IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Форекс или нещо друго?
    Тука има - тука няма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
      Преди време, когато загубих доста пари от хазартни занимания, съм се зарекла, дори и 1 фиш няма да пусна. Спазвам си клетвата.
      Форекс или нещо друго?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
        Може и "wooden philosopher"

        Мечо, ко та зеха на подбив днес, бря!?
        Не така че много сложно ше му стане.

        Коментар


        • Може и "wooden philosopher"

          Мечо, ко та зеха на подбив днес, бря!?

          Коментар


          • Wiseacre.

            Коментар


            • Pinched maiden
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Ясно. Ущипана мома
                Ясно. Дървен философ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Ами преди да си легне, Бай ти Факи хвърля едно око на форума, да каже лека нощ или добро утро на форумците.
                  Ясно. Ущипана мома
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Факи, я ми кажи ти сега тука правичката. Като не се интересуваш от политика, как разбра сабален, че аз първо дращя у ПОЛИТИКАТА и чак после поздравявам колегите ???
                    Ами преди да си легне, Бай ти Факи хвърля едно око на форума, да каже лека нощ или добро утро на форумците. И разбира се, не може да не направи впечатление специфичната активност, например ти нямаш търпение да споделиш нещо мъдро с форумците.
                    И в бързината понякога нямаш време да си провериш правописа в речника.
                    За виден философ това е непростимо. Как да приемеш някой за философ, когато същия очевидно не знае граматиката и правописа. Ако на този някой това му е роден език, означава, че по-голямата част от мисловните процеси протичат бавно до някаква дълбочина, след което спират. А един такъв човек не може да бъде приет насериозно от хора които са на и над средно интелектуално ниво. Такъв човек е забавен в известен смисъл, но когато досажда непрекъснато е смешен.
                    ...
                    Има различни хора. Едни са екстроверти, други интроверти. Едни говорят много, други малко. Едни премислят повече, други по-малко. Има хетеросексуални, би, хомо. Има разбира се и отклонения от широките природни закони. Например има женомъж. Понеже е сложна, непривична за произнасяне дума, обществото е приело думата травестит - определение за същество, което което притежава и двата вида първични полови белези.
                    За подобни същества народа казва изроди, но в обществото е прието по-мекото и благозвучно травестит.
                    Има и различни състояния, няй-странното за мен от което е шизофренията. Например до един момент си лицето Николов, но в следващ момент си вече Великия индиански вожд Great Bear.
                    Странното е че никоя от двете персони не знае за съществуването на другата.
                    Както и да е...

                    Но да се върна на въпроса ти: Мечо биков, трябва и малко добро възпитание, Виж например как ти отговарям на въпроса. Докато ти отбягваш да отговориш на въпросите които ти задавам. Не са сложни, а именно:

                    Мечо биков, кажи какво направи лъва?
                    Или
                    Мечо биков, лопати ли са лопатите?

                    Коментар


                    • Факи, я ми кажи ти сега тука правичката. Като не се интересуваш от политика, как разбра сабален, че аз първо дращя у ПОЛИТИКАТА и чак после поздравявам колегите ???
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Една дума, както я е написал Мечо, така се пише
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          А, между другото, пак писах в тема политика. Да ви се похваля де. Обичам да пиша за политика.

                          Ущипаните моми ми намирисват
                          Мечо биков, ощипани се пише. Ощипани. С 'О' .
                          По 20 часа на ден лееш мъдрост из форума, и още не си го научил българския.
                          ФИлософите познават перфектно езика на който филосовстват така да се каже. Ползват и знаят повече от 200-250 думи на съответния език.


                          ПП
                          Мечо биков, да се върнем на нещо интелектуално - я кажи какво направи лъва?

                          Коментар


                          • Анонимното добро е светла идея. Хем е добро, хем няма очаквания и благодарности.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                              Преди време, когато загубих доста пари от хазартни занимания, съм се зарекла, дори и 1 фиш няма да пусна. Спазвам си клетвата.
                              Браво!
                              Аз ако спечеля и един лев от някаква лотария или тото, винаги си го прибирам. Никога не залагам спечелените от хазарт пари отново.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                                и ти ли -много станахме милионерите тук
                                Ние с Мечо сме комбина Участваме солидарно с 3 броя числа.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X