IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Ako при преплитане на пръстите на двете ръце, палецът на лявата ти ръка е в/у този- на дясната- значи си левичар. Трябва и да посягаш да вземаш предмети с лява ръка, а и ако свириш на китара- да държиш грифа с дясната..

    Съпругът ми е левичар,но си служи еднакво добре и с двете ръце. Все пак, ако трябва да е красиво- избира лявата.
    Оженила си се за гений

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Той е в резултат на точкова мутация и се предава от много поколения в рода ми
      Чак ся чатнах как е открита точковата заварка и лаф-чето "Предай нататък!"

      П.П. Ха, наздраве за хабитата!

      На Юпитер и Сатурн има вечна буря. На Юпитер е 900 км/час, а па на Сатурн ги плющят гръмотевици 10 хил. по-мощни от тукашните. На Титан ( спътник ) па вали дъжд от метан и водоизточниците им са от т'ва - малко кофти, щот' метана се втечнява при над -120 градуса.

      Та, винаги може да е по-зле - споки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
        прихванала си от прословутия им хумор
        Той е в резултат на точкова мутация и се предава от много поколения в рода ми
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
          НАЗДРАВЕ ЛЪВОВЕ И ЛЪВИЦИ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
            най -накрая ти разконспирахме хабитата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Скука пълна е!

              В първи клас ме почупиха от бой даскалиците да пиша само с дясна ръка. Мога пиша и с 2-те еднакво, едновременно и т.н.

              Чертая и рисувам тоже повече с лява, но мога и с дясна. Ритам с 2-та крака почти еднакво и водя топката също без разлика, мятам с 2-те ръце почти почти едновременно. Точност не е същата и сила, ама т'ва е положението.

              Бе, скука са тия глупости! Дай нещо дет' е по-забавно

              П.П. Най-смешно ми беше в самбото - да се уча на десен гард или да правя скок-кълбета в десен гард. Захват и прочие кат' салта, флик-флак и т.н. - но беше много смешно да уча всичко наобратно, тоест "прав" гард било т'ва, а па за мен беше "крив" - ама как да е и т'ва преживях. Демек и ляво и дясно - досадно е
              Ako при преплитане на пръстите на двете ръце, палецът на лявата ти ръка е в/у този- на дясната- значи си левичар. Трябва и да посягаш да вземаш предмети с лява ръка, а и ако свириш на китара- да държиш грифа с дясната..

              Съпругът ми е левичар,но си служи еднакво добре и с двете ръце. Все пак, ако трябва да е красиво- избира лявата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Моят хабитат варира в доста широки граници
                прихванала си от прословутия им хумор
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Моят хабитат варира в доста широки граници
                  Добро утро tnm
                  Добро утро чета

                  "Озове се в черква, мерне се в седянка"
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    най -накрая ти разконспирахме хабитата
                    Моят хабитат варира в доста широки граници
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Добро утро, Мечо!
                      Добро утро, тайфата!

                      Мдъъъ, ама как да го пусна този талавизор кат нямам ток!?

                      П.П. Такъв ураган не бях преживявала в живота си.
                      най -накрая ти разконспирахме хабитата
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Вятър имате, пусни си телевизора !!! Не е земетресение
                        Добро утро, Мечо!
                        Добро утро, тайфата!

                        Мдъъъ, ама как да го пусна този талавизор кат нямам ток!?

                        П.П. Такъв ураган не бях преживявала в живота си.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Ха добро утро.. Вчера се напихме с един приятел дето има цех за сушени меса и трайни колбаси.. Та само за приятели прави едно мезе дето до сега не го бях ял - направено като кайзер пастарма месо от сърце на говедо (бик, вол...)... Има вкус на пастарма но седи лекичко по меко и цвета му е по черен... Не е лошо. Но тази сутрин като отидох да дефекирам - нема тактъв цвят фекалии - черно като катран.. Явно от мезето че бая хапнахме снощи... Па и пийнахме къде два литра ракия, домашна (трима човека)...

                          Гледам захванали сте пак философските теми.. Пихвално. Именно това рпави тази тема уникална. Нивото на участниците в нея е топлкова високо, че е удоволствие и привилегия, човек да Ви чете.. Дори и да чете между редовете.. Дори и като се карате пак сте уникални...

                          Днес на тоя вятър, ще наливам бетон на един строеж.. Да се еба и бизнесмена. Нема работници, дедо Гошо слага ватенката и бачка, нема шофьори, дедо Гошо турга анцуга и кара, нема преподаватели, дедо Гошо турга костюма и преподава... И накрая ще си умра докато работя.. Или докато плющя... Винаги съм бил голяма шестица...

                          Хайде наздраве - да пуием по коняче да ни сгрее, че само Кирето и бат Маранди знаят какво е в това време да стоиш 8 часа на строеж....
                          Батка,

                          ти си завършен лидер. Отиваш първо с кафетата за всеки и с 1 кашон пиячка, мотивираш ги, че днес не е нормален ден за бачкане, ама вие сте луди и ще се справите дори и с това предизвикателство.

                          Правиш няколко енергични тигела по обекта да те видят как фучиш и нека после някой да се скатава? Питай ключовите 'орица имат ли нужда от помощ за нещо, демек че са важни за тИбя и 'орицата под тях и т'ва е.

                          П.П. Ще дадат много повече, отколкото предполагаш. Много е важна дозата хумор - да избиваш всичко на майтап.

                          Ха, наздраве!

                          Една приятелка ми пратила 1 бутилка водка, та как да не я пресуша скоростно от уважение - има още 200 гр останали - хихи

                          Коментар


                          • Ами бате Космо не ослепяхме защото имаше държавен контрол на пиенето..Малеее ама и що слънчев бряг- слънчев удар сме изпили с кока кола- - манджа му викаха- ха-ха.Ха наздраве - да си жив и здрав да работиш и да всички фронтове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Добро утро лъвове и лъвици- успешен ден. Космо браво батко уникален си- много бачкаш, ама си модерен строител..Аз като бачках навремето по строежите грозданка Академик Неделчев пиехме с мезе сланина, а ти сега френски коняк- голям си батко. Пак тогава вечер във фургона или стаята- по 3-4 часа белот и ракия и псувни, абе голям купон с тези дулгери и все викаха даскале кажи за политиката- демек да им обеснявам разбираемо за политиката, че нито им помнеха имената нито какво правят
                              И аз на маитап ги почвам по жълто да се смеем, абе пичове са строителите и вместо вода бира пием- ха-ха.Ха Спорен ден дружина
                              Ей бате Киро тая ракия я бях забравил - Академик Неделчев и старият Дъб... Как не ослепяхме и аз не знам... Ха наздраве...

                              Коментар


                              • Добро утро лъвове и лъвици- успешен ден. Космо браво батко уникален си- много бачкаш, ама си модерен строител..Аз като бачках навремето по строежите грозданка Академик Неделчев пиехме с мезе сланина, а ти сега френски коняк- голям си батко. Пак тогава вечер във фургона или стаята- по 3-4 часа белот и ракия и псувни, абе голям купон с тези дулгери и все викаха даскале кажи за политиката- демек да им обеснявам разбираемо за политиката, че нито им помнеха имената нито какво правят
                                И аз на маитап ги почвам по жълто да се смеем, абе пичове са строителите и вместо вода бира пием- ха-ха.Ха Спорен ден дружина

                                Коментар

                                Working...
                                X