IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Добро утро чета
    Добро утро, Войводо !!!

    Само гладните и лудите пишат толкова рано по форумите.....
    Знам , че мечките са гладни пролетта, но защо съм от лудите, не ми е ясно...

    Коментар


    • Добро утро tnm
      Добро утро чета
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Ти остави, ами и аз много забравям. Не е от старост. Това ми е втора природа.
        Човещинка си е!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Мама си забравя и парите и картите ...
          Ти остави, ами и аз много забравям. Не е от старост. Това ми е втора природа.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Пък мама, добре че си забравя и ключовете, че като се върне да си ги вземе да изключи ютията и котлона и бойлера
            Мама си забравя и парите и картите ...
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Мдъъъ, ама този път е на тати По-едрата 1/3 пълноправен член на фамилията е ходил на уроци по цигулка без цигулката в калъфа.
              Пък мама, добре че си забравя и ключовете, че като се върне да си ги вземе да изключи ютията и котлона и бойлера
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Мдаа, синовете приличат на майките си
                Мдъъъ, ама този път е на тати По-едрата 1/3 пълноправен член на фамилията е ходил на уроци по цигулка без цигулката в калъфа.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Добро утро, Мечо!
                  Добро утро, тайфата!

                  Седнала съм днес около 07:15 в кафенето, пия си кафенцето и се чета вестника. По едно време телефона ми звъни - много упорито.
                  "Брях" - викам си на ум, "На кого му даде зор в ранни зори"!?
                  Поглеждам - на мама Безценното камъче. Стигнал в гимназията и с учудване установил, че ученическата раница не е с него. Да си изпия кафето по-набързо и да си отида до дома, да му взема раницата и да му я занеса. Ноооо ... това трябвало да стане най-късно до 07:45
                  Да се смея ли, да плача ли ...!?
                  Хубав ден на младежите и девойките!
                  Мдаа, синовете приличат на майките си
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Четниците гледам много оклюмали и оредели нещо.
                    Добро утро, Мечо!
                    Добро утро, тайфата!

                    Седнала съм днес около 07:15 в кафенето, пия си кафенцето и се чета вестника. По едно време телефона ми звъни - много упорито.
                    "Брях" - викам си на ум, "На кого му даде зор в ранни зори"!?
                    Поглеждам - на мама Безценното камъче. Стигнал в гимназията и с учудване установил, че ученическата раница не е с него. Да си изпия кафето по-набързо и да си отида до дома, да му взема раницата и да му я занеса. Ноооо ... това трябвало да стане най-късно до 07:45
                    Да се смея ли, да плача ли ...!?
                    Хубав ден на младежите и девойките!
                    Last edited by tnm; 19.03.2013, 11:49.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Добро утро tnm
                      Добро утро чета
                      Четниците гледам много оклюмали и оредели нещо.

                      Коментар


                      • Добро утро tnm
                        Добро утро чета
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Като на всякъде Кире... Е сега един приятел ми разказва че в работата му дуржали някаква баба дето вече се губела като излизала обедна почивка, но била близка с някакъв шеф и не им давали да я освободят... Всеки си има неговите грижи... Мен постоянно си ме разследват и подслушват, защото все съм на ръба на закона, но винаги се консултирам с юристи и обичайно не преминавам границата...
                          Космич, в големи лайна си се забъркал-пази се!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Бате Космо много е тежко при тебе, но щом ти е такава средата трябва да се пазиш и да внимаваш повече. Явно много зложелатели имаш..
                            Като на всякъде Кире... Е сега един приятел ми разказва че в работата му дуржали някаква баба дето вече се губела като излизала обедна почивка, но била близка с някакъв шеф и не им давали да я освободят... Всеки си има неговите грижи... Мен постоянно си ме разследват и подслушват, защото все съм на ръба на закона, но винаги се консултирам с юристи и обичайно не преминавам границата...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Баба ми(Бог да я прости), казваше: -Господ дава най-големите изпитания на най-силните хора.....
                              Мъдра жена е била баба ти... Аз не съм човекй дето се оплаква ама какво съм видял и преживял само аз си знам.. Един латиноамерикаски сериал и два екшъна може да се снимат...

                              Коментар


                              • Бате Космо много е тежко при тебе, но щом ти е такава средата трябва да се пазиш и да внимаваш повече. Явно много зложелатели имаш..

                                Коментар

                                Working...
                                X