IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    В общество на ощипани муми точно не пасвам
    А пасуваш ли в убщество на тимирутни типигьози.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Компатибилизъм във философията означава приемането, че е възможно хем светът да е детерминиран, хем да съществува свободна воля !!!

      Анадънму ???
      Егати.... ти тия работи ли четеш?!?!
      ------------------------
      Компатибилизм (англ. Compatibilism) — учение о том, что свобода воли совместима с детерминизмом. В то же время можно сказать, что свобода воли в компатибилизме определена таким образом, что может сосуществовать с детерминизмом. Компатибилисты считают, что свобода может присутствовать без привлечения метафизики. Противоположная позиция инкомпатибилизма использует метафизическое понятие свободы воли, которое по мнению компатибилистов никогда не было четко сформулировано.

      http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B8%D0%B7%D0%BC

      ---------------------------

      Жив да не бях.
      Даже и руснаците не могат да сглобят дълго изречение на тази тема с повече от 8 думи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        Нещо като анархист? Не пасваш в никое общество?
        В общество на ощипани муми точно не пасвам
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
          При това осъзнат, което е по-важно

          Мечо, много ми допаднаха разсъжднеията ти за осъзнаването като цяло и части, от другата тема. Но малко повече мое мисли, анализ и интерпретация по тях - довечера
          А, добре че ми напомни. Аз написах само за осъзнаването на човека като цяло. Осъзнаването като част също го засегнах, но за частите на човека, като части. Мислех да напиша и ТРАКТАТ за осъзнаването на човека като част от по големи цяли (за ощипаните муми, нарочно го пиша с я). Но не съм го почвал (трактата де). Щото вчера бяха едни ВОЙНИ. То и днеска май ще съм на бойното ПОЛЕ тъй кат гледам.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
            Пукай тамън ти е паднало... Из гората нема и кой да те види. Ха наздраве... Ей ама хубава тая водка Финландия. Много пивка.
            Еее космонавте, за Голем ядач, пияч, ебач, дефекист... да пиеш изцяло комерсиална водка... ми няма ли нещо руско, или полско да го ева?
            Голям срам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Моята е лесна. Аз съм инкомпатибилист и индетерминист.
              Нещо като анархист? Не пасваш в никое общество?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Завиждам ти. Мястото дето мисля да си направя оранжериите е до гората. И пищов ще си купя, от време на време да ходя из гората да СТРЕЛЯМ.
                Пукай тамън ти е паднало... Из гората нема и кой да те види. Ха наздраве... Ей ама хубава тая водка Финландия. Много пивка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Моята е лесна. Аз съм инкомпатибилист и индетерминист.
                  При това осъзнат, което е по-важно

                  Мечо, много ми допаднаха разсъжднеията ти за осъзнаването като цяло и части, от другата тема. Но малко повече мое мисли, анализ и интерпретация по тях - довечера

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Оф, и твоята не е лесна.
                    Нещо като хем мъж, хем жена, а?
                    ...Ама кажи in general, не за философията.

                    а и другите въпроси?
                    Моята е лесна. Аз съм инкомпатибилист и индетерминист.
                    Last edited by mechobikov; 25.03.2013, 15:53.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • А бре, ущипаните моми какво ме нагънаха за един път. Да не би Чунчо да ме е наколадил, че го бием с Кирето като маче у дирек у политиката
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Компатибилизъм във философията означава приемането, че е възможно хем светът да е детерминиран, хем да съществува свободна воля !!!

                        Анадънму ???
                        Оф, и твоята не е лесна.
                        Нещо като хем мъж, хем жена, а?
                        ...Ама кажи in general, не за философията.

                        а и другите въпроси?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Какво значи думата (цитат) компатибилизъм?
                          Компатибилизъм във философията означава приемането, че е възможно хем светът да е детерминиран, хем да съществува свободна воля !!!

                          Анадънму ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Хихи, наченки на веселба виждам
                            Мечо биков, ама защо си се изтървал така? От вчера до днес си назад с нормата. Още само 140 поста (ама до довечера) иш' си я изпълнил.
                            Сигурно не е лесно да скалъпиш стотина поста речник от само 200 думи и две-три картинки, но ти си доказано търпелив.
                            Аз бих ти помогнал, но с гореказания лимит от думи в речника ще ми е неимоверно трудно, пък не съм толкоз търпелив. Не мога да въртя едно и също. Доскучава ми.

                            Но - все пак ще опитам, задавайки няколко въпроса.

                            Мечо биков,
                            какво направи лъва?
                            Лопатите лопати ли са или не?
                            Какво значи думата (цитат) компатибилизъм?
                            Кажи какво знаеш за Караджата. Ето един нов сайт да потърсиш в него - wikipedia.org
                            Aко срещнеш трудности - питай, ще помагам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                              Ха наздраве... Ебати софрата си спретнах... Минах през един магазин точно до стрелбището и изкупих щандовете с мезетата... Сега мисля да се напия като животно... И то като диво горско животно....

                              Ама много гърми тоя браунинг... Лорда се оказа прав. Нема засечка... Ама много скъпи патроните.. Има и по евтини ама ми казаха да не си троша хубавият пистолет с тях...
                              Завиждам ти. Мястото дето мисля да си направя оранжериите е до гората. И пищов ще си купя, от време на време да ходя из гората да СТРЕЛЯМ.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Първо трябва "постъпка" и после отговорност за нея.
                                Във форум не се прават постъпки, а полюции.

                                П.П. Форумът е нещо като демо сметка при форекса. Опит-грешка, но като цяло оставаш незасегнат.
                                Така е, прав си. И аз това им обяснявам на две ущипани моми, ама те не ВДЯВАТ
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X