротив, винаги пиша - "аз мисля, по-скоро е така, вероятно...." защото, аз самата се съмнявам много в "истината"
                      никога не съм обиждала някого, заради заеманата му позиция( да не се бърка с интригантски подмятания), никога
                      често съм си писала мнението, въпреки очакваната реакция, само заради идеята да се погледнат нещата и от друга гледна точка
                      често съм защитавала никове за правото им на мнение и да не се лее върху тях форумната енергия на отрицанието, на база "заедност" и "липса на по-интересна забава"
                      никога не съм писала с друг ник, от регистрацията ми( за разлика от доста никове в тази дори тема, които имат различни, според случая и темата)
                      Понякога пиша и за да провокирам...мислене.

                      Но, негативизмът ми идва в повече
                      Болшинство сте и приемайки вашето право ви напускам, за да не ви "тровя" делниците, но най-вече, собственото си съзнание.
                      Няма да чета за целта, така че не очаквайте и отговор

                      Коментар



                      • думам ти сестро....
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от noI Разгледай мнение
                          Не ползваш ли и ника аndi?

                          Не получаваш ли пари от инвестора?
                          1. Питай Анди
                          2.Питай мадам Шъ

                          истината е, че нямам сестра, но пускайте, каквото искате инфо за нея

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            Не ги смятай ,равностойни.По голяма вина имат.Сметни само на каква лихва взимат парите и на каква я дават на хората и ще видиш,че правотата им във всичко идва от прекомерна алчност.......имам при мен един човек.от време на време още му давам по малко работа да има какво да яде,че е останал кожа и кости.цял живот военен,пенсия 410 лв.направил грешка с един негов роднина и сега си плаща в банка 250лв грешката.остават му 160 лв.обаче роднината му го е набутал и във TBI с един телевизор и това го довършва.познава се със съдия-изпълнителя обаче дебелия мазен-тулуп му казва,че и той трябва да яде хляб.до тук е дал 7000лв,каквото е имал да съди роднината си за(грешката)...ще го осъди някой ден ако е жив.след като тулупа му взима и 160лв няма ток и храна.това е месеци.казали му може да се направи нещо да не му взимат тия 160 лв но трябвало пак пари за адвокати.понякога,като го гледам си мисля.да ФАЛИРА явно права няма.докога ли ще има права да (ЖИВЕЕ) така
                            и затова банката ли е виновна или глупостта да стане гарант
                            на мошеник и използвач
                            и аз имам позната,която плаща няколко години кредита на нейна
                            вече бивша приятелка,духнала в чужбина.
                            Това е поредния урок по пазарна икономика
                            лошо е когато тези уроци са на твой гръб.
                            Дано в тези обществени съвети се повдигне въпроса за
                            закон за фалита на физически лица-ще бъде много полезен и
                            за двете страни -банки/ще ги отрезви/ и граждани
                            които ще имат защита за съществуването си,
                            при настъпване на непредвидени обстоятелства.
                            А за лихвите-
                            лихвите по депозитите трябва да покриват инфлацията,
                            данъка невдянков и малка печалба.

                            По това условие много малко банки имат съответстващ продукт
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              ...първо ме нарекоха комунистка, после платена )
                              Не ползваш ли и ника аndi?

                              Не получаваш ли пари от инвестора?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                                vmankov,
                                А търсене с "марио тагарински" опита ли?
                                Да, така и намерих фотото, пуснато в съобщението.

                                Но нали знаеш, че Гугъл има много добре разработен алгоритъм за търсене и при грешка ти предлага умни варианти, особено когато става въпрос за широкоизвестен (цитиран) факт или обект.
                                Преди съм правил именно тази грешка и чичко Гугъл веднага ми е предлагал да се поправя от "ов" на "ски".
                                Но сега това го няма.

                                Пък и нищо не му пречи да ми даде препратките с частично съвпадение на ключовата фраза, в дадения случай "марио тагарин". При други търсения това се прави и сега, само че по тази тема - нъцки.


                                А нали знаеш, може би, и че Гугъл има много добре разработен механизъм на филтрация на информацията, която ти дава или до която те допуска?

                                Та така, замислих се за промяната към по-силно филтриране на чичко Гугъл...
                                А ти замисляш ли се? Ако "не" – заедно с развеселяването зéми се и замисли...

                                Мога да ти разкажа как ч. Гугъл знае и записва всяко твое търсене.
                                Например, ако напишеш в адресното поле unurl.org/2dhS и натиснеш Ентър, вече си записан, че си ходил там. (нарочно скрих истинския адрес и сега ч. Гугъл не знае, че си ходил там, на това страшно място ;-))
                                Last edited by vmаnkov; 14.03.2013, 12:10.
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X