IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Близо съм до първите две цифри от ника ми.
    Това ме радва. Аз съм по млад, но не по малко заядлив
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Що ти кой набор си. Не, че има значение де. И двамата ще умрем
      Близо съм до първите две цифри от ника ми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Наклона на "онова" го дават годините и усещането ти.
        Ти вече си свалил доста надолу емоционалния си х**********й.
        Сега остава природата да свърши останалото.
        Що ти кой набор си. Не, че има значение де. И двамата ще умрем
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Много много не обичам да ми дават наклон на х************************уя.
          Ако не си разбрал до сега де.
          Наклона на "онова" го дават годините и усещането ти.
          Ти вече си свалил доста надолу емоционалния си х**********й.
          Сега остава природата да свърши останалото.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Разбирам, че не се заяждаш.
            Но: Хлябът се прави от брашно, то пък от зърно, а зърното се засява и т.н.
            Никой не е по-голям от Хляба, но все пак - ние си го правим от началото до края. Т.е. хлябът е такъв, какъвто ние си го направим. Няма да намесвам совите и лопатите.

            Няма нужда да задръстваш форума с небивалици. Който го интересува ще си провери. Няма и нужда през 1 пост да детерминираш празни неща.
            Бъди малко по-рационален и така ще станеш интересен на повече хора. Дори и на самия себе си.
            А явно има какво да разкажеш от рационалния си живот. Този, от едно време, когато си пиел.
            Много много не обичам да ми дават наклон на х************************уя.
            Ако не си разбрал до сега де.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              ... Сложих в раницата ракия, вино, сланина и забравих още какво.....
              Бравос - наше момче си бил :

              Партизан за бой се стяга - http://www.youtube.com/watch?v=REPbxIYDHKs

              И коя, казваш, мандра обрахте? А селски архиви изгорихте ли?

              Надявам се ранените бойни другари да сте ги разстрелвали и за по сигурно рязали и главите => за справка - отряд "Антон Иванов" с командир Иван Ликин.

              ПС : Снимките с отрязаните партизански глави,масово излагани по музеите преди 1989 г. са точно такива - всъщност това са намерени от жандармерията обезглавени тела и целта на фотосите е била да се внуши на неселението що за хора са шумкарите.А не,че телата са обезглавени от самите жандармеристи в резултат на някаква операция.....
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Аз мога. Ако те интересува, прочети в ОНАЯ тема там съм си признал без бой, кога научих термините, откъде, и защо ми харесват и ги употребявам. Сега не се заяждам. Наистина пише, може би една две страници назад.
                Разбирам, че не се заяждаш.
                Но: Хлябът се прави от брашно, то пък от зърно, а зърното се засява и т.н.
                Никой не е по-голям от Хляба, но все пак - ние си го правим от началото до края. Т.е. хлябът е такъв, какъвто ние си го направим. Няма да намесвам совите и лопатите.

                Няма нужда да задръстваш форума с небивалици. Който го интересува ще си провери. Няма и нужда през 1 пост да детерминираш празни неща.
                Бъди малко по-рационален и така ще станеш интересен на повече хора. Дори и на самия себе си.
                А явно има какво да разкажеш от рационалния си живот. Този, от едно време, когато си пиел.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  E как пък го уцели.
                  Не например огъня а кандилото

                  ПП
                  Мечо биков, правописа също се влияе от хората с които общуваш.
                  Ако някои са неграмотници, почваш да бъркаш и ти.
                  А, разбрах сега що бъркам като общувам с ущипани моми
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Егати.... ти тия работи ли четеш?!?!
                    ------------------------
                    Компатибилизм (англ. Compatibilism) — учение о том, что свобода воли совместима с детерминизмом. В то же время можно сказать, что свобода воли в компатибилизме определена таким образом, что может сосуществовать с детерминизмом. Компатибилисты считают, что свобода может присутствовать без привлечения метафизики. Противоположная позиция инкомпатибилизма использует метафизическое понятие свободы воли, которое по мнению компатибилистов никогда не было четко сформулировано.

                    http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B8%D0%B7%D0%BC

                    ---------------------------

                    Жив да не бях.
                    Даже и руснаците не могат да сглобят дълго изречение на тази тема с повече от 8 думи.
                    Аз мога. Ако те интересува, прочети в ОНАЯ тема там съм си признал без бой, кога научих термините, откъде, и защо ми харесват и ги употребявам. Сега не се заяждам. Наистина пише, може би една две страници назад.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Аха, наливай му ти зехтин в кандилото. Сега ще видиш като се развихри
                      E как пък го уцели.
                      Не например огъня а кандилото

                      ПП
                      Мечо биков, правописа също се влияе от хората с които общуваш.
                      Ако някои са неграмотници, почваш да бъркаш и ти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        А пасуваш ли в убщество на тимирутни типигьози.
                        Нещо с правописа май не си в час
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Аз не знам това разправял ли съм го или не съм. По едно време за някоя и друга година бях в едни силови структури. Въоръжен и много опасен. Едната година решихме да направим юнашки запой горе на баира. Много отдавна беше, тогава още пиех. Някъде към коледа беше. Сложих в раницата ракия, вино, сланина и забравих още какво. Като излизах, съпругата ми ми каза да донеса клонки от борче като се връщам, за украса. Обещах. Отидох аз. Там както си му е реда. Ядохме, пихме, бихме се, пяхме бойни песни. По едно време почнахме да стреляме по празни бутилки, да видим кой по точно стреля. Яко гърмене. Малко сватбарската и не уцелвахме, ама изгърмяхме всички патрони. Като свършиха патроните, почнахме да фъргаме камъни. После не помня как съм се прибрал у дома. На сутринта като се събудих ме болеше главата и ми се виеше свят. Попитах дали не съм направил нещо за което трябва да се чувствам виновен. Отговори ми се "Излез в коридора да видиш." Излязох и видях едно цяло борче, ама голямо, от земята до тавана. Как съм го пренесъл посред нощите през гората и през града не знам.
                          Ето на - бил си свестен човек.
                          И защо деградира така?
                          Last edited by anon6706; 25.03.2013, 16:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                            Пукай тамън ти е паднало... Из гората нема и кой да те види. Ха наздраве... Ей ама хубава тая водка Финландия. Много пивка.
                            Аз не знам това разправял ли съм го или не съм. По едно време за някоя и друга година бях в едни силови структури. Въоръжен и много опасен. Едната година решихме да направим юнашки запой горе на баира. Много отдавна беше, тогава още пиех. Някъде към коледа беше. Сложих в раницата ракия, вино, сланина и забравих още какво. Като излизах, съпругата ми ми каза да донеса клонки от борче като се връщам, за украса. Обещах. Отидох аз. Там както си му е реда. Ядохме, пихме, бихме се, пяхме бойни песни. По едно време почнахме да стреляме по празни бутилки, да видим кой по точно стреля. Яко гърмене. Малко сватбарската и не уцелвахме, ама изгърмяхме всички патрони. Като свършиха патроните, почнахме да фъргаме камъни. После не помня как съм се прибрал у дома. На сутринта като се събудих ме болеше главата и ми се виеше свят. Попитах дали не съм направил нещо за което трябва да се чувствам виновен. Отговори ми се "Излез в коридора да видиш." Излязох и видях едно цяло борче, ама голямо, от земята до тавана. Как съм го пренесъл посред нощите през гората и през града не знам.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Аха, наливай му ти зехтин в кандилото. Сега ще видиш като се развихри
                              Между другото, пуснах руския цитат на гугъл преводача. И май този "преводач" най-точно показва какво се случва в главите на някои наши съфорумци:

                              Ето превода:

                              Compatibilism (роден Compatibilism) - доктрината, че свободната воля е съвместима с детерминизъм. В същото време можем да кажем, че свободната воля в compatibilism, определени по такъв начин, че да могат да съжителстват с детерминизъм. Compatibilist вярваме, че свободата може да бъде без участието на метафизиката. Противоположната позиция inkompatibilizma използва метафизично понятие на свободната воля, която никога не в становището compatibilist е ясно артикулирана.

                              -------------------------
                              Аз назнайвам добре руски, но оригиналът ми говори почти толкова, колкото и механичния превод.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Егати.... ти тия работи ли четеш?!?!
                                ------------------------
                                Компатибилизм (англ. Compatibilism) — учение о том, что свобода воли совместима с детерминизмом. В то же время можно сказать, что свобода воли в компатибилизме определена таким образом, что может сосуществовать с детерминизмом. Компатибилисты считают, что свобода может присутствовать без привлечения метафизики. Противоположная позиция инкомпатибилизма использует метафизическое понятие свободы воли, которое по мнению компатибилистов никогда не было четко сформулировано.

                                http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B8%D0%B7%D0%BC

                                ---------------------------

                                Жив да не бях.
                                Даже и руснаците не могат да сглобят дълго изречение на тази тема с повече от 8 думи.

                                Аха, наливай му ти зехтин в кандилото. Сега ще видиш като се развихри
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X