IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Хммм, да видиш, че не си единствения предател във форума.
    Възползвай се, че съм корумпирана и направи един превод по сметката ми / с няколко нули, след първата цифра/ ... защото в противен случай може да се обадя на представителите на изброените организации.
    Не !!! Първо ще извикам онази шматка с винкело, от форекса, да те СПЛАШИ
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Кой ме издаде ??? Факи едва ли, твърде трудно ги осмисля нещата. Анон не знае. Да не би Манков тайно да ти е ПОДШУШНАЛ ???
      Хммм, да видиш, че не си единствения предател във форума.
      Възползвай се, че съм корумпирана и направи един превод по сметката ми / с няколко нули, след първата цифра/ ... защото в противен случай може да се обадя на представителите на изброените организации.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Ето на - бил си свестен човек.
        И защо деградира така?
        Внимавай да не те зариби с тез неща, че я го виж до къде се е докарал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
          на един приятел баща му е с цироза
          а е абсолютен въздържател
          прекаления светец и Богу
          не е драг
          Така е, пък аз ако знаеш, колко пияници познавам с цироза. Прекаления грешник и Дяволу не е драг
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Сега не се заяждам.

            Мисля, че здравето е най важно. За това и не пия. Спортувам, бягам без много да се презорвам.
            на един приятел баща му е с цироза
            а е абсолютен въздържател
            прекаления светец и Богу
            не е драг
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Брях, по твоят хабитат няма ли "Зелени Балкани", " Да остане природа в България" и WWF!?
              Кой ме издаде ??? Факи едва ли, твърде трудно ги осмисля нещата. Анон не знае. Да не би Манков тайно да ти е ПОДШУШНАЛ ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Навремето, много, много отдавна хората си светели с кандила, в които наливали дървено масло /зехтин/. Това било доста голям разход за домакинствата и занаятчиите. Хората доливали дървено масло в кандилото и работели, дори когато навън падало мрак. Само че зехтинът бил доста скъп и се налагало майсторите да си направят сметка дали е оправдано да работят, защото процесът се оскъпявал.
                Изразът има почти същото значение като да доливаш масло в огъня, но се използва по-рядко и по-скоро в смисъл, че ще накараш човека да се разработи
                Оф, откакто се разбра че е деградирал, ич и не ща да го карам да работи. То сега като не работи е овапцал всичко тук, та какво ли щее ако...

                Бооооо-жеее опази!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Близо съм до първите две цифри от ника ми.

                  Стига бе!!!!!
                  Мислех че си най-много на 45 години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Аз не знам това разправял ли съм го или не съм. По едно време за някоя и друга година бях в едни силови структури. Въоръжен и много опасен. Едната година решихме да направим юнашки запой горе на баира. Много отдавна беше, тогава още пиех. Някъде към коледа беше. Сложих в раницата ракия, вино, сланина и забравих още какво. Като излизах, съпругата ми ми каза да донеса клонки от борче като се връщам, за украса. Обещах. Отидох аз. Там както си му е реда. Ядохме, пихме, бихме се, пяхме бойни песни. По едно време почнахме да стреляме по празни бутилки, да видим кой по точно стреля. Яко гърмене. Малко сватбарската и не уцелвахме, ама изгърмяхме всички патрони. Като свършиха патроните, почнахме да фъргаме камъни. После не помня как съм се прибрал у дома. На сутринта като се събудих ме болеше главата и ми се виеше свят. Попитах дали не съм направил нещо за което трябва да се чувствам виновен. Отговори ми се "Излез в коридора да видиш." Излязох и видях едно цяло борче, ама голямо, от земята до тавана. Как съм го пренесъл посред нощите през гората и през града не знам.
                    Брях, по твоят хабитат няма ли "Зелени Балкани", " Да остане природа в България" и WWF!?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Навремето, много, много отдавна хората си светели с кандила, в които наливали дървено масло /зехтин/. Това било доста голям разход за домакинствата и занаятчиите. Хората доливали дървено масло в кандилото и работели, дори когато навън падало мрак. Само че зехтинът бил доста скъп и се налагало майсторите да си направят сметка дали е оправдано да работят, защото процесът се оскъпявал.
                      Изразът има почти същото значение като да доливаш масло в огъня, но се използва по-рядко и по-скоро в смисъл, че ще накараш човека да се разработи
                      http://vbox7.com/play:2ce90d27
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Реалността вече не се определя от годините. Парите са определящи и това е тъжно.
                        Сега не се заяждам.

                        Мисля, че здравето е най важно. За това и не пия. Спортувам, бягам без много да се презорвам.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          E как пък го уцели.
                          Не например огъня а кандилото

                          ПП
                          Мечо биков, правописа също се влияе от хората с които общуваш.
                          Ако някои са неграмотници, почваш да бъркаш и ти.
                          Навремето, много, много отдавна хората си светели с кандила, в които наливали дървено масло /зехтин/. Това било доста голям разход за домакинствата и занаятчиите. Хората доливали дървено масло в кандилото и работели, дори когато навън падало мрак. Само че зехтинът бил доста скъп и се налагало майсторите да си направят сметка дали е оправдано да работят, защото процесът се оскъпявал.
                          Изразът има почти същото значение като да доливаш масло в огъня, но се използва по-рядко и по-скоро в смисъл, че ще накараш човека да се разработи
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Ама пък са двайстина години по млади
                            Реалността вече не се определя от годините. Парите са определящи и това е тъжно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Отдавна ми е ясно, че си по-млад.
                              Що такива са ми минали през ръцете и все не станаха хора.
                              Ама пък са двайстина години по млади
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Това ме радва. Аз съм по млад, но не по малко заядлив
                                Отдавна ми е ясно, че си по-млад.
                                Що такива са ми минали през ръцете и все не станаха хора.

                                Коментар

                                Working...
                                X