IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    ТЕЖКИ ВРЕМЕНА БАТКО, НО ДА ПРОДЪЛЖИМ НАПРЕД
    Кире брат, ние сигурно сме единствените хора, дето така се топим един друг и то по схемата "некой казва чер сестра ти е курва.." и ти от там почваш да се оправдаваш.. Ама лошото е че ако не се оправдаеш моментално нещата се приемат за верни.. Абе ебати държавата.. Е сега отивам към ерайонното да вадя 5 мои момчета "рекетьори", защото си поискали парите от дето им ги дължи някой наш човек дето пари не връща....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
      ГОСПОДИ, ОТ ПРИЯТЕЛИ МЕ ПАЗИ. ОТ ВРАГОВЕ САМ ЩЕ СЕ ПАЗЯ!
      От враг предател не става !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
        Мале банда какво гадно племе сме това българите.. За това не ни искат никъде на запад... Ебати дребните човечета сме... Няма друг народ дето трима човека да правят чета с предател... Днес на какви безпочвеени обвинения от близки до бизнеса ми хора съм принуден да отговарям и то пред един куп държавни институции.. Няма такава плява. Когато и да изчезнем (а то ще стане с тази демографска картинка), все ще е късно...
        ГОСПОДИ, ОТ ПРИЯТЕЛИ МЕ ПАЗИ. ОТ ВРАГОВЕ САМ ЩЕ СЕ ПАЗЯ!
        домоуправител

        Коментар


        • ТЕЖКИ ВРЕМЕНА БАТКО, НО ДА ПРОДЪЛЖИМ НАПРЕД

          Коментар


          • Мале банда какво гадно племе сме това българите.. За това не ни искат никъде на запад... Ебати дребните човечета сме... Няма друг народ дето трима човека да правят чета с предател... Днес на какви безпочвеени обвинения от близки до бизнеса ми хора съм принуден да отговарям и то пред един куп държавни институции.. Няма такава плява. Когато и да изчезнем (а то ще стане с тази демографска картинка), все ще е късно...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Ако може с превод.....
              Че то с превод, хептен няма да е ТАЙНСТВЕНО
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Според заръките на баба означава, че ставаш за ватафин на русалиите

                Има и физиологично обяснение, но то не звучи толкова тайнствено

                Ако може с превод.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Тнм, за милионите са нужни 6 числа
                  Т.е. напиши и ти другите 3 че да спечелим дружно целия форум (тия които четат темата де)

                  1, 21, 37
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Я ми кажи сега бай Иречек, ти либерал ли си, консерватор ли си

                    Кев, то се видя, че за свободата няма да напишеш нищо, ами я ми кажи сега, ти компатибилист ли си, или си инкомпатибилист. Май, май си компатибилист !!!

                    Виж ОНАЯ тема ако се затрудняваш с терминологията. И аз до вчера се затруднявах.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Добро утро, Мечо!
                      Добро утро, тайфата!

                      Мечо, на късметчето към кафето ми днес пишеше "Печалба от тотото". Напиши бързо три числа, да пусна фиш и да спечелим милионите!
                      Тнм, за милионите са нужни 6 числа
                      Т.е. напиши и ти другите 3 че да спечелим дружно целия форум (тия които четат темата де)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Добро утро, Мечо!
                        Добро утро, тайфата!

                        Мечо, на късметчето към кафето ми днес пишеше "Печалба от тотото". Напиши бързо три числа, да пусна фиш и да спечелим милионите!
                        19, 14, 13,
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Култура на неподчинението

                          Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc


                          Ние ще ви покажем, ние ще ви изправим.
                          Културата на неподчинението е пряко свързана с покупателната способност на матриала. Колко съм им обяснявал още на времето на разни форумни корифеи като мене, че българските политици са свински полумаймуночовеци и че неопровержимо доказателство за това е, че заплатите в Гърция са толкова и толкова пъти по големи от заплатите в България. Обясняваха ми, че това било щото производителността на труда в България била толкова и толкова пъти по малка от производителността на труда в Гърция. Да обаче гръцките бизнесмени почнаха да изнасят фабриките си в България. Стана така, че във фабриките на един и същи чорбаджия, с една и съща производителност на труда, заплатите във фабриките дето бяха в България пак бяха толкова и толкова пъти по малки от заплатите във подобните фабрики дето бяха в Гърция. Да е**********ба тъз производителност на труда да е************ба. После когато се видя че аргумента за производителността на труда дрънчи като куха тенекия, извадиха аргумента, че Гърция задлъжнява и ще фалира и гърците ще станат толкова гладни, че ще идват да ни се молят за парче хляб. Обаче, тя Гърция задлъжня, че и фалира биля, но заплатите в Гърция продължават да са толкова и толкова пъти по големи от заплатите в България и ние ходим да им се молим за парче хляб, а не те на нас. И аргумента със състоянието на държавния дълг падна в канала.

                          Та така де. Бунак лозе копае, юнак вино пие. Бунт, бунт и пак бунт. Не ги ли настигнем гърците по бунтове, няма да ги настигнем и по заплати.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Добро утро, Мечо!
                            Добро утро, тайфата!

                            Мечо, на късметчето към кафето ми днес пишеше "Печалба от тотото". Напиши бързо три числа, да пусна фиш и да спечелим милионите!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добро утро tnm
                              Добро утро чета
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc


                                Ние ще ви покажем, ние ще ви изправим.

                                Коментар

                                Working...
                                X