IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
    Лорде приятелю, сега си направих труда да прегледам два три сайта за оръжия... Тоя моя приятел май малко ме е подвел... Като гледам за парите на Браунинга, какви модели на Валтер, ЧЗ, Берета, Глок итн има... Тежат по 600 гр. С по 15 - 16 патррона, същият калибър (9X19) и на вид къде къде по "фешън"... Май съм се минал малко... То като гледма и аркуса дето е без пари на практика е същият пистолет... Мисля да му го върна в понеделник и да взема друг...
    Не те съветвам. Браунинг е класика в жанра! Аркусите са по техен лиценз, но често засичат! Затова ти казах да си купуваш пълнители за аркуси. Така хем ще ползваш оригинала, хем с евтини консумативи. Аз ползвам макаренко защото ми се досвидя за "мерцедеса"-"Хеклер и Кох". И без тва само събира паяжина. А глогинките са масови като макаренко но никак не лоши. Оръжие за градска престрелка между полицаи и бандюги.

    Коментар


    • Космо аз харесвам Глог, но си прав, че Аркуса са много на сметка

      Коментар


      • Що ти е пистолет бе Космонавте? Питам те, щото не ми се чете назад да търся отговора
        Абе някоя мутра да не те хвана на калъп с жена му/любовницата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Наздраве Космо, наздраве банда, аз още няма да се впускам да къркам, щото трябва да пренасям едни мебели. После ще наваксвам
          Хубав пистол си си взел. Малко е тежък, но и ти си такъв, тъй че нямаш грижи. И не засича както понякога се получава с българския му прототип. Е можеш да заредиш и пълнители Аркус - 15 -ки за да можеш да провеждаш кръгова отбрана цяло денонощие.
          Лорде приятелю, сега си направих труда да прегледам два три сайта за оръжия... Тоя моя приятел май малко ме е подвел... Като гледам за парите на Браунинга, какви модели на Валтер, ЧЗ, Берета, Глок итн има... Тежат по 600 гр. С по 15 - 16 патррона, същият калибър (9X19) и на вид къде къде по "фешън"... Май съм се минал малко... То като гледма и аркуса дето е без пари на практика е същият пистолет... Мисля да му го върна в понеделник и да взема друг...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
            гриша ганчев
            Аз като търсех снимки оня ден да громя троловете, видях на една Ицо и Гриша усмихнати и доволни.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
              Висящ хляб
              Първата касова бележка с подарена ароматна чаша кафе бе пусната от Етно бар "Red house" във Варна в петък вечер в 18,41 часа. Именно оттам тръгна и инициативата за "висящите" стоки. Светкавично 12 заведения от София също отговориха на благородната кампания, стартирала в морската столица. Страницата на общността във Facebook събра над 7000 последователи за ден. "Собственици на дюнери и хлебопекарни също декларираха участие в кампанията", сподели пред "Стандарт" инициаторът й Марин Сотиров. В събота сутринта в бара вече имаше платени 4 кафета. Стъклени купи ще държат празни капачки или топчета с точната бройка на "висящите" стоки. Всички заведения от инициативата ще са с еднакви стикери със съответните надписи "Подари кафе на непознат" или "Подари хляб на непознат".
              четат ни хората полза има
              http://milom.blog.bg/biznes/2013/03/...e-quot.1067210
              Милом, още утре ще попитам в кафенето, в което си пия сутрин кафето дали ще вземат участие в инициативата. На мен ми харесва като идея, но съпругът ми веднага заяви, че няма да хрантути представители на определено малцинство. Той работи в градче, в което бъка от такива
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Да, когато няма благодарност е хубаво да се прави и приема добро.

                На един въпрос не отговори. За кого работи Христо Стоичков. Питам защото не знам. Не, че да се заяждам.
                гриша ганчев
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                  Висящ хляб
                  Първата касова бележка с подарена ароматна чаша кафе бе пусната от Етно бар "Red house" във Варна в петък вечер в 18,41 часа. Именно оттам тръгна и инициативата за "висящите" стоки. Светкавично 12 заведения от София също отговориха на благородната кампания, стартирала в морската столица. Страницата на общността във Facebook събра над 7000 последователи за ден. "Собственици на дюнери и хлебопекарни също декларираха участие в кампанията", сподели пред "Стандарт" инициаторът й Марин Сотиров. В събота сутринта в бара вече имаше платени 4 кафета. Стъклени купи ще държат празни капачки или топчета с точната бройка на "висящите" стоки. Всички заведения от инициативата ще са с еднакви стикери със съответните надписи "Подари кафе на непознат" или "Подари хляб на непознат".
                  четат ни хората полза има
                  http://milom.blog.bg/biznes/2013/03/...e-quot.1067210
                  Да, когато няма благодарност е хубаво да се прави и приема добро.

                  На един въпрос не отговори. За кого работи Христо Стоичков. Питам защото не знам. Не, че да се заяждам.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Висящ хляб
                    Първата касова бележка с подарена ароматна чаша кафе бе пусната от Етно бар "Red house" във Варна в петък вечер в 18,41 часа. Именно оттам тръгна и инициативата за "висящите" стоки. Светкавично 12 заведения от София също отговориха на благородната кампания, стартирала в морската столица. Страницата на общността във Facebook събра над 7000 последователи за ден. "Собственици на дюнери и хлебопекарни също декларираха участие в кампанията", сподели пред "Стандарт" инициаторът й Марин Сотиров. В събота сутринта в бара вече имаше платени 4 кафета. Стъклени купи ще държат празни капачки или топчета с точната бройка на "висящите" стоки. Всички заведения от инициативата ще са с еднакви стикери със съответните надписи "Подари кафе на непознат" или "Подари хляб на непознат".
                    четат ни хората полза има
                    http://milom.blog.bg/biznes/2013/03/...e-quot.1067210
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Наздраве Батко- да си жив и здрав- не се коси- всичко ще мине- дявола никога не е толкова черен , колкото изглежда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Добро утро лъвове и лъвици
                        Наздраве бате Космо.Хич да не ти пука- има такива моменти в живота- и аз като Мечо от няколко години съм оставил всякакви планове и амбиции и карам по спокоино.Ами защо да се косим когато целия свят е в криза - цели държави фалират. Понякога живота показва верните решения, а не ние ги избираме..Хвани адвокати да отбиеш ударите и караи по спокоино, защото като се гътнеш- удар инсулт или по- лошо- кел фаида батко..Колкото толкова за сега, почини огледаи се отраняваи се- осмисли нещата и пак напред..Много харесвам една тибетска поговорка- ВЪРНИ СЕ ЗА ДА СТИГНЕШ И ДРУГА- НАУЧИХТЕ ЛИ СЕ ДА СЕ РАДВАТЕ НА ТРУДНОСТИТЕ
                        Явно си попаднал в някаква кофти схема с хора, но и това ще мине батко- света не е свършил- ха наздраве
                        Голем си Кире.. Много те уважавам... Наздраве.. Мале как ми тръгна глътка..

                        Коментар


                        • Добро утро лъвове и лъвици
                          Наздраве бате Космо.Хич да не ти пука- има такива моменти в живота- и аз като Мечо от няколко години съм оставил всякакви планове и амбиции и карам по спокоино.Ами защо да се косим когато целия свят е в криза - цели държави фалират. Понякога живота показва верните решения, а не ние ги избираме..Хвани адвокати да отбиеш ударите и караи по спокоино, защото като се гътнеш- удар инсулт или по- лошо- кел фаида батко..Колкото толкова за сега, почини огледаи се отраняваи се- осмисли нещата и пак напред..Много харесвам една тибетска поговорка- ВЪРНИ СЕ ЗА ДА СТИГНЕШ И ДРУГА- НАУЧИХТЕ ЛИ СЕ ДА СЕ РАДВАТЕ НА ТРУДНОСТИТЕ
                          Явно си попаднал в някаква кофти схема с хора, но и това ще мине батко- света не е свършил- ха наздраве

                          Коментар


                          • Добро утро, Мечо!
                            Добро утро, тайфата!

                            Вчера изкарах много тежък имен ден. Като седнахме към 14:00 и така чак до към 20:00 часа. А днес сутринта никой не иска да се надигне и да разходи дебелото псе
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Не знам, Космо. Аз не съм много амбициозен и ми е по лесно. И здравето си имам време да гледам. Вероятно ще умра здрав. Не знам що обичам да провокирам хората да мислят. Може би защото аз самия съм от мислещите и им завиждам задето са блажени.
                              Ти си умен мъж Мечо... Лошо няма да провокираш хората да мислят.. Като цяло един куп науки са създадени с тази цел... Лошо няма и ти да си правиш гимнастика на мозъка. Всеки човек се забавлява по различен начин... Твоето хоби са философията и психологията.. Интересни и необятни като познание науки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Наздраве Космо, наздраве банда, аз още няма да се впускам да къркам, щото трябва да пренасям едни мебели. После ще наваксвам
                                Хубав пистол си си взел. Малко е тежък, но и ти си такъв, тъй че нямаш грижи. И не засича както понякога се получава с българския му прототип. Е можеш да заредиш и пълнители Аркус - 15 -ки за да можеш да провеждаш кръгова отбрана цяло денонощие.
                                Добро утро Лорде... Аз много не разбирам от оръжие но един приятел ми го препоръча, точно заради това че е безотказен... До сега съм имал Макаров (български), ЧЗ и Рюгер..

                                Правя в момента овчарска салата.. Наздраве.. Ще ми отнеме малко време но съм решил табиетлийски да я направя.. Чак и яйце ще стържа отгове... Бах мааму колко почнати и недовършени бутилки имам в нас.. Сигурно едно 30 - 40 шишета, всякакви, с по 100 - 200 грама алкохол в тях... Днес ще повам да ги допивам че да освободя място.. Е сега привърших една Сливенска перла с най много 20 грама в нея.. Да се чудиш кога съм я отворил и защо съм я прибрал..

                                Коментар

                                Working...
                                X