IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Преди време, когато загубих доста пари от хазартни занимания, съм се зарекла, дори и 1 фиш няма да пусна. Спазвам си клетвата.
    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Щот ме мързи, бре!

      П.П. Пуснала съм фиш. В неделя ще ставаме милионери
      и ти ли -много станахме милионерите тук
      http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Чакай сега. Не беше ли ти ОНЯ, дето ни обърна внимание на човека, дето не можел добре да плува, но въпреки това спасил децата и се удавил ???

        А защо не и в Италия ???
        няма нищо лошо в това и ние да се поучим
        от нещо добро и да го разпространим
        а и ми харесва ,че е анонимно
        правиш добро,без да чакаш благодарности
        без да парадираш
        http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          И аз, и аз

          ПП
          Разбираш я свободата !!! Що не я научиш и философската терминология, да си хортуваме сладки приказки
          Щот ме мързи, бре!

          П.П. Пуснала съм фиш. В неделя ще ставаме милионери
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение

            За съжаление прподаването им е станало инстинкт и нито се осъвършрнстват нито се влагат... Като на всякъде в държавата...
            Племенницата ми се омъжи за англичанин. В нашият род хич не се уважават такива забежки и за да умилостиви старейшините, момъка стена източноправославен Но аз исках друго да разкажа.
            На сватбата у нашият хабитат се изсипаха с чартърен полет едно стадо англичани, гарнирани с някой друг шотландец - за цвят. Разни лекари, архитекти, мениджъри /младежите/ и директор на затвор, ветеран от Фолкландската война и университетски преподавател /младежи в зряла възраст/. Другите не ги запомних какво работеха, но всички бяха много весели люде и се покъсаха да правят снимки на всичко, което им се мернеше пред погледа.
            По някое време джентълмените се напиха и станаха танцуват. На песничката на Джо Кокър единия младеж в зряла възраст остана само по боксерки Реших, че това е ветерана от войната. Като попитах племенницата се оказа, че човекът е преподавател по английска литература в някакъв университет.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
              Чакай сега. Не беше ли ти ОНЯ, дето ни обърна внимание на човека, дето не можел добре да плува, но въпреки това спасил децата и се удавил ???

              А защо не и в Италия ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Защо не и у нас
                Какво е "висящо кафе"?
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Добро утро лъвове и лъвици- приятна почивка
                  За съжаление отново си прав Бате Космо- има много впиянчени преподаватели..даже се смята за риск на професията..Жалко , че умни хора се плъзгат по тази плоскост и даже имам примери за прекаляване..Все пак аз ги харесвам хубави разговори си правим , въпреки че рядко се отзовавам на запоите им..а те са всеки ден

                  Коментар


                  • А, между другото, пак писах в тема политика. Да ви се похваля де. Обичам да пиша за политика.

                    Ущипаните моми ми намирисват
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Здравей Космо.
                      Ми след един литър водка, аз не мога да разбера, как изобщо мислят.
                      За съжаление прподаването им е станало инстинкт и нито се осъвършрнстват нито се влагат... Като на всякъде в държавата...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                        Аз днес цял ден съм по маси... И все при разни яки пияници от научните среди. Просто нямате идея как пият университетските преподаватели.... Схемата литър водка с едно степче и пакетче солети те са я измислили...
                        Здравей Космо.
                        Ми след един литър водка, аз не мога да разбера, как изобщо мислят.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          И аз, и аз

                          ПП
                          Разбираш я свободата !!! Що не я научиш и философската терминология, да си хортуваме сладки приказки
                          Добро утро Мечо.

                          Коментар


                          • Аз днес цял ден съм по маси... И все при разни яки пияници от научните среди. Просто нямате идея как пият университетските преподаватели.... Схемата литър водка с едно степче и пакетче солети те са я измислили...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Едно към едно с втората песен
                              И аз, и аз

                              ПП
                              Разбираш я свободата !!! Що не я научиш и философската терминология, да си хортуваме сладки приказки
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Едно към едно с втората песен
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X