IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Милом, по телевизията дадоха репортаж за "висящите кафета"
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • http://vbox7.com/play:717cdc23
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Мечо биков, ти бил ли си кандидат-студент?

        Коментар


        • Здравейте, тук нищим история... вижте как мислят кандидат студентите.

          Това са бисери на кандидат студенти!
          ..............

          "Прабългарите нападали тутакси, а бягали изневиделица.

          Хан Крум издебнал самозадоволените ромеи в дерето и ги изненадал отзад.

          Изневиделица Крум се озовава и в долината на Струма, където се раздават заплатите на византийските войници.

          ...и тогава вместо войниците на Аспарух да наръгат бунтовниците отпред, те започнали да ги ръгат отзад.

          Когато Сърбия обявила война на България, през 1885 г., българските войски трябвало да преминат на "марш на скок" от южната до западната граница. Те тичали денонощно - двама тичали отстрани, а един спял по средата. През това време ентусиазираното население им пъхало пържоли в устите.

          Нашите прадеди са живели в колиби. Те не са имали дрехи, ризи, нищо освен една дупка, за да излиза пушека. За да си създадат семейство те са разполагали само с един съвсем примитивен инструмент.

          Хан Крум със задните си части запушил Върбишкия проход, а с предните изненадал Никифор отзад!

          Майката на Ахил го е потопила във водите на Стикс, за да го направи непромокаем за стрелите. Това обаче не му попречило да умре и тогава Одисей влязъл в Троя маскиран, като дървен кон (някои приписват това на Александър Македонски). Агамемнон и Менелай са били братя, но това се знае със сигурност само за първия.

          Римляните трябвало да водят многобройни войни преди Италия да стане полуостров. По-късно римляните заменили войниците с гъски: те ядели по-малко, а вдигали повече шум.

          Римляните били големи строители. Тяхно дело са много павирани пътища, измежду който най-прочут е Млечния път.

          След смъртта на Цезар, Октавий и Антоний си разделили империята. Октавий получил задната част на Рим, Антоний източната и Клеопатра. В края на живота си Октавий се оттеглил в своя мавзолей.

          Карл V е роден при леля си, защото майка му тогава не била там.

          Людвик XIV бил на пет години, когато се родил баща му. Той живял до смъртта си в 1715 година. Людвик XIV бил заобиколен от благородници които се наричали куртизани. Жените им се наричали куртизанки. Дворецът му бил винаги добре изметен и блестящ, поради което бил наречен Крал-слънце.

          През 1763 година Франция закупила Корсика, три години преди раждането на Наполеон за да може да се роди французин.

          Нощта на четвърти август е била най-светлия ден на революцията: тогава се отменили феодалните времена. Занапред вече хората се раждали живи и равноправни. Септемврийските кланета са станали вечерта на 10-ти август.

          Наполеон бил диктатор защото имал способността да диктува по няколко писма наведнъж. "
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • http://vbox7.com/play:cc18de8c
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              По принцип е добре на днешно време да си въоръжен. Въпреки лошите ни закони.
              Не е аркус това на снимката. Това е доста голяма ютияза големи мъже - DESERT EAGLE полуавтоматичен пистолет с 357 mag калибър. Затова съм написал, че е подходящ за теб.

              http://bg.wikipedia.org/wiki/Desert_Eagle
              Гледал съм го този по филмите... Много е красив.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Не те съветвам. Браунинг е класика в жанра! Аркусите са по техен лиценз, но често засичат! Затова ти казах да си купуваш пълнители за аркуси. Така хем ще ползваш оригинала, хем с евтини консумативи. Аз ползвам макаренко защото ми се досвидя за "мерцедеса"-"Хеклер и Кох". И без тва само събира паяжина. А глогинките са масови като макаренко но никак не лоши. Оръжие за градска престрелка между полицаи и бандюги.
                http://www.guns.bg/products/?action=...productId=7985

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                  Ще те послушам.. Ще си го запаззя Браунинга, макар че си прав че доста тежи.. А с пълен пълнител е още по тежък. Този на снимката не е ли от онези Аркуси (бяха с друго име) дето нашите ги произвеждат за Израел...

                  Абе аз пистолет не нося че имам лошо пиянство, но пак ще почна че нещо много се изнерви бизнес средата и добре човек да има нещо за самоотбрана че знаеш ли... Та за това го взех.. Така и така си подновявам разрешителното...
                  По принцип е добре на днешно време да си въоръжен. Въпреки лошите ни закони.
                  Не е аркус това на снимката. Това е доста голяма ютияза големи мъже - DESERT EAGLE полуавтоматичен пистолет с 357 mag калибър. Затова съм написал, че е подходящ за теб.

                  http://bg.wikipedia.org/wiki/Desert_Eagle
                  Last edited by Лорда; 24.03.2013, 12:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                    Космонавте, свиркай си и хич да не ти пука
                    Тия са ебати пичовете - 5 години гражданска война със 105 загинали....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Малий, щом за пищови почна да се говори с пълнители за по 15-16 патрона...

                      Мале, мале, това си е истинско въоръжаване за война...

                      Те тия новите са така... Ама като се замисли човек - Кога ще ти дотрябват в мирно време 16 патрона да изстерляш... Макар че ония дето застреля циганите и му свършили патроните, ако не беше с пистолет с повече патрони поне щеше да си довърши работата...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        В интерес на истината твоята космическа натура си я представям с тази ютия:



                        Ще те послушам.. Ще си го запаззя Браунинга, макар че си прав че доста тежи.. А с пълен пълнител е още по тежък. Този на снимката не е ли от онези Аркуси (бяха с друго име) дето нашите ги произвеждат за Израел...

                        Абе аз пистолет не нося че имам лошо пиянство, но пак ще почна че нещо много се изнерви бизнес средата и добре човек да има нещо за самоотбрана че знаеш ли... Та за това го взех.. Така и така си подновявам разрешителното...

                        Коментар


                        • Всяко ново е добре забравено старо

                          Докато словото ми беше
                          пръст...
                          приятел бях на житото.

                          Докато словото ми беше
                          гняв...
                          приятел бях на белезниците.

                          Докато словото ми беше
                          камък...
                          приятел бях на бързея.

                          Докато словото ми беше
                          бунт...
                          приятел бях на земетръса.

                          Докато словото ми бе
                          пелин...
                          приятел бях на оптимиста.

                          Когато словото ми стана
                          мед...
                          мухи устата ми
                          покриха.

                          Махмуд Даруиш
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • В интерес на истината твоята космическа натура си я представям с тази ютия:


                            Коментар


                            • Космонавте, свиркай си и хич да не ти пука

                              Коментар


                              • Малий, щом за пищови почна да се говори с пълнители за по 15-16 патрона...

                                Мале, мале, това си е истинско въоръжаване за война...

                                Коментар

                                Working...
                                X