IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
    Страшни брат.. Е сега се връщам от среща със един голям бос.. От незнам колко време ония ми подслушвал офиса. Сега поискал да е защитен свидетел, да не съм му напраВИЛ НЕЩО... Какво да му правя??? Аз да не съм някой мафиот??? Добре че си взех адвоката и той ги направи на пух и прах с тези подслушвания без съдебна заповед... Ебати глупаците.. Лошото е че подобни материали в съда не вървят, номогат да ти докарат страшни проблеми, защото знаете как се говори в офис за хората - Тоя прдерас, ония анален гей, тая любовница на еди кой си итн.... Нормален офисен жаргон, койот обаче в ръцете на някой комплексар, може да ти доведе такива проблеми че знае ли се... Аз добре ония ден проверявах офиса за подслушвателни устройства но нищо не открих.. Явно са ги махнали при последният ремонт, защото всичките записи са от поне една година...

    Абе ще се оправя, ама пак нерви, пак пари, пак връзки, пак игри... Кога нещо ще се случи по елсният наин в тоя живот??? Ебати станхме като волове????
    Баба ми(Бог да я прости), казваше: -Господ дава най-големите изпитания на най-силните хора.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Според теорията на вероятностите излиза така
      Само че освен да баеш, ще трябва и да танцуваш. Как си с танците!?
      Най я разбирам теорията на вероятностите. Дето в един чувал има черни и бели топки
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Много лоша работа Космо- какви са тези педерски интриги..Да се чудиш какви боклуци има
        Страшни брат.. Е сега се връщам от среща със един голям бос.. От незнам колко време ония ми подслушвал офиса. Сега поискал да е защитен свидетел, да не съм му напраВИЛ НЕЩО... Какво да му правя??? Аз да не съм някой мафиот??? Добре че си взех адвоката и той ги направи на пух и прах с тези подслушвания без съдебна заповед... Ебати глупаците.. Лошото е че подобни материали в съда не вървят, номогат да ти докарат страшни проблеми, защото знаете как се говори в офис за хората - Тоя прдерас, ония анален гей, тая любовница на еди кой си итн.... Нормален офисен жаргон, койот обаче в ръцете на някой комплексар, може да ти доведе такива проблеми че знае ли се... Аз добре ония ден проверявах офиса за подслушвателни устройства но нищо не открих.. Явно са ги махнали при последният ремонт, защото всичките записи са от поне една година...

        Абе ще се оправя, ама пак нерви, пак пари, пак връзки, пак игри... Кога нещо ще се случи по елсният наин в тоя живот??? Ебати станхме като волове????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Според теорията на вероятностите излиза така
          Само че освен да баеш, ще трябва и да танцуваш. Как си с танците!?
          Само недей с вероятностите, че като дойдат математиците ще си пишем до сабахлян....
          Да го караме с аритметика....

          пп Въпроса с танците го пропускам......(С два леви, дървени крака на високи токчета...)
          Last edited by 4i40; 18.03.2013, 13:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Съвсем ме обърка.....
            Ако приложим математиката на Мечо, ще излезе, че ватафин е равно на русалин...( все е баяч)
            Според теорията на вероятностите излиза така
            Само че освен да баеш, ще трябва и да танцуваш. Как си с танците!?
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Наивник, ще ти бая против уплаха от "инвестора", ако се появиш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Уффф
                Дамите сме държали патента за баене, лечение с билки и леене на куршум против уроки.
                В един момент господата сте се почувствали прецакани и сте решили и вие да дадете своята дан правенето на бели магии Та затова са се появили и тези мъжки баячи, наречени русалии.

                Съвсем ме обърка.....
                Ако приложим математиката на Мечо, ще излезе, че ватафин е равно на русалин...( все е баяч)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Баяч !!!
                  Уффф
                  Дамите сме държали патента за баене, лечение с билки и леене на куршум против уроки.
                  В един момент господата сте се почувствали прецакани и сте решили и вие да дадете своята дан правенето на бели магии Та затова са се появили и тези мъжки баячи, наречени русалии.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Баяч !!!
                    На пъп....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Превод, превод ... какъв превод искаш!?
                      Ватафинът е мъжкия вариант на баячките/като баба ти/. Избирали ги да са високи, бели хора със сини или зелени очи, защото се вярвало, че светлооките хора по-лесно развалят уроки.
                      Обаче да знаеш, че дадената русалийска дума /клетвата/ е много страшна
                      Баяч !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Много лоша работа Космо- какви са тези педерски интриги..Да се чудиш какви боклуци има

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Ако може с превод.....
                          Превод, превод ... какъв превод искаш!?
                          Ватафинът е мъжкия вариант на баячките/като баба ти/. Избирали ги да са високи, бели хора със сини или зелени очи, защото се вярвало, че светлооките хора по-лесно развалят уроки.
                          Обаче да знаеш, че дадената русалийска дума /клетвата/ е много страшна
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Ако се оправдаваш, пак се приемат за верни. Спасението е да си СВОЙ човек.
                            Повръща ми се човек.. Едно лайно казало на един много значим човек в държавата че аз съм го осмивал публично и съм му говорил зад гърба и съм правел регистри с доноси итн.... Смятай от там както всички управляващи, тоя комплексар / чекиджия вживял се в ролята си на зам министър, но с възможности да ти провали бизнеса в какъв филм може да те вкара... А тоя дето ме топи е едно злобно човече дето се гласи депутат да ства и сега се чуди как да се докара пред фаворитите за следващият парламент.. И сега аз имам два хода - 1. Чупя му краката и му режа ушите - не става защото веднага ще се разбере кой и ще натрупам много негативи... 2. Среща със зам министъра на която да се оправдавам като ученичка и да доказвам че земята е кръгла... + загубите коиот трябва да преглътна от опитите да ме притиснат... Еби му майката. Има и трети вариант - дигам си багажа, Терминал 2 и да го духат всичките... Ама съм дърт вече, па и пусто все не намирам смелост...

                            Коментар


                            • Космо всичко това е следствие на неефективното правосъдие, но то само това да е..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                                Кире брат, ние сигурно сме единствените хора, дето така се топим един друг и то по схемата "некой казва чер сестра ти е курва.." и ти от там почваш да се оправдаваш.. Ама лошото е че ако не се оправдаеш моментално нещата се приемат за верни.. Абе ебати държавата.. Е сега отивам към ерайонното да вадя 5 мои момчета "рекетьори", защото си поискали парите от дето им ги дължи някой наш човек дето пари не връща....
                                Ако се оправдаваш, пак се приемат за верни. Спасението е да си СВОЙ човек.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X